USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

«Були напідпитку і забули»: компанія, яка пішла з ресторану, оплатила рахунок

21 Березня 2018 12:23
Молоді люди, які святкували 8 березня в луцькому ресторані «Ліон» та пішли, не оплативши рахунок на 1150 гривень, повернули закладу кошти.

Про це в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомила директор ресторану Наталя Королюк.

З її слів, у той вечір за столиком відпочивала компанія з 4-6 людей, які згодом пішли, не заплативши. Вже наступного дня після публікації в ЗМІ вони повернулись та віддали гроші. Кажуть, що банально «забули» про рахунок, а «згадали», вочевидь, лише за 10 днів, після того як з’явилась публікація в ЗМІ.

«Дуже сильно і щиро вибачались, казали що їм соромно. Пояснили тим, що були напідпитку в той вечір, тому забули заплатити», - пояснили в закладі.

Нагадаємо, у луцькому барі "Хмельницький" двоє чоловіків пообідали та втекли не заплативши.

Подібний інцидент трапився днями і у барі "П'ятниця". Молода пара зробила замовлення на велику суму й розрахувалася за нього сувенірними грошима. Хлопець потому навіть погрожував працівникам закладу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Євробидло Показати IP 21 Березня 2018 12:26
В той гадюшник Ліон ще хтось ходить?
Олег Показати IP 21 Березня 2018 12:48
И на дело с рыбкою ты брат не ходи......)
Ну Показати IP 21 Березня 2018 13:10
слава тобі небо)), а то, б...ть, всі вже під попередньою статтею про цю потрясаючу подію в коментах спереживались, що ресторан такі збтитки поніс, а деякі, аж позаслинювались і ледь в конвульсіязх не бились з того приводу. Де?ільний же народ, аж дивно!
до Євробидло Показати IP 21 Березня 2018 14:47
Ніякий "Ліон" не гадюшник,Був на весіллі - прекрасна кухня,гарна атмосфера,доступні ціни.Ти,мабуть,щось переплутав.
Євробидло до до Євробидло Показати IP 21 Березня 2018 16:22
Якщо Ліон для тебе рівень - то Мені нема про що з тобою розмовляти.
Наталі Показати IP 21 Березня 2018 14:48
Стільки, скільки Ліон дурить на банкетах, замовленнях, на цінах і т.д. - зовсім не гріх ще 10 разів стільки вкрасти.
до Наталі Показати IP 21 Березня 2018 15:04
Вас обдурили? Чи Ви просто свою жовч вирішили всім показати.Дурять це коли виставляють одну ціну а Ви платите за іншою.А з приводу закликів вкрасти то це просто свідчить про ваш низький рівень.Виправляйтесь і життя заграє іншими фарбами..
До автора о 15.04 до до Наталі Показати IP 21 Березня 2018 15:21
Дурять - , це коли обважують, або наливають не ту горілку. Дурять це коли в тарілку з орцією підкладають вчорашні чи позавчорашні шматки.
777 Показати IP 31 Березня 2018 11:13
Ресторан то може і дурить, а платити то офіціанту...(