На зарплати волинським шахтарям надійшло 9 мільйонів
На ДП «Волиньвугілля» надійшло понад 9 мільйонів гривень, які частково використають для погашення зарплатних боргів.
Про це повідомляють на сайті Нововолинської міської ради.
Згідно з інформацією голови Волинського теркому профспілки шахтарів вугільної промисловості Юрія Калістратова, учора, 10 листопада, на ДП «Волиньвугілля» надійшло 4 мільйони 135 тисяч гривень держпідтримки і 5,3 мільйони гривень за реалізоване вугілля.
Відтак, як повідомляє міськрада, це дало змогу закрити по зарплаті 28 % жовтня і 68 % серпня. Проте заборгованість по зарплатні ще залишається. Так за серпень волинським гірникам боргують 5 мільйонів, за жовтень – більше 10 мільйонів гривень.
Як повідомляло Інформаційнеагентство Волинські Новини раніше, 7 листопада, 300 працівників державної шахти №10 Нововолинська оголосили безстрокове голодування – люди вимагають забезпечення їхнього права на оплату праці. Загальна заборгованість з виплати зарплат на шахті складає біля 3-х місяців.
8 листопада, до голодуючих гірників на шахту №10 “Нововолинська” прибули представники місії ОБСЄ. Спостерігачі Організації з безпеки та співробітництва в Європі мають донести проблему вугільників до європейської громадськості.
А вже 9 листопада стало відомо, що Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження про направлення у листопаді 8,5 мільйона гривень на погашення заборгованості шахтарям нововолинської шахти № 10.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляють на сайті Нововолинської міської ради.
Згідно з інформацією голови Волинського теркому профспілки шахтарів вугільної промисловості Юрія Калістратова, учора, 10 листопада, на ДП «Волиньвугілля» надійшло 4 мільйони 135 тисяч гривень держпідтримки і 5,3 мільйони гривень за реалізоване вугілля.
Відтак, як повідомляє міськрада, це дало змогу закрити по зарплаті 28 % жовтня і 68 % серпня. Проте заборгованість по зарплатні ще залишається. Так за серпень волинським гірникам боргують 5 мільйонів, за жовтень – більше 10 мільйонів гривень.
Як повідомляло Інформаційнеагентство Волинські Новини раніше, 7 листопада, 300 працівників державної шахти №10 Нововолинська оголосили безстрокове голодування – люди вимагають забезпечення їхнього права на оплату праці. Загальна заборгованість з виплати зарплат на шахті складає біля 3-х місяців.
8 листопада, до голодуючих гірників на шахту №10 “Нововолинська” прибули представники місії ОБСЄ. Спостерігачі Організації з безпеки та співробітництва в Європі мають донести проблему вугільників до європейської громадськості.
А вже 9 листопада стало відомо, що Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження про направлення у листопаді 8,5 мільйона гривень на погашення заборгованості шахтарям нововолинської шахти № 10.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині повідомили про підозру екслісничому, який організував незаконну вирубку понад сотні дерев
Сьогодні 20:26
Сьогодні 20:26
Поховали на малій батьківщині: дві громади попрощалися з Героєм із Рожища Віталієм Чижевським
Сьогодні 20:07
Сьогодні 20:07
Дев’ять місяців на позиції, без їжі та води: що каже командування про критичну ситуацію з воїнами 14-ї бригади
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Посіпаки і Монстряки завітають у кінотеатр Прем’єр City
Сьогодні 19:10
Сьогодні 19:10
Боронив країну з перших днів повномасштабного вторгнення: загинув воїн Анатолій Кривош з Волині
Сьогодні 18:50
Сьогодні 18:50
Металевою трубою по голові: в Луцьку побилися чоловіки, один – у тяжкому стані в лікарні
Сьогодні 18:31
Сьогодні 18:31
Учасники Української академії лідерства відвідали Луцьк
Сьогодні 17:35
Сьогодні 17:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.