USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Офіцер 51 бригади: відступ 42 бійців - не зрада

27 Липня 2014 23:12
42 військовослужбовців 51-ї окремої механізованої бригади покинули поле бою й перетнули кордон з Росією. Цю новину поширили російські ЗМІ з посиланням на місцеву прикордонну службу.

ТСН вдалося зв'язатися з офіцером 51-ї бригади, який назвався Дмитром Радченком. Він частково підтвердив інформацію. 42 бійці 51 механізованої бригади укрились від обстрілу на території Росії

Але заявив, що це не дезертирство, і на бік ворога ніхто не переходив.



Танкісти щогодинно перебувають під шаленим вогнем мінометів і "Градів". Зі слів Дмитра Радченка, у них скінчилися їжа й боєприпаси, а техніку було знищено. Аби не потрапити в полон терористів, твердить старший лейтенант, бійці вирішили відступити в Росію в районі пункту перетину кордону "Ізварине" на Луганщині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
да Показати IP 27 Липня 2014 23:30
Ми скоро будемо в москві...і прапор наш замайорить там перший разом з українським.
бандеракам до да Показати IP 28 Липня 2014 01:46
ага по.рочи на дивані
два прапори на Кремл Показати IP 27 Липня 2014 23:36
синьо-жовтий червоно чорний! Слава Україні!
луцьк Показати IP 28 Липня 2014 00:11
В цих хлопців сімї дома. Виходить, не було іншого вибору. Життя треба берегти в даному випадку. В нашій державі сьогодні одна влада, завтра інша. Ніде нема єдності поглядів. Керівництво держави за одну хвилину , коли все хр*ново, у відставку іде. Немає слів..
Анонім до луцьк Показати IP 28 Липня 2014 06:37
Якщо це зрада, то виходить, що місця тепер їм не те що на Волині, а й в Україні немає?
луцьк до Анонім Показати IP 28 Липня 2014 11:17
Впевнена, що це не зрада. Мабуть було зовсім все жорстко. Град накриває вогняним дощем величезну територію одночасно. Не дай бог комусь це пережити. Хлопці нам потрібні живими, а не за секунди згорівшими тілами.
Лучанин Показати IP 28 Липня 2014 02:00
цікаво, як пояснить влада про знаходження таких документів в інтернеті http://www.cyber-berkut.org/traitors/0019.php
До редакції до Лучанин Показати IP 28 Липня 2014 03:04
Редакція, видаліть вказану ссилку, а то бог його знає чим це буде пахнути завтра для влади, якщо зранку люди ці документи прочитають
Antonina Показати IP 28 Липня 2014 02:08
Держитесь ребята (дети наши дорогие), да хранит вас Бог, Простине,нас засранцев ( тыловых крыс).
Анонім до Antonina Показати IP 28 Липня 2014 07:28
А ТВОЯ дитина теж там є?
Димон Показати IP 28 Липня 2014 03:00
Слава богу що живи !!!! Слава Украини!!!!!
Церковна миша до Димон Показати IP 28 Липня 2014 13:34
Яка с***ка поставила мінуси.
Землячка Показати IP 28 Липня 2014 07:57
Хтось знає, чи багато волинян було серед отих 42? А то чомусь ніхто не хвалиться.
Олександр Показати IP 28 Липня 2014 08:02
Славетнi нащадки Бандери! Встигнiть додому до Бандерштату розповiсти про геройський маневр по тилах ворога....
Андрі до Олександр Показати IP 28 Липня 2014 09:30
Жаль,що на ковчезі Ноя була тільки одна його сім"я,а всі інші-худоба.Як ти зрозумів напевно,ти нащадком Ноя не являєшся...
Олександр до Андрі Показати IP 28 Липня 2014 10:51
Ні, я раніше вагався з приводу теорії Дарвина, яка стверджує, що людство походить від мавп. Тепер я їй вірю, так як ти є найкращим підтвердженням цієї теорії. І зрозумів, чому Бандерштат весь час планують поруч із зоопарком...
Дід Мазай Показати IP 28 Липня 2014 08:35
Партизанщину в тилу ворога ніхто не відміняв!
тим що багато пишуть Показати IP 28 Липня 2014 08:53
Якщо вважаєте їх зрадниками - підіть самі попробуйте! Побачим на який день втічете!!!
Юхим Показати IP 28 Липня 2014 10:22
Ну якщо колоради лізуть на нашу земельку, чому і нам не залізти до них у вигляді зелених чоловічків?:)
Волиняка Показати IP 28 Липня 2014 11:47
Нашим хлопцям краще знати, як правильно зробити. Перш за все треба врятувати своє життя, щоб потім захистити Україну. Хлопці все буде добре, ніхто вас дезертирами не вважає. Слава Україні!