USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

За чиї кошти працює нардеп з Волині

29 Січня 2016 13:28
Яким чином народний депутат Ігор Гузь працює, отримуючи зарплату у розмірі 4700 гривень, хто допомагає йому фінансово та як він ставиться до ідеї підвищення оплати праці нардепів, депутат розповів представникам волинських ЗМІ.

Про це йшлося під час прес-туру волинських журналістів до Верховної Ради 27-28 січня.

Як розповів нардеп Ігор Гузь під час огляду його номеру у готелі «Київ» 27 січня, його заробітна плата за останній місяць становила 4700 гривень.

Зі слів Гузя, для голів комітетів існують певні доплати у розмірі 100-200 гривень, але, в цілому, народні депутати отримують до 5 тисяч. Ще 14-15 тисяч їм виділяють на помічників.

Також депутати мають особисті кабінети та право безплатно мешкати у готелі «Київ». Для тих нардепів, які не зареєстровані у Києві, держава надає можливість мешкати в готелі на час виконання їхніх обов’язків. Компенсація проживання становить приблизно 14 тисяч гривень на місяць. Ці кошти надходять не особисто депутатам, а безпосередньо готелю «Київ».

Держава також може профінансувати оренду квартири, якщо депутат не бажає мешкати в готелі.
Депутати можуть протягом 25 годин на місяць користуватися автівками автопарку Верховної Ради у справах, пов’язаних зі своєю роботою.

До слова, харчуються депутати за власні кошти. Ціни у їдальні Верховної Ради значно вищі, ніж у їдальнях Волинської облради чи Луцької міськради. До Революції Гідності, ціни там справді становили лічені гривні.
На запитання про те, як можна прожити та прохарчуватися у Києві за 4700 гривень, нардеп зазначив, що вирішив не торкатися теми підвищення зарплати депутатів. З одного боку, пенсіонери отримують трохи більше 1100 гривень, а з іншого, депутат-мажоритарник, який їздить у свій округ, повинен заправити автомобіль, придбати одяг, аби виглядати як народний депутат тощо. Тому кожен депутат, мовляв, змушений шукати додаткові ресурси.

«Є люди, які допомагають мені в депутатській діяльності. Тобто, фактично, люди, які фінансують мою діяльність. Це бізнесмен Валентин Кошельник з Володимира, Богдан Бадзюнь з Нововолинська та інші люди, ті, яких я не можу назвати, але які постійно допомагають», - розповів Ігор Гузь.

Помічники депутата мусять працювати у Києві, Луцьку та кожному райцентрі. Отже, він змушений шукати кошти, щоб доплатити помічникам заробітну плату. На його думку, додаткові кошти змушений шукати кожен депутат, який не має бізнесу.

Він визнав, що низькі зарплати нардепів ведуть до корупційних дій, адже доводиться думати не про те, як написати закон, а про те, як заправити автівку, щоб доїхати до Києва. Депутат розповів, що придбав автомобіль три роки тому, а до того їздив у столицю та по місту маршрутками.

Наступного дня під час прес-брифінгу Ігор Гузь зауважив, що намагається не коментувати питання підвищення зарплати нардепів.

«Я не кажу, що проти чи за підвищення. Може, хтось скаже, що це страусина позиція, але я так не вважаю. Я займаюся цілим комплексом питань різного характеру, а щодо депутатських зарплат є два полюси – з одного боку, щоб підвищити її, а з іншого, якщо дати депутату 47 тисяч зарплати в той час, коли пенсіонер отримує 1200, то депутата ще більше проклинатимуть. Я працюю в тих умовах, які є», - зазначив нардеп.
В цьому контексті, з його слів, варто працювати з виборцями та якось переконувати їх. Рішення про підвищення оплати праці депутата ухвалене торік, але розпорядження досі не підписав Голова Верховної Ради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
виборець Показати IP 29 Січня 2016 13:35
Пі*добол ти Ігорьок.Кака била,кака єсть.
123 до виборець Показати IP 29 Січня 2016 14:18
А що, власне не так? Він сказав все, як є. Не викруючись лайном, типу "нє, мені 4.7 тис грн вистачає я не жаліюсь, все народу"! Я не симпатик Гузя і чекав, якщо чесно, що зараз почнеться пісня "депутати заробляють ЗАБАГАТО!!".
Вова до 123 Показати IP 29 Січня 2016 16:20
Як що тут такого, людина відверто визнала що його напряму фінансують бізнесмени, а далі й навіть додумувати нічого.
Мітяй до виборець Показати IP 29 Січня 2016 20:36
коментар було видалено
пенсіонер Показати IP 29 Січня 2016 13:42
не знайшов у статті номера картки для пожертвувань
Анонім Показати IP 29 Січня 2016 13:56
А бути на утриманні у людей з бізнесу це як? В безкорисливість не вірю ! Чим розраховується Гузь - лобіюванням певних законопроектів чи оплатою за свій голос в сесійній залі? А взагалі людина показала своє нутро......... с
фрай до Анонім Показати IP 29 Січня 2016 14:38
все правиль, одроблєти тра помущ бадзюням і прочим добродіям
Опана Показати IP 29 Січня 2016 14:11
Бреше Гузь.В нього саме більше помічників - 18,і виглядають вони нівроку.
Лучанин Показати IP 29 Січня 2016 14:16
Гузь п.дар!!!!
123 до Лучанин Показати IP 29 Січня 2016 14:30
А ті що за нього проголосували хто!?
Ромашка до 123 Показати IP 29 Січня 2016 14:56
П.дараси
Вася Показати IP 29 Січня 2016 14:25
«Є люди, які допомагають мені в депутатській діяльності. Тобто, фактично, люди, які фінансують мою діяльність. Це бізнесмен Валентин Кошельник з Володимира - кличка з Валіка - Кошельок, бо він контрабас гонить, спиртне продавав цілодовово, тобто Гузь сидить на контрабанді.
з Володимира Показати IP 29 Січня 2016 14:28
Кошельнік його фінансує? От популісти. Гляньте на пику того Гузя, одразу видно брехливий і зажерливий
Окс Показати IP 29 Січня 2016 14:29
Такого біднесенького себе корчить, що аж плакати хочеться. А сам вже квартиру в Києві купив.
Несторонній Показати IP 29 Січня 2016 14:54
Дурний популізм, синдром "Ляшка" сам створює усі передумови для корупції і лобізму.. як може нардеп отримувати з.п. меншу як якийсь торговий агент.. А якщо ще врахувати шалені витрати на виборчу компанію.. От і маємо суцільний дерибан, кришування і.т.д. З.п. державного діяча має бути не нище топ менеджера, мін. 50000 грн.
Гроші до Несторонній Показати IP 29 Січня 2016 17:46
Зарплат можна деутатам підвищити. Як робиться на підприемствах? Скорочують кадри. Залишити треба 100 депутатів і підвищити у 4 рази. 4700 х на 4 = 18800
Опана до Несторонній Показати IP 30 Січня 2016 10:45
За таку роботу!Не подавиться?
валІк Показати IP 29 Січня 2016 15:11
гузятина це найгІрше що ми могли обрати І НЕ ДАЙ БОГ ЗНОВУ ЙОГО ПіДТРИМАТИ
сільський голова Показати IP 29 Січня 2016 15:15
в нього жінка заробляє... на тендерах...
Лучанин Показати IP 29 Січня 2016 15:34
оце знайшли корупціонера- міліонера! якщо є щось конкретне проти Гузя - то напишіть або йдіть в прокуратуру. о а оте - бла бла бла.... квартиру купив ? то покажіть де та квартира. а бруд лити - то справа нехитра. крім того відомо у чиєму виданні.
лучанину до Лучанин Показати IP 29 Січня 2016 16:04
бруд ллє тільки гузь, а люди говорять факти
123 до лучанину Показати IP 31 Січня 2016 17:16
А авто яке йому ніби подарували, що він зазначав 2 роки тому тоже просто так!!!
Квартира до Лучанин Показати IP 29 Січня 2016 17:49
А чом не купити мене? Я б йому продалась. І це явище не засуджуеться.
безпартійний Показати IP 29 Січня 2016 17:49
До !@#$%^ ГУЗЯ-Як ти бистро забувся все добро,коли ти був не кім і тобі допомагали деякі люди,а тепер ти вбрався в пушок і плюєш йм душу,не гарно,побачимо,що буде завтра !!!
Ось вам Показати IP 29 Січня 2016 18:08
Отаке чмиридло виїхало на плечах студентів та іншої молоді під час революціі, а зараз з нахальною пикою кришує інтереси контрабандистів та іншого непотрібу,от і вся ідея гузівськоі демократії.
Анонім Показати IP 29 Січня 2016 18:49
А бути на утриманні у людей з бізнесу це як? В безкорисливість не вірю ! Чим розраховується Гузь - лобіюванням певних законопроектів чи оплатою за свій голос в сесійній залі? А взагалі людина показала своє нутро......... с
Валік Показати IP 29 Січня 2016 19:54
Cкільки Гузь заплатив за піар?
wrewr Показати IP 29 Січня 2016 21:37
Смидюк з Смідина !"№;%:
укр Показати IP 30 Січня 2016 05:30
А де гроші, які Гузику тобі дав Ст.Петрович? Про***?Бідненький, навіть козтюма купляв?а тухлі купив?
kexfyby Показати IP 30 Січня 2016 09:47
а за які гроші купив новенький хундай три роки тому? Гнида...
Патріот Показати IP 30 Січня 2016 13:44
Цого викладачка ще в універі позорила при всіх. Бо він був невдахою і неуком, але занадто амбітним. Такі і стають дупутатами і керують нашою Ненькою.
Костянтин Показати IP 1 Лютого 2016 10:26
Гірше немає ніж бідний і заздрісний полішук!
рожищанин Показати IP 23 Лютого 2016 21:20
ця продажна шкура продає всіх селян волині.лакей -кулі в лоб.а куля в лоб лакей дяді сема.вели грабіжнецьку орендну плату для селян на господарські двори з 0.003відссотка до 3 відсотків ще з минулих часів користуються напрацьованою схемою землю тобто вартість її множать на кофіцієнт що веде до здорощення в геометричній прогресії-що переходить в захмарні рахунки за оренду по 25000тис гр за гектар.зек просто відихає проти ціх мародерів.