USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

«Замовляй труну», – депутатам, які не підтримують Вусенко, погрожують

3 Березня 2017 20:37
Депутатам міської ради, які не підтримують секретаря Юлію Вусенко, погрожують.

Про це голова фракції УКРОП у Луцькій міській раді Ігор Поліщук повідомив під час ток-шоу «Протилежний погляд» сьогодні, 3 березня.

Як зауважив депутат, днями інтернет-видання ВолиньPost опублікувало перелік номерів телефонів депутатів, які не підтримують кандидатури Вусенко на посаді секретаря міської ради. Після чого на телефони депутатів почали надходити образливі повідомлення і навіть погрози вбивства.

Одне з таких повідомлень, яке надійшло на особистий номер Ігоря Поліщука, він продемонстрував під час прямого ефіру.
Аналогічне повідомлення надійшло і на телефон військовослужбовця 51-ї ОМБ, депутата міськради Олександра Кравченка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Никонор Показати IP 3 Березня 2017 21:18
То ця вусенко видно з бандитами пов'язана, ото дожилися.
ІГНОР до Никонор Показати IP 3 Березня 2017 21:37
Ой, а то тільки вона з бандитами пов'язана!
Анонім до Никонор Показати IP 3 Березня 2017 21:39
а хто в нас в олігархах ходить ?
Тролейбус Показати IP 3 Березня 2017 21:42
Вусенко пора виходити
Plum Показати IP 3 Березня 2017 22:25
Чорний піар -- теж піар
Палагута - не дури! Показати IP 3 Березня 2017 22:26
Багато не бігайте в пошуках - все це організовано Палагутою. Гроші "Континіума" день і ніч працюють на тимчасове утримання біля керма Луцькради Вусенко, а потім все перейде на підкуп виборців під сумнозвісну Палагуту, яка навіть не уявляє, куди втягується...
Вітя Показати IP 3 Березня 2017 22:35
А що то за палагута, звідки така лічность взялась, і який її вклад в розвиток регіону?
Анонім до Вітя Показати IP 4 Березня 2017 07:39
Та що про розвиток регіону думає!! Ха-ха.. Про свій карман! Виховує "достойну" зміну - брехуху Вусенко.
Саша Показати IP 3 Березня 2017 23:22
Взагалі людей за ідіотів тримаєте? самі собі смс-ок понаписували і роздуваєте з цього казна що, теж мені доказ. Як малі діти, роботою займіться
Анонім Показати IP 3 Березня 2017 23:22
Фотошоп рулить!!
Аяяй Показати IP 3 Березня 2017 23:42
Бідненькі депутати налякали іх, тримайтесь, лучани з вами)))
Миколай Показати IP 3 Березня 2017 23:43
коментар було видалено
Небайдужий Показати IP 4 Березня 2017 08:22
Пастуха нестало і стадо не знає що робити до кого бігти
Вася Показати IP 4 Березня 2017 15:30
А Континіум це Івахів Степан зараз керує чи хто? Мутка з тою Весенко ще та.