USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Головний міліціонер Волині обіцяє не призначати «своїх людей»

10 Квітня 2014 19:14
Максимально прозорим зробити процес призначення начальників міських та районних відділів МВС планує новопризначений начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига.

Про це він розповів сьогодні, 10 квітня, під час спілкування з представниками волинських ЗМІ.

З його слів, за підтримки міністерства, ініціюватимуть громадські слухання щодо претендентів на посади керівників міських та районних органів міліції.

«Коли стоїть питання відновлення довіри громади до керівників, керівники нижчої ланки – міських та районних відділів, також повинні пройти громадські слухання. Я вважаю, що відновити довіру людей до керівника неможливо, коли немає його підтримки на місцевому рівні. А ми будемо приймати рішення по його професійним якостям після проведення громадських слухань та призначати на посаду, щоб люди не говорили, що знову йде тенденція призначення «своїх людей», «кришування», хабарі, корупція, відкати. Усе буде прозоро, ми будемо це висвітлювати на телебаченні, спілкуватимемося з журналістами і всі кандидатури будуть на видноті», - розповів Петро Шпига.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
дідо Показати IP 10 Квітня 2014 19:19
Трясти треба МРЕО,ДАЇ,дільничних,УБОЗ.ППС.
рара до дідо Показати IP 10 Квітня 2014 19:33
ти ще бабок з старого базару забув потрясти...
chester до дідо Показати IP 14 Березня 2015 19:29
І таких, як ти
Роман Показати IP 10 Квітня 2014 19:25
То есть теперь ПС будет назначать всех начальников?
Olha Показати IP 10 Квітня 2014 19:35
Та це повсій Україні бандюки з ПС,Самооборони,Автомайдана вимагають від прокурорів,нач.міліції ,які їм не подобаються,щоб подали у відставку.Скоро Україна буде як Сомалі.
Анонім до Olha Показати IP 10 Квітня 2014 20:21
Почему будет? Уже есть!
РОМА Показати IP 10 Квітня 2014 19:52
а конкретні кандидатури на керівників в районах вже є?
Лучанка Показати IP 10 Квітня 2014 21:40
Якщо надалі УМВС буде керувати ПС,то ваша прозорість однобока.Давно прийшов час відсторонити ПС від міліції,яка повина керуватись лише чинним законодавством.Не принижуйтесь офіцери!Де ваша честь і гідність,щоб вам вказувала якась неосвічена босота?!
ківерчанин Показати IP 10 Квітня 2014 22:05
А даїшники знов взялись за старе!Вже б...ді тупорилі стоять в двох місцях по дорозі луцьк-дерно і ловлять на фару!бабла треба!В пальче ховаються і при вїзді в дерно!Ваш правий сектор і автомайдан засраний просрали революцію!!!поміняли тільки власника копілки куди будуть падати гроші від "ДУЖЕ ПРАВИЛЬНИХ МУСОРІВ І ПРОКУРОРІВ"
пенсіонер Показати IP 10 Квітня 2014 22:05
тепер Петра Шпигу будуть підтримувати ПС і ГУЗЬ він ж всім буде підганяти повій луцька яких до цього кришував.
Лучанка до ківерчани Показати IP 10 Квітня 2014 23:12
Дотримуйтесь правил дорожнього руху і не будете боятись "даїшників". А то уже і на пішоходному переході неможливо перейти дорогу.
лпдмуа а простише и Показати IP 11 Квітня 2014 00:36
бачу що із того роя небуде них- я : Цікаво а що 4-ту частину особовой справи і матеріали сб іже нечитають ? чи вже така могутнья та рука одночасно керуючи правим сектором і назначенням в силові структури як в фільмі 2 в одному : При першій серйозній ситуаціі де треба буде приняти самостійне рішення перескоче через паркан -так само як сказав по посадах і ніде толком ненаробився
Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 00:46
До чого тут ПС я взагалі не розумію, не так давно всі тут верещали, що від правого сектору йде Алексєєнко, тепер виявляється, що Шпига теж від правого сектору. Вам скрізь меріщиться ПС, попийте заспокійливого.
Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 06:51
задовбали вже всі і пс і міліція і ви хто тут пише!!!ідіть краіну рятуйте писаки
Анонім до Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 07:58
Какую страну ??? Нету такой страны уже.
лпдмуа а простише и Показати IP 11 Квітня 2014 08:07
невже ти думаеш анонім що ніхто незнае хто створив і фінансуе пс_? А кого рятувати від кого всі ті самі -рятуйте дона Педро від Буравского і мухосранських полковників за якого ви поручились а то до них він буде ходити за нарядами а не вони до нього