USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцькі активісти розносили гарбузи для влади

20 Листопада 2016 23:06
Близько десятка активістів влаштували акцію, під час якої принесли гарбузи владцям та правоохоронцям у Луцьку, - пише ВолиньPost.

20 листопада вони завітали в обласне управління Нацполіції, прокуратуру Волині, Службу безпеки України, обласний адміністративний суд, міську раду, обласну державну адміністрацію та обласну раду.

Гарбузи, як пояснюють організатори, символізують недовіру владі та правоохоронцям з боку громадського активу.

Зауважимо, "гарбузова акція" активістів у вечір пам’яті Героїв Небесної сотні обурила користувача Фейсбук Дарину Немировець. Вона опублікувала відповідний пост у соцмережі:

«Святкування перетворились на театр політичного абсурду. Бо ж імпровізована «сцена» з гарбузами зовсім не вписувалась в програму, ба більше, стала спробою невдалого піару. Група «збитих льотчиків», які, варто зауважити, завдяки Революції Гідності нажили чималі статки, вирішила таким ганебним способом спаплюжити пам'ять всіх тих, хто з Майдану більше не повернувся додому….

В такий дивний спосіб вони ніби висловлюють недовіру владі, частиною якої вони ж і є. Бо працюють в громадських радах при обласній державній адміністрації, були членами атестаційних поліцейських комісій (саме завдяки їх «професіоналізму» злочинність на Волині досягла найвищої межі) або ж помічниками «народного обранця» від Луцька Ігоря Лапіна, який для міста не зробив абсолютно нічого, однак успішно дбає про свої статки. То може варто розпочати з себе і не виносити ці гарбузи з дому, а просто поставити їх на видному місці…?

Є й інший варіант, і все це, варто визнати не зовсім вдале шоу, це один із способів заявити про себе, бо ж як показує життя, вони вже давно відійшли в «політичне небуття» і про них забули… а це гірше «смертної кари».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
корінний лучанин Показати IP 20 Листопада 2016 23:30
Клоуни.
Андрій до корінний лучанин Показати IP 21 Листопада 2016 00:20
100% клоуни он хоч Рижков входить в поліцейську АТЕСТАЦІЙНУ комісію Атетує недоатестованих ТИ Ж ВЖЕ ВЛАДА СЕРГІЙКО чого з гарбузом до поліцаїв пішов ПРАЦЮВАТИ не гарбузи носити????
до андрія до Андрій Показати IP 21 Листопада 2016 12:11
Ще трошки і можна йти до них уже оцих бариг, хапуг люструвати-клоуни!
сергій рижков до Андрій Показати IP 21 Листопада 2016 20:36
Я влада ? Круто напевно )))
Цікаво Показати IP 21 Листопада 2016 06:50
Як звати цю чувіху.....що вештається по ночах з неголеними мужиками? Може її рекомендувати на конкурс краси? Для початку, хоч би того підїзду, в якому мешкає. Щоб відволікти від нічного "політичного" життя.
Активіст до Цікаво Показати IP 21 Листопада 2016 09:13
Її звати "борчиня за краще майбутнє українців"
54 Показати IP 21 Листопада 2016 08:12
У нас 90 відсотків такого не адекватного населення, мені іх жаль, у них в голові гарбузова каша а не сіра рідина
просто Показати IP 21 Листопада 2016 08:22
це просто якісь ідіоти, краще корисним чимось зайнялись диб..ли.
сергій рижков до просто Показати IP 21 Листопада 2016 20:37
В Польшу на роботу ?
Луцьк Показати IP 21 Листопада 2016 08:42
коментар було видалено
:-) Показати IP 21 Листопада 2016 08:57
З такими опецькуватими мордами гарбузи треба не носити, а в село - збирати. Хоч якась користь буде. Позорисько, поки більша частина населення барахкається, щоб країна хоч трішки на плаву була, в нас виявляється є люди яким немає чим зайнятися в цей нелегкий час.
Активіст Показати IP 21 Листопада 2016 09:12
"Закрити" оту гоп-компанію і вже в Луцьку стане легше дихати.
сергій рижков до Активіст Показати IP 21 Листопада 2016 20:44
Дихати Укропом ?
777 Показати IP 21 Листопада 2016 09:25
Стая хворих!!!!!!!!
сергій рижков до 777 Показати IP 21 Листопада 2016 20:35
)))
сергій рижков до 777 Показати IP 21 Листопада 2016 20:43
Страшно ? уколи в попу довго колоти придетця )))
Зазнайка Показати IP 21 Листопада 2016 09:53
Клоунада. якого милого оте чудо в гроці по луцьку лазить? мега волонтер? хай на Дед Волинь подивиться. той мужик рідко коли форму вдягає. а цю російську горку хай пацанам в Авдіївку завезе. Чи не хочеш бо твій папік Лапін нову не купить? ти б замість форми в лапи попросив шоб тобі зуби вставив. Рижков тоже красава - замість гарбузів зайнявся б ввечері вивченням граматики Української мови (в тебе ж син школьнік може поможе) коротше с**анооборонівська клоунада продовжується
активіст Показати IP 21 Листопада 2016 10:03
Собака, коли не має роботи, лиже яйця. Так і наші громадські діячі.
Діма Показати IP 21 Листопада 2016 10:08
А на фото з Рижковим і гарбузами хто це стоїть (друге фото зверху).
Українець Показати IP 21 Листопада 2016 12:04
Хочете допомогти країні ? 1. Ідіть на роботу і платіть податки ! 2. відмовтесь від халяви! 3. Створіть громадську організацію і захищайте права громадян цивільзовано !!! А так бригада здорових мужиків лазить з гарбузами по ночам і заважає в роботі установам !!!
сергій рижков до Українець Показати IP 21 Листопада 2016 20:41
А ми Ви Українець думаєте дома сидимо? ))) По ночам установи не працюють ...вони на паузі.
це Показати IP 21 Листопада 2016 12:59
ті майд*н*ті які не мають шоколадних чи хлібних посад.
сергій рижков до це Показати IP 21 Листопада 2016 20:39
А які це шоколадні ? А хлібні ? )))
опер Показати IP 21 Листопада 2016 14:52
Чим би не займатися аби в АТО не йти. До речі після акції попрямували в Оперу.
Сергій до опер Показати IP 21 Листопада 2016 16:43
Ото д*біли. Нє, шоб в Тєхас іти.
сергій рижков до опер Показати IP 21 Листопада 2016 20:38
Опера...опер...))))
мда Показати IP 21 Листопада 2016 21:04
шайка недоумків які бояться щось робити по-одному. бо два д*біла це сила
Бінго Показати IP 23 Листопада 2016 00:37
Ну, може і не клоуни, але Лапіну, як теж частині нинішньої провладної коаліції гарбуза не передали =)