USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Луцькі патрульні поліцейські отримали погони. ФОТО

18 Липня 2016 14:17
Практично весь склад патрульних поліцейських Луцька отримав спеціальні звання та погони з рук заступника голови Національної поліції України Олександра Фацевича.

Церемонія з нагоди присвоєння звань луцьким патрульним поліцейським відбулася сьогодні, 18 липня, в приміщенні Управління патрульної поліції.

Луцьк став одним з перших міст, де патрульні поліцейські отримали спеціальні звання. Сто шістдесят патрульних відсьогодні носять звання лейтенантів поліції, капралів, капітанів та майорів.

Заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич в своєму зверненні до луцьких патрульних поліцейським побажав успіхів і зауважив, що кожен достойний в майбутньому стати керівником районного округу, міського управління чи очолити управління Національно поліції.

«Я вважаю, що керівник повинен почати з патруля», – заявив Олександр Фацевич.
На питання журналістів про укомплектованість штату патрульних поліцейських в Україні, Олександр Фацевич розповів, що всього в Україні 12 тисяч патрульних поліцейських, за рік роботи з них пішло, або звільнили не більше 300 чоловік, з них близько 30 у Києві.

«Недокомплектованість патрульної поліції існує, але це перш за все через розширення повноважень, та переведення київських патрульних на посади начальників регіональних управлінь», – пояснює заступник голови Національної поліції України.

Також, він підтвердив інформацію про новий набір поліцейських.

«Новий набір патрульних буде в наступному, 2017 році, коли на це будуть виділені необхідні кошти з бюджету. Новобранці вчитимуться та проходитимуть спецпідготовку шість місяців», - розповідає Олександр Фацевич.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
парарпак Показати IP 18 Липня 2016 14:29
клоуни тай годі особливо бородачі майбутнє поліції розкриють, допоможуть помити машину, розкажуть пару казок і получать 8 тис.
Рома Показати IP 18 Липня 2016 14:35
Їм не потрібно давати погони, а забирати в них погони, зброю, і все інше!!!
Штефан, Луцьк Показати IP 18 Липня 2016 14:39
А О.Фацевич вде навчився говорити українською?
Вітя Показати IP 18 Липня 2016 14:58
Без сліз не взглянеш....особливо на полісменок
міша Показати IP 18 Липня 2016 14:59
попрацюють ще два місяці, то може і зброю справжню дадуть...
не бай дужий Показати IP 18 Липня 2016 15:10
може вони не идеал певно що це так...але лишати дальше гаи було не можливо...вони нас мали за бидло чи вже забули...якщо память така коротка то скоро ци нагадають
Анонім до не бай дужий Показати IP 18 Липня 2016 16:45
Шановний скільки за рік нові копи побили пріусів і задавили застрелили людей.Мабудь гайові за 24 роки не натворили.Хоча і вони були п......си.
апріорі Показати IP 18 Липня 2016 15:21
мусорила жовч л ють
Крик Показати IP 18 Липня 2016 15:29
Ну н*хера собі. Погони лейтенанта, за які заслуги? Від курсанта до лейтенанта 5 років потрібно служити. По 3 місяці відлежались, потім в пріуси посідали з зарплатою непоганою. Європа, що тут скажеш
Так так Показати IP 18 Липня 2016 15:47
Та це повний ******* , ну це ж смішно і взагалі , певно поняття звання і професійність уже ходять окремо!
cnn Показати IP 18 Липня 2016 16:06
diviziya SS
паша Показати IP 18 Липня 2016 16:11
Вітаю !!!
правда Показати IP 18 Липня 2016 17:52
Шановні читачі задайте собі питання а що ця служба зробила корисного, позитивного для м Луцька, може безпечніше стало ходити по місту, злочинність зменшилась, крадуть менше. Їх фонд заробітної плати становить близько 1млн. 300 тис. грн., плюс забезпечення транспорту.ю канцелярії і т.п. це ще плюс 1 млн. мінімум. От вам і получається що 160 сварщиків бюджету в місяць обходитья в 2.5 млн. гривень. На мою думкув відати такі гроші бадитам вонии самі виїдуть з міста. На що дивиться влада пора розигнати цих роботяг, бо буде злочинна біда.
справедливий Показати IP 18 Липня 2016 18:46
вітаю!!! молодці!!!
свідок до справедливий Показати IP 19 Липня 2016 14:37
Де ж тут справедливість? Певне сам коп......це ж безмозглі, називається "халявні погони"..копам ганьба!!!
сусід Показати IP 18 Липня 2016 22:39
ВІТАЮ КОПІВ!!! жабодави, гикайте може жаба грудна вискоче і будите нормальними людьми, глитаї жабодавні))))))
правда Показати IP 19 Липня 2016 14:33
За які то заслуги?де справедливість?
чесний Показати IP 19 Липня 2016 14:41
А цей клоун з "РИЖОЮ БОРОДОЮ" справжній коп,я б його як мінімум в Нью-Йорк відправив на службу, Якщо чесно,це цирк,піди поголись ДУР.....К!!!!!
Патріот Показати IP 23 Липня 2016 20:41
Люди будьте трошки добрішими! Кожен хоче жити в комфорті і достатку, чому не порадуватись за молодь якій дали шанс, в кожній країні ЄС поліція отримує хорошу зарплату чим наші працівники гірші?! Наша ситуація в країні не ідеальна , але з чогось треба починати. Надіюсь, що з часом відповідну зарплату будуть отримувати всі хто працюють на державній роботі. Щиро вітаю вас молоді офіцери і вірю в те, що з часом вами будуть пишатись усі і говорити з гордістю " а от наша Поліція... "