USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині нарахували 39 кілометрів «радянських» вулиць

11 Листопада 2015 13:28
Якщо узяти всі «радянські» вулиці Волині та з'єднати в одну, вона буде завдовжки 39 кілометрів – це лише трохи далі, ніж від Луцька до Млинова навпростець. Таке дослідження провів «Яндекс.Карти».

Сервіс також вивчив, скільки вулиць у Волинській області могли потрапити під Закон про декомунізацію.

Нагадаємо, до 21 листопада місцева влада українських міст, селищ і сіл має змінити назви низки об’єктів відповідно до прийнятого півроку тому Закону про декомунізацію.

Зазначимо, що населених пунктів із «радянськими» назвами в області лише два, а вулиць знайшлося трохи більше 30, причому найпопулярніші – Жовтнева та Чапаєва (по 4 топоніми). Це один із найнижчих показників у країні.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанка Показати IP 11 Листопада 2015 13:39
Ну й, що? А, що треба все вщент зруйнувати????????
лучанка Показати IP 11 Листопада 2015 13:41
Ніби в житті людей не було радянського періоду? Чи так все було погано????
ник.для лучанки до лучанка Показати IP 11 Листопада 2015 16:47
мабуть ты пенсионерка функфионрка радянського периоду. скики вы вже выты будете за советами. шо анонимки не принимают. дуй в рашу там их знову пишут. там и голодомору небуло.не можу слухаты воя запроданцив на украини
[ Показати IP 11 Листопада 2015 14:44
хай ще яндекс порахує скільки вцілом по-Україні лежить Радянського асфальту))Я був би не проти .щоб його замінили!!!!!!!!!!!!!!!1
марко Показати IP 11 Листопада 2015 14:50
А в честь кого за останні 25 років називати вулиці - Кучми, Звягільського, Ющенка, Яника, Юльки? Що змінилося на краще? Що?
ник до марко Показати IP 11 Листопада 2015 16:51
да марко помалу меняется. бо таки як ты только вонять могут. збоку гадить в тебе добре получаеться
Крук Показати IP 11 Листопада 2015 16:44
коментар було видалено
Реаліст Показати IP 11 Листопада 2015 20:32
Дивимось правді у очі - на волині усі вулиці Радянськ бо нових доріг відьна й незалежна не будувала. Виключно ремонти з відкатами... Я як власник авто і як платник податків у ьому числі автомобільного що тепер у вартості палиап цікавлюсь - ДЕ ДОРОГИ???
Свої Показати IP 11 Листопада 2015 21:24
Назви.пам'ятники...."далой всех"да хай людям життя буде ліпше.а не дурощами марять.політикани туди растуди їх