USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.85
  • PLN 9.65 9.85

Депутата-забіяку знову обрали до Володимир-Волинської міськради

4 Листопада 2015 15:44
Новообрана Володимир-Волинська міська рада у своєму складі має 14 депутатів від попередньої каденції.

Найбільш несподіваним результатом стало повторне депутатство Руслана Мороза, який відомий численними скандалами та побиттям своїх колег-депутатів.

Нагадаємо, Руслан Мороз відзначився кількома гучними кримінальними справами, зокрема побиттям підприємця Сергія Ситніка, побиттям Юрія Стемковського, нападом з погрозами на свого колегу по депутатській роботі Сергія Кобу, судом проти активістки Майдану дитини-сироти Ольги Нечитайло тощо.

Руслан Мороз заручився підтримкою партії «Наш край», відомої тим, що була створена як сепаратистський рух на гроші Юри «Єнакіївського».

Від тієї ж партії пройшов Максим Клим’юк, який знаний у Володимирі-Волинському підтримкою Антимайдану.

Загалом у раді буде представлено сім політичних сил: БПП «Солідарність», УКРОП, ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», «Самопоміч», Радикальна партія та «Наш край».

Такими є підсумки засідання Володимир-Волинської міської територіальної виборчої комісії, яка 3 листопада затвердила протокол з остаточними результатами виборів депутатів до міської ради.

Хоча склад депутатів і оновився, та наново переобраними є 14 депутатів. Найбільше таких у «Батьківщині». А саме – усі: Ігор Шевчук, Олег Свідерський, Леонтій Дмитрук, Олег Ковальчук, Сергій Гранат вже були депутатами міської ради.

За підтримки «Солідарності» вкотре отримують мандати депутатів Вадим Василюк, Микола Савєльєв та Петро Саганюк. Нагадаємо, що Петра Саганюка вп’яте вибрали мером міста.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЦВК: НА ВОЛИНІ ОБРАНО 9 МЕРІВ І 20 СЕЛИЩНИХ ГОЛІВ

Другий раз від ВО «Свобода» депутатами обрали Сергія Кобу та Ірину Мельник.

Заручившись підтримкою «УКРОПУ» депутатом знову став Василь Сусік, а також, але вже від «Самопомочі» Ігор Мацюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Кріс Показати IP 4 Листопада 2015 16:09
А шо такого? З таким фасадом тільки морди гамселити. І взагалі він це обличчя українців
Любомир до Кріс Показати IP 4 Листопада 2015 18:33
В раді приблизно з десяток мерових друзів-антимайданівців, розкиданих по БПП І "нашому краю".Кримінального баригу якого бачите на світлині могла вибрати тільки володимирська отара. Ганьба вибору міста контрабандистів! Пробач недоумків Хрестителе Руси!
око-око до Любомир Показати IP 4 Листопада 2015 18:35
Але й фізіономія! Він напевно робить в папи охоронцем? Сором!
Павло до Любомир Показати IP 4 Листопада 2015 20:41
Від тих папіросів і перекіду в жтелів"княжого" мозги всохли.Цікаво в якому окрузі міста такого обрати можуть? Це повний п......ць!....
китаєць до Павло Показати IP 4 Листопада 2015 20:46
Його обрали на "шанхаї" по вул.Сахарова.От тє й на.Вулиця названа на честь розумного чоловіка, а жителі судя по вибору -не зовсім
Виборець до Любомир Показати IP 4 Листопада 2015 20:57
СОРОМНО ЗА ЗАТУРКАНИХ ЖИТЕЛІВ СЛАВНОГО МІСТА...ДАЙ ЇМ БОЖЕ РОЗУМУ.ПРОСТИ ЇХ КНЯЗЮ ВОЛОДИМИРЕ!
Кріс до Виборець Показати IP 5 Листопада 2015 08:14
Шо за бред? Який князь? Які затуркані? Ну ти й наваляв капсом!
Валентина Борисівна до Кріс Показати IP 4 Листопада 2015 21:13
Він давно вже має баланду хлєбать , а не депутатом бути.Саганюк свого другана покриває.Рука руку миє.Цікаво як судимого зареєструвала міська виборча комісія?
Петро до Кріс Показати IP 5 Листопада 2015 07:12
Токої ганьби як при папіку Володимир не бачив з часів заснування.Треба так опуститися щоби судимих бандитів в раду обирати. Ганьба місту пенсіонерів і котрабандистів!
виборець Показати IP 4 Листопада 2015 16:38
гроші Юри а ідея Пороха - мафія рулить.
Просто Показати IP 4 Листопада 2015 17:02
І будуть обирати, бо справедливість є.
рома Показати IP 4 Листопада 2015 17:59
що твориться все пішло вспять