USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині розфарбували ще один в'їзний знак

25 Липня 2014 10:09
Ще один населений пункт на Волині став синьо-жовтим. В'їзний знак у селищі міського типу Любешів розфарбували у патріотичні кольори. Про це інформує спільнота Любешів справжній.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що активісти розфарбували в'їзні знаки у Нововолинську, Ковелі, Горохові, Ківерцях та у селі Лище.

Ініціатором акції у Любешові є громадська організація "Майдан". Зі слів активістів, спершу вони отримали дозвіл в селищній раді, знайшли спонсора, який допоміг придбати фарбу і взялися вносити у палітру рідного міста патріотичні кольори.

"Нам пощастило знайти досить активного підприємця Полішука О.В., який розділив наші патріотичні погляди та виділив кошти на купівлю фарби", - розповідає член громадської організації "Майдан" Оля Дарчич.

Працювали над втіленням ідеї в життя громадські активісти Василь Корець, Олексій Приходько, Оля Дарчич. Окрім того, до акції долучилася небайдужа молодь. Зокрема, допомогли розфарбувати в'їзний знак Леонід Фесик, Олександр Матюк, Ірина Сащук.

Активісти працювали приблизно 5 годин.

Оля зізнається, що в отечені цікавих людей, з якими є багато спільних поглядів, час проходив непомітно. Каже, громадська організація "Майдан" має ще багато планів та ідей, як зробити Любешів гарнішим.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Знак Показати IP 25 Липня 2014 10:36
Молодці! гарно вийшло, як розфарбували знак у патріотичні кольори)
Дончанин до Знак Показати IP 25 Липня 2014 10:44
Интересно, кто из власть имущих поставляет краски?
Любешівець до Дончанин Показати IP 25 Липня 2014 10:48
Никто из власти не поставляет краски! нашли спонсора, который помог приобрести краску и принялись вносить в палитру родного города патриотические цвета...
Патріот до Любешівець Показати IP 25 Липня 2014 10:55
Фарбуй не фарбуй, а ціни ростуть, роботи немає,зимою будемо без газу... Хоч в усі кольори усе расфарбуйте. Буде не Волинь, а дурдом ,, Веселка,,!
Лучанин до Патріот Показати IP 25 Липня 2014 11:44
можем жити в голод і без газу лиш би вигнать ту ПТХ заразу.
ФигВам до Лучанин Показати IP 25 Липня 2014 12:45
коментар було видалено
KoKoKo до Любешівець Показати IP 25 Липня 2014 12:34
мені треба пофарбувати трубу жовтим, є бажаючі?
ФигВам до KoKoKo Показати IP 25 Липня 2014 13:08
коментар було видалено
Андрій до KoKoKo Показати IP 26 Липня 2014 00:18
Трубу чи труну? Бо це зовсім міняє всю справу.
Дончанин до Любешівець Показати IP 25 Липня 2014 12:43
Вижу, что не понял меня. Поэтому уточняю: "Кто из власть имущих поставляет краски в торговую сеть либо торгует этой краской?"
Волинянин до Дончанин Показати IP 25 Липня 2014 15:14
Эту краску можно купить в любом строительном магазине или строительном торговом центре
Любешівець до Дончанин Показати IP 25 Липня 2014 15:18
я не знаю в кого покупали краску...
Анонім Показати IP 25 Липня 2014 10:36
синьо-жовтий - гарно. Чорний і червоний - не гарно. Ніби пяниця писав після бодуна.
Антон Показати IP 25 Липня 2014 11:56
Все правильно зробили. Підтримую.
Воля Любешівська Показати IP 25 Липня 2014 16:37
Любешівщина ніколи не була бандерівською, це відверте глузування над пам'яттю людей. Дуже добре на любешівщині пам'ятають злочини УПА, і суд над головним районним бандерівцем, які він жахіття розказував
Антон до Воля Любешівська Показати IP 25 Липня 2014 17:26
А чому весь акцент на бандерівщину? Всім вже мозок промили бандерівщиною і Правим сектором? Чи більше немає до чого причепитись?
LM Показати IP 25 Липня 2014 16:37
Рожище знак теж роємальваний!!!!!