USD 39.00 39.32
  • USD 39.00 39.32
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

ДАІшники Луцька уникають спільного патрулювання, щоб брати хабарі?

17 Березня 2014 21:47
Працівники ДАІ у Луцьку вирушають на патрулювання без автомайданівців, щоб безперешкодно отримувати хабарі, - повідомили активісти.

Про це автомайданівці розповіли під час незапланованої зустрічі з виконувачем обов’язків начальника Управління МВС у Волинській області Михайлом Руденком, що відбулася 17 березня.

«ДАІшники розробили схему, коли одна машина виїжджає з нашим патрулем, а через 10 хвилин виїжджає ще 1-2 машини на заробітки. Попрацюйте зі своїми співробітниками», - звернувся до Михайла Руденка активіст Автомайдану Ігор Оборонов.

З його слів, ці факти зафіксовані у журналі автомайданівців. Він назвав це, зважаючи на те, що відбувається в країні, саботажем процесу підтримання порядку у місті.

Виконувач обов’язків начальника УМВС відповів, що по кожному такому факту згідно закону «Про звернення громадян» можна одразу звертатися в УМВС. За кожним фактом проведуть службове розслідування та повідомлять про це громадськості.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анонім Показати IP 17 Березня 2014 22:00
Нехочуть просто ділитись авто маудйаунами
San Показати IP 17 Березня 2014 22:16
Чемоданів з грішми туди, нагору, ще ніхто не відміняв! Є план здачі, а його треба виконувати!!!
ого Показати IP 17 Березня 2014 22:23
повідомте їх про ст. 13 Закону Про дорожній рух. Стаття 13. Участь об'єднань громадян і громадян у здійсненні заходів щодо безпеки дорожнього руху Об'єднання громадян і громадяни мають сприяти державним органам у здійсненні заходів щодо безпеки дорожнього руху. { Частину другу статті 13 виключено на підставі Закону N 586-VI ( 586-17 ) від 24.09.2008 } Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади та об'єднання зобов'язані враховувати пропозиції об'єднань громадян і громадян з питань безпеки дорожнього руху. Держава забезпечує проведення пільгової податкової політики щодо об'єднань громадян, головною метою яких є проведення заходів з безпеки дорожнього руху.
Все просто Показати IP 17 Березня 2014 23:17
Докази, давайте докази, і все ! в ДАІ підуть контролери і водії з ДЕПО, вони можуть жити без ЗП по 3-4 місяці, вони на ЗП даїшника, без хабарів до пенсії будуть із задоволенням працювати!
Вуйко Ромко Показати IP 18 Березня 2014 07:11
Все просто, кабінет Іщенка є гарним доказом))) З Луцьких дайців мені запамяталися особливо Мельничук Ю.Є. та Конахович В.І.
Солдат Показати IP 18 Березня 2014 08:04
Даішників треба звільнити всіх за один день і набрати на їх місце молодих без досвіду роботи в міліції, лише тоді ми поборемо корупцію в ДАІ. Це не я придумав, це ефективний досвід Грузії.
ДАІ Показати IP 18 Березня 2014 09:03
Коли до мене в авто сідають "активісти", які в минулому мали судимості - я з такими патрулювати не збираюся.
Саша Показати IP 18 Березня 2014 09:30
зупинили в Київській області за перевищення,думав будуть боятися брати 100 грв!! не постіснялися зовсім...
Роман до Саша Показати IP 18 Березня 2014 09:53
Не перенвищуй. Потрібно починати з себе
Богдан до Саша Показати IP 18 Березня 2014 11:55
Ти б краще мовчав про 100 грн. Будь чоловіком : порушив - плати штраф в державу.
Водій Показати IP 18 Березня 2014 10:32
А що Конахович горохівчанин, село Шклінь,хай знають героїв-поборників і вже так бере. Правильно живе та зйомній квартирі, а в село то не хочеться повертатися,то й пристосувався.Його покійний браток був ментярою ото всунув Вітіньку і навчив красти.Далеко піде,коли вчасно не зупинять. Але пора зупиняти ,таких,пора і нам сами водіям.Зараз усі методи і засоби є запису.Зразу все записати і крапка.
луцьк Показати IP 18 Березня 2014 11:19
*** не виганяти треба а дати всі умови для праці зарплату відповідну, бензин, канстовари, форму а саме головне не вимагати з них і буде порядок а поповоду водіїв з депо і тебе солдат "муфлон" на зарплату 2000 гривень я подивлюсь чи надовго хватить за свої кошти ремонтувати службовий автомобіль такщо нехуй піздіти всяку хуйню якщо не знаєш
луцьк Показати IP 18 Березня 2014 11:23
я подивлюсь як надовго вас хватіть на 2000 гривень не забувай автомобілі мають властивість ламатись і масло треба міняти а це все за власний кошт я не говорю що після кожної зміни треба мити авто теж за власний кошт так що солдат не піз…ди хуй…ню
Луцьк до солдата Показати IP 18 Березня 2014 12:57
Ти взагалі думаєш що пишеш без досвіду роботи ти що д***біл і такі як ти будуть їздити їм морги парити я одного не розумію не вже ще досі не зрозуміли що боротись з клрупцією потрібно починати з умов праці як війна так згадали що армія бідна кінчеться війна і далі солдати будуть як і всі держслужбовці
Луцьк до вуйка Ромко Показати IP 18 Березня 2014 13:00
Доречі ремонт в кабінеті Іщенка не при ньому робився а при віскунову чи главічці так що нехай п***деть якщо не знаєш а друге питання чому держава не видає кошти на однаковий ремонт в кабінетах
Луцьк Показати IP 18 Березня 2014 13:06
А за свої який хочу такій і роблю чи він має в конюшні сидіти? Не переживайте скоро будуть в таких умовах бо нова влада видно цим сильно не переймається і взагалі якби хлопці за власні кошти не робили ремонт в Даі то воно вже давно би розвалилося чи ви думаєте це держава дає кошти? І що виходить з цього багато бажаючих набереться за 2000 гривень там працювати????? Чи вам ще тут розкладів написати щоб ви ахуєлі дибіли!!!!!! І так в сій міліції все за свої гроші!!!!!!!
Богдан до Луцьк Показати IP 18 Березня 2014 16:23
Ну ти і клоун. Ремонт кабінетів ДАІ, ремонт, мийка та обслуговування службових автомобілів - все за "свої гроші". Це ви що - після отримання зарплати скидаєтесь на всі ці витрати? Пиши так як є - не за свої гроші, а за гроші, отримані від водіїв.
даі до Луцьк Показати IP 18 Березня 2014 21:34
не за своі,а за хабарі!
Ваня до Луцька Показати IP 18 Березня 2014 14:58
Не умови вам ментякам, а самі на себе працюйте, а не в бюджеті гребсти лопатою.Відкривай бізнес і працюй.Та й створюй собі умови ворюго.Ми весь народ можемо працювати на таку зарплату в шахті на 3000 тисячі, а ти бачиш не можеш. Гнати ломакою злодюг,теюе там ніхто не держить вали,доки не вигнали ***
111 Показати IP 18 Березня 2014 21:31
В ДАІшників є 111-ти1 наказ, який регулює несення патрульно-дорожньої служби. Між іншим, не відмінений. Там словом не сказано, що крім них у мене мають право щось на дорозі перевіряти ще якісь педр---ли з якихось Майданів. Нехай спочатку самі їздити навчаться. Я 35 років за кермом, штрафи платив рідко і на лапу не давав ніколи. А як їздять ці Автомайдауни - бачив. Щось подібне в фільмах з Мелом Гібсоном, ніякої дисципліни на дорогах. А ще туди ж рвуться, тільки чого - самі не знають.