USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Лучан закликають протистояти новому Гітлеру

16 Березня 2014 17:17
Під гаслами «Ні - війні» та «Ні - Путіну» відбулося Народне Віче у Луцьку.

Попри несприятливі погодні умови, сотні лучан 16 березня взяли участь у недільному Народному Вічі на Театральному майдані.

Перед початком заходу, вишикувавшись у шеренги, на місце прибули представники «Правого сектору». Бійці Самооборони Майдану також вишикувались навпроти сцени. Розпочали віче зі спільного виконання Гімну України.

Незважаючи на тривожні часи, нація, як ніколи, стала єдиною перед викликом, який робить загарбницька кремлівська влада, - йшлося під час віча. Учасникам заходу наголосили, що йдеться саме про кремлівську владу, а не про росіян, десятки тисяч яких вчора вийшли на вулиці на підтримку України.



ЧИТАТИ ЩЕ: ВОЛИНСЬКІ «ПРАВИЙ СЕКТОР» ТА САМООБОРОНА ЇДУТЬ НА КОРДОН З БІЛОРУССЮ


ЧИТАТИ ЩЕ: КУДИ ВИРУШИЛИ ВОЛИНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ

ЧИТАТИ ЩЕ: ПРИЙМАТИ БІЖЕНЦІВ НА ВОЛИНІ? ТА СКОРО МИ САМІ БУДЕМО БІЖЕНЦЯМИ В ПОЛЬЩІ

ЧИТАТИ ЩЕ: ТЕЛЕФОНИ АКТИВІСТІВ НА ВОЛИНІ АТАКУЮТЬ





Першим виступив депутат Верховної Ради Євген Мельник. Він зазначив, що сьогодні Україна стоїть на порозі війни, адже по всіх східних та південних кордонах стоять російські війська. Завдання Путіна сьогодні – не лише загарбати Крим, а й прийти до Києва.

«Програму зі знищення України розробляли десятки років. Янукович та Азаров були лише гвинтиками Кремля, які знищили економіку, промисловість, насаджували корупцію в усіх вищих щаблях влади. Останні чотири роки на всіх найвищих посадах у державі були кремлівські агенти. Вони знищили збройні сили»,- зазначив депутат.

З його слів, сьогодні кожен має зробити вибір, чи дасть кремлівському чоботу топтати нашу землю. Він закликав забути про чвари та претензії одне до одного, оскільки лише об’єднані ми сильні. Він закликав громаду дати відсіч «психічнохворому нелюду, новітньому Гітлеру» та тим, хто виконуватиме його вказівки та стати на захист Української держави.



Заступник голови облради Ігор Гузь розповів про те, як влада виконує завдання із центру. З його слів, на Схід та Південь України вирушили прикордонники та бійці внутрішніх військ з Волині. Він закликав волинян готуватися до прийому кримськотатарських родин. Приїздитимуть лише жінки та діти, оскільки чоловіки вирішили залишатися у Криму та дати відсіч окупантам.



Громадська активістка Лілія Кревська, своєю чергою, зазначила, що в Україні – час великих випробувань, і на площі вийшли люди, щоб сказати, що ми господарі на своїй землі, а Україна та Крим – єдині. Вона наголосила, що головне завдання українців сьогодні – об’єднатися. Гасла «ні - війні», «ні - Путіну» підтримали учасники віча. З її слів, Майдан в Україні скинув тирана, а сьогодні те ж саме відбувається в Росії, де на вулиці вперше вийшли тисячі людей з гаслами «ні - Путіну» та «ми – за мир». Справжніми героями України назвала вона військових у Криму, які протягом двох тижнів тримають оборону. Під час її виступу на сцену намагався вийти активіст Євромайдану Іван Войчук, проте йому не надавали слова.



Громадський діяч Сергій Шараєвський зазначив, що окрім того, щоб у владі були професіонали, потрібно, щоб вони мали особисті якості характеру, такі як людяність. Говорячи про релігійність, він зазначив, що ніколи Ісус Христос не забороняв захищати рідних.

«Слова «кожен, хто візьме меча, від меча загине» означають, що кожен агресор отримає достойну відсіч. Наша сила буде в тому, що Бог буде з нами, коли ми будемо захищати нашу землю», - звернувся до громади Сергій Шараєвський.



Громадська активістка Марія Доманська повідомила про DDoS-атаку на мобільні номери активістів, яку невідомі розпочали цього ранку. З її слів, це робиться з метою відрізати їх від будь-якої інформації з Криму чи інших регіонів. Вона закликала кожного витрачати певний час щодня для того, щоб дзвонити та писати друзям, знайомим та родичам в Криму, переконуючи їх, адже, на жаль, кримчани підпадають під інформаційну атаку. Також вона нагадала, що до Луцька прибуло вже п’ять кримськотатарських сімей, а з понеділка очікують ще дві родини.



Лідер «Правого сектору» Волині Павло Данильчук повідомив, що організація займається перш за все мобілізацією тих, хто готовий захищати Україну та Волинську область. він закликав владців організовувати спільні навчання активістів та військових. Також він розповів про те, що представники «Правого сектору», Самооборони Майдану та ветерани ВДВ та афганці вирушили на патрулювання кордону з Білоруссю, оскільки прикордонники нині виїздять на Схід України. Він наголосив, що одіозні люди не повинні займати владні посади, у нелегкий час не потрібно зайвий раз хвилювати людей. він наголосив, що після завершення кризи «Правий сектор» по-повній візьметься за люстрацію та зміну системи.



Керівник волинської Самооборони Майдану Андрій Хведчак коротко розповів про потреби тих, хто вирушає на патрулювання державного кордону. З його слів, необхідні біноклі, оптика, пальне, автомобілі, які безперешкодно можуть просуватися лісовою місцевістю.

Зі сцени повідомили про те, що найближчим часом планують організувати велику нараду з представниками бізнесу, щоб активісти отримали миттєву допомогу від небайдужих підприємців.



Учасник подій у Києві, журналіст Іван Войчук, якого усе ж допустили до виступу, висловив обурення бездіяльністю нової влади, яка дозволила російським окупантам розташувати зенітні ракетні системи С-300 на території України.



Завершилося Народне Віче за традицією гімном України.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Володимир Показати IP 16 Березня 2014 17:38
Пора "правому сектору", автомайдану, самообороні вже виїхати з Луцька на кордони України для оборони від агресії Путіна
війсковий до Володимир Показати IP 16 Березня 2014 18:29
Чому на білоруський а на російський де можлива реальна війна і не займиатись партизанщиною, а записуватись в національну гвардію і вирушати туда де є необхідність. Побачимо скільки цих героїв прийде у війскомати, люстранти, нехай пролюструє свій зброд.
Лучанин до війсковий Показати IP 16 Березня 2014 19:46
Дійсно, щось ПС їде не в ту сторону, їм на 180 градісів на розворот, і на крим і харків. Чи може данильчушкі ближче до кордону, щоб скоріше втекти за кордон. Он в Харкові і Донецьку з ними вже швидко розібрались.
Петро Показати IP 16 Березня 2014 17:44
Гузю теж пора валити,трутень!
11 Показати IP 16 Березня 2014 17:46
Ну якже вони поїдуть... А хто язиками молоти з трибун буде і відкуп з прокурорів та митників брати. А в Криму й набити можуть.
атпісался до 11 Показати IP 16 Березня 2014 17:47
вісяк защітан
До редакції Показати IP 16 Березня 2014 17:50
Прохання уточнювати в заголовку хто новий гітлер. Є багато претендентів - тягнибок, ярош, данильчук, саша бєлий.
дідо до До редакції Показати IP 16 Березня 2014 18:14
Гітлер - це недоросль Путін,який тероризує країну через своїх сексотів Тимошенок та Клімчуків.
Тарас до дідо Показати IP 16 Березня 2014 18:34
А такі фюрери як: Ярош. Бєлий, Данильчук зробили нас, через пропоганду Москви, коричневою чумою на сході і півдні України
житель до Тарас Показати IP 16 Березня 2014 19:29
ні путін і яник це для тебе ідеали !!!!які наших укранців прямо на майдані вбивають і говорять що вони не хочуть війни
житель до Тарас Показати IP 16 Березня 2014 19:29
ні путін і яник це для тебе ідеали !!!!які наших укранців прямо на майдані вбивають і говорять що вони не хочуть війни
віруюча Показати IP 16 Березня 2014 18:16
Сотні волинян на майдані ВН забрехалися там відсили 50 чол.
Алекс Показати IP 16 Березня 2014 18:20
Цікаво Гузь в армії служив? І що булоб якби його поставилиб командувати отими жовторотими з дійсною зброєю .)))))) АК з повним рожком 30 набоїв тримати в руках страшно ПОВІРТЕ.
Анонім до Алекс Показати IP 16 Березня 2014 20:35
Ні, відмазався.
Сан до Алекс Показати IP 16 Березня 2014 22:35
В нього пожиттєвий "словесний понос"
Anonymous до Алекс Показати IP 16 Березня 2014 23:43
Гусь только лясы точить может нихара он не служил ...подкотил яйца к богатенькой дырке и всё дело зделано ... найдите Игорь Гузь в контакте ... там про него мнго чего узнать можно
Петро Показати IP 16 Березня 2014 18:28
Ніде віін не служив!Він вміє тільки прислужувати і вислужуватись.Гузі,йдіть геть,поки вас не винесли!Вас винесуть вже зовсім скоро!
Алекс Показати IP 16 Березня 2014 18:34
Якщо не служив то значить хворий . або відкупився?
іван Показати IP 16 Березня 2014 18:46
і колишній комуніст Кухтей із жіночою сумочкою також тут...
Валік Показати IP 16 Березня 2014 19:42
Подивіться на ці всі високоінтелектуальні обличчя. Наш народ - бидло. І така доля його.
Янина Показати IP 16 Березня 2014 19:44
Уважаемые украинцы!Прочитала вашу статью и откровенно расстроилась.Столько лжи и манипуляций с общественным мнением я не видела и не слышала уже давно:-) Ваше новое руководство само через продажную прессу создает страшилки о России,вас этим пугает и само же верит в свои же байки.У Вас была единая страна которую уважал весь мир и в которой мирно жили все народы.Трем дуракам Яценюку,Кличко и Тягнибоку при финансовой поддержке благодетелей из США захотелось ее развалить.И вы(жители Западной Украины) которые бегают в вышиванках и на каждом углу кричат о любви к Украине своими же руками ее розвалили.И ЧЕГО ВЫ ЭТИМ ДОБИЛИСЬ?Страна практически банкрот,армия в розрухе,милиция полностью демарализована,флот на грани краха и ваше правительство с протянутой рукой бегает по всему миру и просит милостыню.Вам не стыдно за то,что вы сделали со страной?Вами сейчас руководят кучка олигархов и зброд малолеток с дубинами которые уже начали грабить ваши же банки:-) Чего ждете в будущем?Думаете оно с такими дураками у вас есть?И кому вы верите?Кролику Сене который кричит о том что мы с вами воюем?Кто из вас видел эту войну?Да если бы мы хотели на вас напасть то высадили бы с самолетов две дивизии ВДВ прямо на вашу верховную раду и правительственный квартал и конец вашему государству:-) Ваш кролик Сеня первым бы сбежал с дружками:-) Люди будьте умнее,вас просто дурят.Мы,русские не собираемся с вами воевать.У меня дед воевал вместе с украинцами во второй мировой войне,так вот он сам написал моему брату,что служит офицером в российской армии что его проклянет если тот пойдет воевать против своих братьев на Украине.Хотите вам скажу что будет дальше если будете слушать Яценюка и еже с ним?Крым от вас отделится,а за ним и Ваосточная Украина.Вас ждет дефолт и обнищание государства ведь даже те кредиты,что вам обещают уже не смогут покрыть дефицит бюджета.Да и врятле вам их дадут,веть плана выхода из кризиса у нового правительства просто нет.Будете ,работать наймытами на западе и продавать свою землю полякам и немцам за гроши.Но вы можете и сохранить свою страну если выгоните этих майданутых недоумков,вернете законно избранного президента и проведете новые выборы но с учетом всех пожеланий людей и на востоке и на западе.Тогда никто не захочет выходить из состава Украины,Вы еще можете сохранить страну.Но управлять должны умные люди а не олигархи как у вас сейчас и не дураки из правого сектора у которых две извилины переходящие в прямую кишку.Просто подумайте...
Петро Показати IP 16 Березня 2014 19:49
А може розказати тобі,що чекає Крим і агонізуючу Рашу зовсім скоро?Чи ти сама знаєш,а тут провокаціями займаєшся?Давай в Рашу і там тявкай!Розберемось без рашистів!
САША Показати IP 16 Березня 2014 20:08
Одним словом забрехались всі!
Лучанин до Яніни Показати IP 16 Березня 2014 20:22
Ви праві в тому, що ми винні в обранні Януковича президентом, але не більше ніж винні росіяни в обранні імперіаліста і агресора Путіна президентом Росії, який вперше після Другої світової війни силою і підступом вирішив змінити кордони держав. Янукович - це путінський холуй, а не керівник України, сам себе викинув на смітник історії. Наслідком стане те, що Путін поверне з Росії лише тіло Януковича. З своїми авантюристами ми розберемося самі, треба трохи часу. Що Путін запланував Україні, він скоро отримає в Росії, там нацистів також вистачає!
Та ви шо до Лучанин до Яніни Показати IP 16 Березня 2014 21:51
Як смішно читати подібні коментарі. Хоч би поцікавився що дійсно відбувається в Росії. Якби ви взнали що ваш сусід хоче здати квартиру людині яка вас постійно шантажує неодноразово вам загрожувала як би ви діяли в цій ситуації? Варіант "переїхав в інше місце" не приймається. Хіба є секретом що США та СРСР завжди були "хорошими друзями" і постійно шла "холодна війна"? Для цього і був підкуплений горбатий щоб розвалити СРСР. Між іншим яник зараз так само робив як тоді робив горбатий. Якщо є банда з 10 чоловік, то 2 її важко розбити. Але якщо їх повідловлювати по одному, то це елементарна задача. Те саме зробило і США. Всі країни бувшого СРСР є заручниками політики США і Україна не виключення. Вона просто одна з тих 10 з прикладу. Україні, Білорусь та Казахстан - це останні хто заважає знищенню Росії. І це не просто знищення якоїсь нації чи території - це знищення слов'ян - людей, які думають не так як думають інші, які мають відмінні цінності. Росія вимушена захищатися і йти навіть проти своїх кровних братів та сестер, тому що вони її зрадили. Якби уряд України не загравав би з НАТО, то і не було б цього протистояння . Якби уряд України не плював би в сторону східного населення України, то і не було б від'єднання Криму. Ця ситуація і скидання Яника - це абсолютно різні речі які просто переплітаються між собою. Щоб жити мирно треба домовлятися, а жити без домовленостей - це постійно воювати.
Lex Показати IP 16 Березня 2014 20:25
Пора уже правильных украинцев в блокнотик записывать.
БЕРКУТ Показати IP 16 Березня 2014 20:26
В Крыму завершилось голосование на референдуме - за воссоединение с РФ 93%
фермер до БЕРКУТ Показати IP 16 Березня 2014 20:54
давай ідь за паспортом і в москву там будеш вороной
Анонім до фермер Показати IP 16 Березня 2014 22:43
А чого ти так за нього хвилюєшся? Він в криму залишиться і буде героєм. А тобі завтра треба буде полякам дупу витирати!
там до БЕРКУТ Показати IP 17 Березня 2014 04:59
93% підо рассов і ти серед них. До речі підписуватись беркутом - западло.
007 Показати IP 16 Березня 2014 21:59
Ау Правий Сектор, Самооборона,Авто майдан,требуйте перекрити газову трубу,і на одну проблему стане менше,і тоді спокійно можна наводити порядок в країні!!! Путін боїця перестати продавати газ,це самий страшний його сон,требуйте...
Янина до 007 Показати IP 17 Березня 2014 03:42
Вчера ваш недоумок Ярош предложил взорвать газопровод ведущий в Европу и тем самым наказать Россию:-)И кто по вашему от этого пострадает?Та же Европа которая вам же хочет дать кредит на спасение вашего же государства:-) А еще вы сами лишитесь российского газа.Встанут ваши предприятия,котельни и нечем будет обогревать больницы,школы,садики и тп.А еще станут ваши ТЕЦ и все заправки(мазут,бензин и солярку вы тоже от нас получаете).Кроме того все ядерное топливо для атомных электростанций мы тоже вам поставляем.Если у вас совсем крышу сносит то сделайте как сказал этот больной на всю голову Ярош и вы полностью погубите свою страну:-) Если я не ошибаюсь Тарас Шевченко написал такие слова:"Доборолась Украина до самого края,хуже ляха свои дети ее роспинают".Но разве вы сейчас своих классиков читаете?С такими как Ярош ваша нация не ростет духовно а тупеет.Разве этого великий Тарас хотел для своего народа?
007 до Янина Показати IP 17 Березня 2014 16:53
Краще жити без газу,ніж в країні буде війна,і тисячі ато й мільйони жертв....
007 до Янина Показати IP 17 Березня 2014 16:53
Краще жити без газу,ніж в країні буде війна,і тисячі ато й мільйони жертв....
лот Показати IP 16 Березня 2014 23:32
Подивись на себе збоку українець-брате На людей вже не похожі а стадо рогате.
Петро Ластівка Показати IP 17 Березня 2014 03:13
Попри зайд,які займаються дешевою пропагандою від Кремля типу-''ми б вас''. Сама людина видае себе,що він не з нас. Ця пропаганда на рівні неуцтва для неуків же. Але менше з тими побрехушками. Самі украінці повинні негайно починати освітньо-культурну''революцію'',але не доведи Господь,що б не хунвейбінську,як в Китаі. Загальноосвітній рівень такий жахливонизький,що люди навіть не усвідомлюють,що,які слова,в якому контексті використовують. До своіх силових дій всі революційні сили повинні приеднати культурну ''комісію''(не хочете комісію,зробіть комісаріат,еліту,розумників,інтелігенцію),де глибокоосвічені,висококультурні,інтелігентні,глибокопатріотичні люди казали б беззастережно правду,вчили б елементарній культурі поведінки в культурному суспільстві,правдиву історію нашого народу,героів і застерігали б від хамства,жлобства,силового тиску там,де потрібен розум,лозунгів там,де потрібна ритарика фактажу. Це завдання номер 1. Бо самі себе поз'ідаемо і обхамимо,тоді нас і завоюють. Безстрашність без совісті,натиск і сила без моралі-це ординський гвалт. Шануймося. А для цього потрібно почати з анонімних дописувань. Анонім завжди сміливий,безстрашний оббріхувач і негідник . Майте сміливість писати правду і не боятись самим ціеі правди-ось вам перший крок до розумного спілкування,а то інтернет перетворюеться на помийну яму. Шануймося.
украінець Показати IP 17 Березня 2014 07:28
слухайте де назбиралось стільки нечесті що підтримують росію !!!!де ви е нечисть я йду до вас раби кацапські!!!!
також українець до украінець Показати IP 17 Березня 2014 07:54
Ось і мені це здаэться підозрілим. Невже на Волині і на цьому сайті так багато кацорилих тролів. І деж же падли живуть, їдять український хліб з салом.....
Артем до украінець Показати IP 17 Березня 2014 08:37
Ого,какой пафос и какие угрозы:)))Я например живу в Донецке.Если хочешь приезжай,встречу. Только памперсы не забудь надеть.А то вы все смелые у себя на западе толпой на одного нападать,а когда вас, западенцев у нас в Донецке в подворотне ловишь и один на один помахаться предлагаешь сразу гадите себе в штаны и с перепугу переходите на русский язык.Да,и еще даю слово,что будем драться один на один.У нас сцикунов нет.
також українець Показати IP 17 Березня 2014 08:55
Ты я вижу с памперсами знаком? А про ваш ум и вашу смелость наслышаны. Это не вы случаем выбрали презиком яйцепадучего курасана, который на рассее памперсы меняет? И не вы такие смелые толпой убивали украинцев в донецке, которые пели гимн Украины и вашу любимую ,вышел в степь донецкую.....,Да уж ....герои мля....А на счёт 'махалава' , милости просим на Волынь, да забыл, подштудируй украинский, пригодится....
Артем до також українець Показати IP 17 Березня 2014 09:40
Ты уважаемый ври да не завирайся:)Во первых я Янека в президенты не выбирал.У вас на западе Украины видимо с какого-то перепугу выработался стереотип,что все донецкие обязательно голосуют за Янека:)Во-вторых, я никого из ваших когда были эти события в Донецке не трогал,но в отличие от тебя знаю от тех кто там был,что первые петарды (показали журналисты агенства Рейтер) в проросийский митинг полетели именно от вашего "мирного" митинга.Когда вы с ума сходили и у себя на митинги и майданы бегали мы к вам с провокациями не лезли.Это было ваше дело.Но и к нам вашим провокаторам не хрен ездить,мы сами розберемся как нам жить.И еще,я обязательно приеду к вам на следующий матч Шахтер-Волинь.Там и встретимся...
також українець до Артем Показати IP 17 Березня 2014 10:03
Вас послушать, так выходит, что пенькобежец сам себя выбрал? После всего случившегося, все донецкие дают обратку, мол мы его не выбирали... да и в чём выражались провокации 'приехавших' украинцев? В желании объединить Украину? Или в желании противостоять путлеровским фашистам? Вы, что в Донецке действительно хотите войны, что позволяете этот беспредел под расейскими флагами? Пора наконец становиться патриотами своей родины....
Артем до також українець Показати IP 17 Березня 2014 15:13
Видел я по телеку как твои видимо дружки толпой напали на губернатора,приковали его наручниками к сцене и обливали его водой в феврале.Это ты называеш геройским поступком?У нас таких козлов здесь называют чмошниками или чмырями:-)Я их называю сцикунами и такие люди среди моих друзей не встречаются.И еще,Если бы я голосовал за Януковича,я бы этого не скрывал:)Я вообще брехунов не терплю и свои убеждения не меняю.А ты я вижу фанат Яценюка и его теплой компашки?Когда его увидишь поблагодари своего благодетеля за розвал Украины:-)Розвалить такое государство за пару месяцев мог не просто турак,а дурак в квадрате:)Ни одна война не принесла столько бед нашему государству сколько эти три ваших майданутых лидера-полудурка.А про российские флаги у людей кто бы говорил,я же сам когда то по телеку видел как вы на своей мерии вывешивали флаги евросоюза.Может вы уже вступили тогда в Европу:)))
майдан до Артем Показати IP 17 Березня 2014 22:45
я фанат своеі краіни мені не потібний не яник не яценюк мені потрібно единство нашоі держави!!!!і нам на заході всерівно хто якою мовою говорить е правда одиниці аби всі любили нашу краіну!!!
555 Показати IP 17 Березня 2014 09:40
Ось два попередніх співрозмовника і поговорили...