USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Новітня українська бронетехніка на військовому параді

24 Серпня 2014 12:54
Сьогодні у центрі Києва пройшов військовий парад до присвячений 23-ій річниці Дня Незалежності України.

Міністр оборони Валерій Гелетей проїхав Хрещатиком на машині і привітав представників різних видів військ, які беруть участь у параді, - інформує Газета.

Потім керівник Міноборони доповів Президентові - Верховному Головнокомандувачу ЗСУ про готовність військових до параду і дав команду "вільно".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 24 Серпня 2014 12:58
коментар було видалено
Дмитро до Анонім Показати IP 24 Серпня 2014 13:05
іди лікуйся придурок. або приїдь до нас в гості тоді я побачу яким ти герем будеш. бидло ти московське
Анонім до Дмитро Показати IP 24 Серпня 2014 13:10
коментар було видалено
Дмитро до Анонім Показати IP 24 Серпня 2014 13:13
і всьо що ти вміеш "мой пес ..." ))) як таких придурків як ти тільки цей світ витримує. ну нічього справедливість настане.
лучанин до Анонім Показати IP 24 Серпня 2014 13:07
коментар було видалено
Ананім до Анонім Показати IP 24 Серпня 2014 13:14
де докази, брехло кісєльовське? жирік сказав, чи п'яна баба в конц-таборі для "біженців" у ростові?
123 Показати IP 24 Серпня 2014 13:06
коментар було видалено
321 до 123 Показати IP 24 Серпня 2014 13:17
новітній екскаватор, риє траншею у 3 рази ширшу і 3 рази глибшу, щоб вас в одній ямі ховати швидко, бо вже камазів не вистачає в путінському конвої псковських 200 вивозити.
Анонім Показати IP 24 Серпня 2014 13:15
коментар було видалено
Патріот Показати IP 24 Серпня 2014 13:27
Я звичайно все розумію, але ця техніка повинна була б бути на сході, а не тут нею нахвалятися - зараз зовсім не час для показухи!!!!!
Анонім Показати IP 24 Серпня 2014 14:06
Раніше, як і більшість, вважав, що цю країну погубить корупція. Зараз бачу, що не тільки вона, а й тупий самовдоволений націоналізм. Де ж ви, бл*, побачили якусь новітню техніку аж в 49 одиницях? Совітське залізо, "модернізоване" у приватних клепарнях. Совість мали б, хлопці на Сході гинуть без пітримки броні, а вони показухи влаштовують. За ці гроші краще б броників нормальних купили, а не "коломойчиків", які ПМ пробиває.
Онанім Показати IP 24 Серпня 2014 16:24
Йомайо)) Ото сьогодні ватні гепи рве) Як з х**.. ой.. як з цепа зірвалися) Я горджуся тим, що я українець!
Igorock Показати IP 24 Серпня 2014 22:04
Яка сучасна і яка українська? Я ще за Радянського Союзу служив у батареї ЗРК "Оса", командиром відділення стрільців зенитників, тобто з ПЗРК "Игла".
USA Показати IP 25 Серпня 2014 01:04
На Украине вообще не должно быть никакого оружия. Украина должна быть нейтральной страной, как Швейцария, вот тогда в этой стране наступит мир и покой. Желаю вам счастья и покоя в эти тяжелые времена вашей страны.
Анонім Показати IP 26 Серпня 2014 11:46
Вот в ети сказки мы поверили, а зря. Отдали все свое оружие, ядерный арсенал. Кого мы не боялись- это Росии, а вона нас з автоматом,а она нса убывает.тпак,что надо оружатся и ядерный арсенал возобновить снова. верить нельзя никому.запад был врагом, а теперь виявляеися ддрузья.