USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині нечуючу дитину з пільговим квитком вигнали з автобуса

30 Жовтня 2015 12:12
Прикрий і водночас нелюдський з погляду моралі випадок трапився 13 жовтня на автостанції з вихованцем Володимир-Волинської спеціальної школи-інтернату І–ІІІ ступенів для нечуючих дітей. Про це розповіла Світлана Гудик, вчитель математики цього навчального закладу, - повідомляє «Слово Волині».

Дитина їхала на вихідні додому. Придбавши пільговий квиток у касі, хлопець, показавши його контролеру, зайшов в автобус, що прямував за маршрутом «Трускавець – Ковель», і зайняв своє місце в салоні. Але через деякий час його… вигнали звідти. Водій відмовився везти пільговика. Не зупинило його і те, що хлопчина є нечуючим й не може постояти за себе.

Коли він повернувся до школи і поділився неприємністю зі своєю вчителькою Світланою Гудик, а ще зі сльозами на очах розповів, що це були останні його гроші, жінка, заспокоївши учня, вирушила з ним на автостанцію, щоб усе з’ясувати.

Там вона почула у відповідь, що в посвідченні хлопця не було фотографії. Тоді Світлана Володимирівна поцікавилась, на якій тоді підставі йому продали квиток? Дискусія закінчилася тим, що працівники запропонували повернути гроші. Але вчителька відмовилась взяти їх.

– Річ навіть не в грошах, – каже Світлана Гудик, – а в черствості та ставленні людей до інших, а ще у співчутті, а точніше – його відсутності. Як міг водій вигнати з автобуса нечуючу дитину? Як могла контролер, а вона найперше – ЖІНКА і МАТІР, не вступитися за неї? І взагалі, на якій підставі змусили пасажира, який мав пільговий квиток, вийти з салону? Що ж ми за люди? Не дивно, що не чуємо таких, як той хлопчина, коли не чуємо один одного.

До речі, мама учня зараз у лікарні з молодшим братиком, і можете собі уявити, що він пережив, коли, поспішаючи до них і витративши останні гроші на квиток, змушений був вийти. Я дала йому гроші, і він поїхав наступним рейсом. Але чи не трапиться подібне з кимсь іншим?

До речі, це не перший випадок у Володимирі-Волинському, коли пасажирів-пільговиків водії виганяють з автобусів. Чим і яким законом вони керуються – невідомо. Але невже вони забули, що ще є закон совісті та людяності?

Жанна МАРКОВСЬКА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Мама Показати IP 30 Жовтня 2015 12:30
Звільнити з роботи такого водія. А контролера автостанції теж не залишити безнаказаним.
Так і є! Показати IP 30 Жовтня 2015 12:37
Дійсно, такий випадок, особливо у Володимирі, трапляється не вперше. Прикро, дуже прикро!
Олег Показати IP 30 Жовтня 2015 12:55
Оце такі у нас люди живуть -черстві байдужі до чужого горя біди. А прикидуються усі такими святими. Бог Вам суддя.
дід Панас Показати IP 30 Жовтня 2015 12:58
половина водіїв маршруток - звичайне сільпушне невиховане би**о!
ВОНО Показати IP 30 Жовтня 2015 13:04
оскотинюємось на очах. Нагла брехня прямо в очі, презирство до слабких тілом і духом, зневага до літніх людей вже норма життя. І водночас всі такі набожні шо аж підтошнювати починає.
вихід є Показати IP 30 Жовтня 2015 13:16
водії виганяють інвалідів, учасників АТО, тепер вже й дітей, отже, повинні самі побувати на їх місці. ну інвалідами їх робити не пропоную, а о в АТО відправити - чому б і ні.
опа Показати IP 30 Жовтня 2015 13:26
Водія і контролера звільнити з роботи, а в перевізника забрати ліцензію. І буде порядок.
Саша Показати IP 30 Жовтня 2015 13:40
забрати ліцензію в перевізника, і все буде добре.
ор Показати IP 30 Жовтня 2015 13:44
.......кийком по голові таких водіїв треба лупити...повна жесть....
303 Показати IP 30 Жовтня 2015 14:16
Світлана Гудик - Людина!!
Подорожня Показати IP 30 Жовтня 2015 14:32
Проїздом з Луцька до Нововолинська нещодавно спостерігала таку картину. У Володимирі на автостанції контролер біля автобіса спочатку перевірила і пропустила всіх людей з білетами, потім, коли прийшов водій, відмітивши документи у диспетчера, запустила людей без білетів. Вирученими коштами з пасажирів без білетів водій при мені поділився з контролером. Ось вам і надходження до бюджету!!!
ого Показати IP 30 Жовтня 2015 14:43
на таких слизняків треба створити віртуальну дошку ганьби - нехай всі бачать! і не варто бідкатися що постраждають морально їх діти. Вони ж не безликі мають прізвища імена , номерні знаки має автобус а ліцензію має його власник .
Akbar до ого Показати IP 31 Жовтня 2015 20:33
Повністю підтримую вашу думку. Будь-ласка імена "героїв" у студію, бажано з фото, щоб любий хто має бажання міг поцікавитись у них, Ви не той г*** який дитину вигнав з автобуса.
Ківерці Показати IP 30 Жовтня 2015 15:23
Ага, от ви поговорили - і щось змінилося?Хто з верхів читає Інтернет?
вк до Ківерці Показати IP 30 Жовтня 2015 17:11
Мусить мінятися, чи ж ми не люди одніеі землі?! невже гроші мають закривати очі починаючи від президента, що збагатився за рік вдвое, до водія автобуса чи контролера....Ганьба..... Прикро до сліз...
олег Показати IP 30 Жовтня 2015 15:53
коментар було видалено
маша Показати IP 30 Жовтня 2015 16:30
Ні це просто треба в морду пару раз заїхати так швидше дійде а то доказувати довго.
Akbar до маша Показати IP 31 Жовтня 2015 20:35
Підтримую.
ми люди Показати IP 30 Жовтня 2015 16:55
чи нелюди ? Жахіття війни страшні і також людська байдужість ...
123 Показати IP 30 Жовтня 2015 17:02
Вот этот водила реальный п**р!
Андрій Показати IP 30 Жовтня 2015 18:48
Прикро що є такі породи водіїв що не можуть нажертись ,і таких треба викорінювати ганьбою та силою.Хоча і славнозвісний Володимир славиться людьми що діють за принципом "моя хата з краю", бо як ще можна прокоментувати людей що не допомогли хлопчикові.Володимерці в першу ганьба вам,а водія потрібно привселюдно провчити