USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Кортеж Саакашвілі за порушення ПДР зупинила поліція

14 Вересня 2017 13:02
Нове адміністративне порушення на рахунку Міхеїла Саакашвілі. Цього разу - правил дорожнього руху, йдеться в сюжеті ТСН.

Джип з екс-президентом Грузії у супроводі двох автівок виїхав із заміського комплексу поблизу Чернівців, де він ночував, й вирушив у бік міста. На трасі машини розігналися до швидкості понад 150 кілометрів за годину, аж тут за кілька кілометрів кортеж зупинив поліцейський патруль за перетин суцільної смуги та обгін у недозволеному місці.

Розмова поліцейських тривала не довго, штраф не виписували, самих порушників відпустили. Ті манеру їзди не змінили - суцільну лінію перетинали ще кілька разів.


До Чернівців Саакашвілі переїхав напередодні ввечері зі Львова. Виступив на центральній площі, після чого кортеж з п'яти машин на швидкості під 200 кілометрів за годину попрямував за місто.

Як відомо, 10 вересня під час сутичок на кордоні десять працівників Держприкордонслужби зазнали ушкоджень, і були госпіталізовані. Згодом, 12 вересня, 5 активістів, які напали на правоохоронців, затримала поліція. І тепер ще одного активіста, яким виявився 35-річний волинянин, затримали на два місяці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Андрій Показати IP 14 Вересня 2017 13:17
А скаже, що поспішав наводити порядок в Україні !
електорат Показати IP 14 Вересня 2017 13:28
Якого ця маріонетка ще не сидить, а вільно розгулює по Україні?!
немаєслів Показати IP 14 Вересня 2017 13:36
Бардак, людина, яка незаконно перетнула державний кордон! України, спокійно іздить по її території, органзовує якісь виступи, ігнорує ПДР т.і. В цій державі взагалі є правоохоронна ситема???????????
скептик до немаєслів Показати IP 14 Вересня 2017 14:41
є олігархоохоронна система. всі інші для них - би?ло, бруд під нігтями
111 Показати IP 14 Вересня 2017 14:08
Смотрю на Саакашвили и ржу третий день, он какой то дурной,эта болезненая полнота,абсолютно нескладная и несуразная рожа. Так смешно смотреть на его амбиции и попытки перепрыгнуть через свою голову.Этот придурок так и не смог понять,что кроме Пороха он в Украине никому не интересен как политик,а вот как клоун- хорош!
Нормально Показати IP 14 Вересня 2017 14:15
На євробляхах 150—200,поговорили відпустили,шо на такє скаже пан атаман Фацевич швили
Олег Показати IP 14 Вересня 2017 14:37
А укра`iнцю простому то вже два штрафа виписалиб , за перевищення та обгiн через суцiльну,а тут пальчиком помахали та вiдпустили, гайда далi порушувати.чим ми гiршi за обсосашвiлi?. хоть закон для всiх один!!! Така вона гiрка правда нiкому не потрiбна!!!!
скептик Показати IP 14 Вересня 2017 14:41
гондурас у всій своїй красі
Ігор луцький Показати IP 14 Вересня 2017 16:51
Нова,реформована,патріотично налаштована,матеріально вмотивована поліція діяла згідно вказівки керівництва.