USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Чому Саакашвілі позбавили громадянства? Опитування

27 Липня 2017 12:04
Петро Порошенко підписав указ про позбавлення громадянства екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі.

У відповідь він звинуватив Порошенка у тому, що той вирішив позбавити його громадянства «крадькома» і заявив, що не віддасть український паспорт.

Несподіване рішення викликало чималий резонанс у суспільстві. Думки розділилися: колишні однокурсники остаточно посварилися чи, навпаки, домовилися? Можливо, Президент уже готується до виборів і усуває конкурента? Чи може це банальна помста?

А як вважаєте Ви?
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
політолог Показати IP 27 Липня 2017 12:27
У нас так боряться "по демократичному" з політиками - Садового закопали у сміття Саакашвілі позбавили громадянства... хто наступний?
Ярославович до політолог Показати IP 8 Грудня 2018 14:15
Голосував за "Самонеміч" Садового. Тепер не знаю, кому виставляти претензії за львівське сміття, яке вигрузили три камази під нашим селом. Мабуть, собі.
Конституція Показати IP 27 Липня 2017 14:10
Ст. 25 - ніхто не може бути ПОЗБАВЛЕНИЙ громадянства! Його можуть припинити, вийти з громадянства однієї країни. Не все тут так чисто як пишуть. Але й х&₽ на нього того Саакашвілі. Міняємо вдарасів на інших вдарасів.
Петро Показати IP 27 Липня 2017 20:11
В Україні президентів можна обирати лише терміном на 2 роки, а то в подальшому вони втрачають відчуття реальності
К. лучанин Показати IP 28 Липня 2017 14:22
Порошенко порушив КОНСТИТУЦІЮ!!! Саакашліві в любому суді (не в Україні) виграє свій ПОЗОВ в української влади ( спеціально не кажу в України, бо ПЕТРО узурпував владу). Тут смердить політичною розправою з боку Порошенка. Нас що, Петро за дурнів має? Він думає що купив всіх безвізом! Напевно його чекає доля попередника, я так думаю.
Валентин до К. лучанин Показати IP 8 Грудня 2018 14:17
Порошенко порушив КОНСТИТУЦІЮ!!! Саакашліві в любому суді (не в Україні) виграє свій ПОЗОВ в української влади) - Ну, що? Виграв?
цирк Показати IP 28 Липня 2017 14:24
І тут Петра понесло!!!!