USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Білоруський загін готується до відправки на Схід

29 Липня 2014 18:15
Білоруський загін "Погоня" готується до відправки на Схід України. Про це інформують у прес-службі загону.

Чергова група бійців білоруського загону "Погоня" проходить підготовку перед відправкою на Схід України. Днями хлопцям відвезли передачу з необхідними на війні речами: бронежилетами, тактичними окулярами, рукавичками, наколінниками, налокітниками, розгрузками та іншими речами. Попереду доукомплектування цієї та інших груп та укомплектування нових груп загону.

До слова, "Погоня" - загін білоруських добровольців, які воюють проти зазіхань Росії на територіальну цілісність України в різних добровольчих батальйонах.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що півсотні громадян Білорусі зголосилися боронити українців від терористів і російських найманців.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 29 Липня 2014 18:23
А почему у них даже глаза спрятаны?
SVV до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 23:29
Батька, за "путьку", народ за нас!
Neo до Анонім Показати IP 30 Липня 2014 09:36
Глаза спрятаны - это ерунда. А вот почему у них в руках флаг Литвы, если они белорусы?
Всезнайко Показати IP 29 Липня 2014 18:25
Очко не железное, бацька все видит...
правда до Всезнайко Показати IP 29 Липня 2014 18:38
Ти свое очко пильнуй херой
правдс Показати IP 29 Липня 2014 18:39
А білоруси молодці! Героям слава!
Анонім до правдс Показати IP 29 Липня 2014 18:43
Были бы молодцами - не прятались.
Роман до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 19:10
В тебе немає мозку і це факт. У них є рідні і вони бояться за їхню безпеку.
.. Показати IP 29 Липня 2014 18:39
Чиполино не вечен..
Анонім Показати IP 29 Липня 2014 19:27
Судячи по назві, їм чапаєвські тачанки не помішали б. Цікаво, для якого бою така штука була видумана?
авас Показати IP 30 Липня 2014 01:53
Вообще то это афроамериканцы, у них охота на людей, посрать им на вашу независимость, им бы пострелять, а вам бы поскакать
Neo до авас Показати IP 30 Липня 2014 09:37
Судя по флагу - литовцы
гість Показати IP 30 Липня 2014 09:16
дякуємо вам, хлопці. треба об"єднуватися в боротьбі проти тероризму. Слава Україні!
Анонім Показати IP 30 Липня 2014 23:18
приходите пи....ры