USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Непритомна жінка у центрі Луцька виявилася п’яною

18 Серпня 2017 10:07
З алкогольним отруєнням у траві під парканом у центрі міста луцькі муніципали виявили жінку. На вигляд вона була непритомною, не реагувала на сторонні звуки.

На місце події викликали медиків. Вони й взялися приводити до тями горе-жінку.

Відповідне відео у Фейсбуці виклав Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради.

«Спочатку подумали, що труп (не було ознак життя, і по тілу активно лазили мухи) проте виявилось, що дана особа жінка, що перебувпла в стані алкогольного сп'яніння.

Першу допомогу муніципали змогли надати на місці. І одразу ж викликали «швидку». Жінка до тями ледь прийшла та, схоже, і своїм станом, перейматися не стала», - йдеться у дописі.

Привівши до тями, муніципали разом із медиками довели жінку до карети швидкої для надання допомоги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучанин Показати IP 18 Серпня 2017 10:38
Не зрозуміло, що хотіли сказати такою новиною. Допомогу потрібно надавати всім. А якщо п"яному, то за рахунок виробників спирто-горілчаної продукції.
12 Показати IP 18 Серпня 2017 10:47
свинота...
Я до 12 Показати IP 18 Серпня 2017 13:20
Не ображай свиней,оце не варте свині,свиня чиста тварина і не бере всяку гадость в рот,а ця хто знає що мала в тому роті
Я Показати IP 18 Серпня 2017 12:31
Ти какая..?Уже никакая..
Льоня Показати IP 18 Серпня 2017 12:31
бельська оксана потомственна сепаратистка. брат її володя в криму активно виступає за рашистські ідеї імперіалізму!
Яяя Показати IP 18 Серпня 2017 12:51
А хто Вам дав моральне право цю людину засуджувати?Ви не знає те ні її,ні іі долі.До чого котиться країна,в якій правозахисні державні органи мають право виставляти в Інтернет фото і відео таких беззахисних і нещасних людей ,щоб інші,псойдо кращі представники суспільства їхати засуджували і називали свинотою.Цих свідомих "суддів"треба теж пожаліти,бо вони хворі відсутністю моралі і співчуття.Куди котиться ця країна?
Я до Яяя Показати IP 18 Серпня 2017 13:01
Це як?"нещасна"чому?"співчуття"кому?я чи хтось їй горілку в горло заливає?я працюю на двох роботах щоб вижити,мене ніхто не жаліє і не співчуває,мені важко,мені напитись щоб ти мене пошкудував(ла)?що за єресь ти пишеш,її в поле загнати треба,щоб картоплю позбирала старенькій бабусі,а вона бухає,давай її пожаліємо,скинемось їй на бутилку
б до Яяя Показати IP 18 Серпня 2017 13:19
бідолашка спилася бо руський мір не прийшов))) треба пошкодувати алкашечку)
123 до Яяя Показати IP 18 Серпня 2017 14:58
Що за дурості??? Чому у всьому винна країна завжди??? А чому одні працюють, а у вільний час спортом займаються, а інші-бухають??? Це країна обирає, кого якою долею нагородити???
Я Показати IP 18 Серпня 2017 13:05
Отаке чудо доб'ється і пенції і группу і буде жити в старості,попивати,а ти тут думай чи в 60 чи в 70 дадуть пенцію,працюй щоб вираховували отаким кускам...заробляй стаж.
Євген Показати IP 25 Вересня 2018 00:57
Єкстрена медична допомога не створена щоб алкашів возити , в другому місці людині може бути дійсно погано :інсульт інфаркт дтп , для цього вона створена