USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Савченко заявила, що її хочуть вбити, і навіть знає коли

20 Грудня 2016 11:17
Надія Савченко вважає, що адміністрація президента України отримала наказ її заарештувати, або фізично усунути, пише inform-ua.

Про це вона заявила, коментуючи своє виключення з фракції партії ВО "Батьківщина" у Верховній Раді. Савченко сказала, що коли вона йшла у політику, то чітко розуміла, з чим їй доведеться зіткнутися.

Крім того, в своєму інтерв'ю вона додала, що готова до цього і навіть знає числа і дні, і як все це буде відбуватися.

"Мої колеги і всі, хто при владі, багато говорять, тільки ось обіцянок своїх не виконують. Коли мені запропонували вступити в партію, я розуміла ситуацію і знала, з чим мені доведеться зіткнутися. Тому те, що мене виключатимуть з партії і те, що зі мною згодом буде, я знала. Те, що Адміністрація Президента вже отримала наказ зробити все, щоб мене знищити, заарештувати, а якщо не вийде, то повісити на мене все, що вони хочуть. Ну або просто знищити фізично. Я до цього готова, і знаю числа і дні, коли це відбуватиметься. Я не безглузда, і я все розумію. І можу прорахувати усі їхні кроки. Мене не лякає і не дивує той бруд, який відбувається в нашій політиці", - заявила Савченко.

За її словами, люди вже починають розуміти, що відбувається насправді. "Незабаром усі зрозуміють, що і попередня влада була злочинною, і нинішня така ж", - каже Савченко.

.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
123 Показати IP 20 Грудня 2016 11:27
Попередня влада вам сейчас конфетой покажется....
Аполитичный человек Показати IP 20 Грудня 2016 11:28
Давно пора, как уже з%%бала эта мразь.
Укр Показати IP 20 Грудня 2016 12:14
Москалі скаляться
яяяяяяяяяя Показати IP 20 Грудня 2016 12:16
на мою думку починається новий політичний проект Савченко біла пушиста, а всі інші вже при владі і чи не сама тимошенко прокруяує і висуває той проект невідомо
До Наді Показати IP 20 Грудня 2016 14:21
Скажи дату,на коли шампанське купляти?
свг Показати IP 20 Грудня 2016 14:34
манія величия або шизофренія.
567 Показати IP 20 Грудня 2016 14:55
Говорить грамотно. Не дурна, має клепку Знахідка для спецслужби
Конвалія Показати IP 20 Грудня 2016 15:20
Ну нарешті.. Достала вже
В.С.Висоцький Показати IP 21 Грудня 2016 09:21
"Он то плакал,то смеялся,то щетинился как еж-он над нами издевался,но сумашедший,что возмеш".Означає,що все погано в Надюхи-її план не "проконав".Скоро всі забудуть цю шизофренічку.
Висоцькому Показати IP 21 Грудня 2016 15:50
Не удавайте з себе психіатра. Савченко влізла в дурну гру. Її насправді можуть убити її ж куратори з ФСБ, щоб зробити гарну картинку на російському та європейському телебаченні. Коментар до картинки буде простий - "висоцькі розправились з особою яка насмілилась сказати правду українській владі". І в РФ і в ЄС в це повірять. Раціональне використання відпрацьованого матеріалу.
Українець! Показати IP 21 Грудня 2016 21:54
А я за Надію Савченко! Смерть ворогам!
Петро Показати IP 21 Грудня 2016 22:05
Савченко рідна сестра Шарікова з фільму "Собаче сердце"