USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Інтер» не пристав на умови протестувальників редакції

6 Вересня 2016 21:37
Від протестувальників та телеканалу надходить суперечлива інформація щодо того, чому блокаду припинено.

У вівторок, 6 вересня, телеканал "Інтер" повідомив, що протестувальники зняли блокаду з телецентру "Інтер Медіа Груп". Учасники блокади заявили, що досягнули своїх цілей, зокрема домовилися з керівництвом каналу про звільнення заступника директора Ігоря Шувалова, а також про зміну редакційної політики каналу протягом п'яти днів. Водночас на "Інтері" дану інформацію заперечують.

"Телеканал "Інтер" ні про що не домовлявся з особами, що блокували роботу телецентру і не вів жодних переговорів з радикалами. Ми заявляємо про неприпустимість переслідування за політичними мотивами", - йдеться у зверненні телеканалу.

Телеканал вимагає об'єктивного публічного розслідування атаки і підпалу, скоєних 4 вересня, блокування головного телецентру, та перешкоджання професійній діяльності журналістів.

Євросоюз також виступив із відповідним закликом до української влади. "Ми закликаємо до повного, незалежного розслідування подібних інцидентів, щоби уникнути безкарності відповідальних", - заявила речниця зовнішньополітичного відомства ЄС Майя Косьянчич, відповідаючи на запитання журналістів. Вона додала, що вимога президента Петра Порошенка до генпрокурора про відкриття провадження "є доцільним кроком" в даній ситуації.

Раніше атаку на телеканал "Інтер" засудили представники ОБСЄ, організації "Репортери без кордонів" та голова ПАРЄ.

Нагадаємо, 4 вересня, невідомі активісти підпалили шини біля входу до офісу телеканалу "Інтер". Четверо молодих людей підбігли до офісу, кинули туди шини та підпалили їх за допомогою засуміші. Коли зайнялось полум'я, вони одразу розбіглись.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Василь Показати IP 6 Вересня 2016 21:44
де рішення на рівні держави, невже усе мають робити волонтери міністри не сціть чи вам одне бабло та офшори в голові
Андрей Воронов до Василь Показати IP 7 Вересня 2016 01:43
Какое на***ен «решение государства»?! Закон о журналистской деятельности читали, о свободе слова слышали?! Не нравиться — смотрите свои каналы: пятый, 1+1 и прочий шлак.
Анонім Показати IP 6 Вересня 2016 21:56
Эвропа засудила.А чому Європа не засуджує є те що українських каналів нема на Донбасі і в Криму.Хоча яка Європа.Там Європейців можна на пальцях перерахувати.І ті на половину турки і сирійці))
вишиватий до Анонім Показати IP 6 Вересня 2016 23:54
Якщо ви ставите в один ряд нормальних українців з сєпарами з Донбасу чи окупантами в Криму, то звичайно, що Європа неправа. Але для нормальних людей інцидент з інтером це сором за своїх, не зовсім розумних співвічизників, які приймали участь в цьому акті "возмездия". Такі люди нічим не відрізняються від ватніків, крім того, що подають себе під патріотичним соусом, а так повна аналогія.
Андрей Воронов до вишиватий Показати IP 7 Вересня 2016 01:49
Я ставлю в один ряд украинцев и украинцев/сепаров на Донбассе, еще вопросы будут?
:-) до Андрей Воронов Показати IP 7 Вересня 2016 10:15
Вопросов нє будут. С голубямі в шахмати нє іграєм.
Я до Андрей Воронов Показати IP 7 Вересня 2016 13:31
Українці Донбасу не є сепарами, вони є просто українцями .Якщо ж вони сєпари, значить, вони не українці.
Ніка до вишиватий Показати IP 7 Вересня 2016 13:28
Чому нам має бути соромно за "своїх", а ви звідки взяли, що вони свої? Як завжди, в таких акціях беруть участь проплачені "свободівці" Тягнибока або провокатори Корчинського. Ті та інші не працюють на державу, а відпрацьовують свою "зарплату" з ФСБ.
Анатоль_ Показати IP 6 Вересня 2016 22:57
Завжди переглядаю на "Інтері" телевізійні серіали. Це моє право)))
Оленка Млинарська Показати IP 7 Вересня 2016 01:57
В державі повинна бути опозиція і ЗМІ що можуть подавати інформацію відмінну від владної якщо та говорить людям неправду.Там де нема опозиції,там диктатура.Це знають в усіх країнах світу.Ми йдем у Європу чи ні?Якщо ні,то тоді навіщо скидали Януковича?Навіщо загинула Небесна сотня?Знаєте чому держава називається правовою?Бо в ній діють закони і конституція.І люди живуть по законам і їх виконують.А в нас зараз кожен може назвати себе активістом і піти підпалювати будівлі та погрожувати безкарно людям.А поліція спокійно стоїть в сторонці і дивиться як скоюють злочини.Яка це правова держава?Якщо мені завтра не сподобається яку оцінку моїй дитині поставили у школі,то що мені треба робити?Палити школу і кидати туди бутилки з запалювальною сумішшю?А може в школу не пускати вчителів які мені не подобаються?Те що трапилось з Інтером, це злочин.Якщо не подобається щось,пиши заяву в прокуратуру,СБУ чи поліцію.Вони почнуть розслідування і якщо виявлять злочин то покарають винних.Або іди до суду і доводь свою правоту.
Green до Оленка Млинарська Показати IP 7 Вересня 2016 12:09
Україна веде війну з країною ідеї якої пропагує цей канал,це нормально в мирний час,а зараз це державна зрада!
Угу до Green Показати IP 7 Вересня 2016 12:59
тоді, в першу чергу, потрібно починати підпали з офісів корпорації яка займається кондитеркою. А то якось неоднозначно виглядає державна зрада.
Ніка до Green Показати IP 7 Вересня 2016 13:36
Тому й повинні відповідні органи судити засновників цього каналу за державну зраду, а не чекати чергових провокаторів, які займаються самосудом.
стефко Показати IP 7 Вересня 2016 07:54
Скільки на Волині г.на ватного...........
стефко до стефко Показати IP 7 Вересня 2016 07:55
Антиукраінського! Чого ж ви живете тут, як вам тактне миле украінське?!
СС до стефко Показати IP 7 Вересня 2016 11:44
Та не на Волині вони. Пишуть десь з смердючого ростовського барака, заробляють ненависний долар і все
Всезнайко Показати IP 7 Вересня 2016 08:01
Про що можна домовлятись з бандитами в масках?
Анонім до Всезнайко Показати IP 7 Вересня 2016 11:46
А от ти не називаєшся в коментах? Ховаєшся? Бандит?