USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Міноборони розслідує, чи є у 51 бригаді дезертири

27 Липня 2014 16:16
Міністерство оборони України проведе внутрішнє розслідування, щоб перевірити інформацію про нібито втечу 40 українських солдатів в Росію. Про це заявив заступник міністра оборони України Ігор Кабаненко, - інформує ТСН.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини вже повідомляло про дезертирство серед волинян: скільки їх.

"У зв'язку з інцидентом, який мав місце 25 липня 2014 року, про нібито перетин державного кордону з РФ 40 військовослужбовців 51-ї окремої механізованої бригади, Міністр оборони України призначив службове розслідування", - йдеться в заяві Кабаненка.

В повідомленні також вказано, що згідно з результатами розслідування, міністр оборони зробить доповідь Президенту України впродовж доби.

Раніше російські ЗМІ повідомили, що нібито 40 українських військових дезертирували і перейшли на бік Росії.

Нагадаємо, що на Донбасі терористи пропонували гроші українським військовим, щоби вони перейшли на бік сепаратистів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 61
Ната Показати IP 27 Липня 2014 16:24
А хіба це не їхня професія, яку вони обрали?
хата до Ната Показати IP 27 Липня 2014 20:58
Дурню, а як би ти поступив, коли упродовж 2-х тижнів ніякої підтримки від МО немає???? А по тобі їба**ть гради? Ти х**ю,навіть не відповідай, бо твоє життя ічого не варте!
дата до Ната Показати IP 27 Липня 2014 22:13
Цих хлопців забрали здомівок, де вони спокійно жили, а служили вони раніше, коли ти ссав ще ціцьку. так закрий пельку і тепер іди ти і захищай, побачимо. ціхлопці не військові а цивільні, яких "мобілізували" на смерть
CoM до Ната Показати IP 27 Липня 2014 23:29
Збирайте тих хто на майдані був, ви їх знаєте, здавайте у военкомат і пакуйте їх на схід, вони цю кашу заварили, нехай самі і їдять
пан Показати IP 27 Липня 2014 17:28
раша ТВ не т1льки говорило, але 1 показувало.
Анонім до пан Показати IP 27 Липня 2014 17:33
Який жах!
Охрим до пан Показати IP 27 Липня 2014 19:53
який сором!!!!
Лучанин до Охрим Показати IP 27 Липня 2014 22:48
коментар було видалено
CoM до Охрим Показати IP 27 Липня 2014 23:23
Охрим(чук), ти перестань возити "передачі" і їдь повоюй трохи
Патріот Показати IP 27 Липня 2014 18:07
отож!
Олег Показати IP 27 Липня 2014 18:31
коментар було видалено
111 до Олег Показати IP 27 Липня 2014 18:48
я сам в шоці!!!!!
НЕЛУЧАНИН до Олег Показати IP 27 Липня 2014 19:02
УПА тільки народилась на Волині, а змужніла на Галичині.
ВОНО Показати IP 27 Липня 2014 18:50
80% вини на *честних* военкомах Волин які широко відкрили свої кишені для пачок доларів, неозброєним оком було видно, що мобілізуються робітники-селяни схильні до постійного вживання алкоголю, а який воїн з пяниці ???
Анна до ВОНО Показати IP 3 Вересня 2014 15:04
Владі непотрібні на передовій люди з військовим досвідов, бо вони не гарматне мясо, а недосвідчені пацани незнають як діяти і гинуть. Чому наша влада кидає хлопців на вірну смерть?
НЕЛУЧАНИН Показати IP 27 Липня 2014 19:06
а міноборони не хоче розслідувати, як НЕ ЗАБЕЗПЕЧУВАЛАСЬ 51-а бригада ? чи може ще й бронетехніку треба купляти за власний рахунок ? призваному дають одяг і взуття, у якому неможливо ходити, автомат і жменю патронів. решту, мовляв, сам купиш як хочеш вижити
111 до НЕЛУЧАНИН Показати IP 27 Липня 2014 19:14
я в шоці!!!
Анонім Показати IP 27 Липня 2014 19:12
З людиною можна прожити усе життя, так і не пізнавши потаємні сторони її характеру, а в екстремальних ситуаціях можна пізнати за одну мить. В Луцьку можна зізвати пару тисяч роззяв, поставити на коліна чиновника і знущатись над ним, а можна побачити впритул ворога чи поруч воронку від снаряда і накласти повні штани. Таке не забувається.
підтримую до Анонім Показати IP 27 Липня 2014 21:37
Все правильно сказав.
103 Показати IP 27 Липня 2014 19:14
Нащо далеко за зрадниками ходити? Треба спочатку під носом дивитися...
Lutsk Показати IP 27 Липня 2014 20:04
Наскільки відомо, то є біля Ізварина (кордон), по ним фігачать з Града, МУСИЛИ відступити на пару км, щоб не накрило, так що спокійно, без паніки....
да Показати IP 27 Липня 2014 21:33
Чи вони зрадники ще треба довести...вмирати за олігархів ніхто нехоче і небуде...ця влада розвела майдан як лохів..і їм вигідно послати туда партіотів щоб їх знищити..подивіться вмирають краці з кращих...а тут в новинах тількино сидить генералішко і розказує як ім там добре і як уних все є...а дзвінок прям встудію з передової...і ніхрена там немає...навіть стріляти немачим уже неговорячи що поїсти...чи попити...ті хто позаді них легко говорити про зраду...хайби пішли змінили.
Sid Vicious Показати IP 27 Липня 2014 21:36
Я сподіваюсь, прізвища зрадників будуть названі. Ганьба їм довіку P.S. Перехід на сторону ворога в усі часи вважався зрадою. А зрадників в усі часи зневажали
да до Sid Vicious Показати IP 27 Липня 2014 21:43
так ніхто і неказав що вони перейшли на сторону ворога..здаватися чи воювати...вони просто перетнули кордон...уникаючи обстріл...а якесь генералішко маючи зуб..буде тепер ганьбити...за ним скоро теж прийдуть хай навіть не сімніваться
Sid Vicious до да Показати IP 27 Липня 2014 21:49
перетнути кордон означає бути інтернованим, тобто обеззброєним військовиками країни, кордон якої перетнули. Ворожої, нагадаю, країни... І взагалі, так не годиться. 79 і 72 бригади чомусь за кордон не тікають, хоча їм також непереливки... Зрадники та й усе
да до Sid Vicious Показати IP 27 Липня 2014 21:58
а ти звідки знаєш що вони його не перетинають...ім до кордону як тобі до туалету...ворожі гради чогось можуть перетинати наш кордон...головне всі знають а розбомбити на нашій теріторії неможуть...підараси одним словом там в штабі...і поки вони там будуть...знайдуться ше г*внюки які будуть трубити і про зраду 79 і 72 частин
Лучанин до Sid Vicious Показати IP 27 Липня 2014 22:51
Рекомендкю тобі такому грамотному герою мобілізувати і піти на схід.
CoM до Sid Vicious Показати IP 27 Липня 2014 23:26
А навіщо цим хлопцям вмирати за тебе, поки ти вдома з ковбасою, в руки докоменти і на схід
українець до Sid Vicious Показати IP 27 Липня 2014 22:12
а може вони герої?
Яяя Показати IP 27 Липня 2014 21:49
Щось мені здається,що ці хлопці подумали ,що вони депутати,а депутати з 25 липня в відпуску,а відпустка в даний час -це не зрада ???
Sid Vicious Показати IP 27 Липня 2014 22:08
Тобто ти хочеш сказати, що піти і здатися ворогу - це не зрада? Голова на місці?
да Показати IP 27 Липня 2014 22:17
то була зрада..командирів і генералів...які залишили людей наубой...Як бі вони їх забеспечили зброєю як слід...ніхто нікуди не перейшовби...пальцем в небо стріляти то небудуть...да і покому стріляти з автомата..хіма в місцевих...до їх овтсрілювали з росії км 20-40 і з україни ки 5-10...маючи автомат..фйано так воювати..
Sid Vicious до да Показати IP 27 Липня 2014 22:19
рашатроль :)
цукен до Sid Vicious Показати IP 27 Липня 2014 22:21
коментар було видалено
да до Sid Vicious Показати IP 27 Липня 2014 22:26
сам ти рашопідо троль...у мене багато є знайоміх з 51ї і не понаслишкам знаю яке у них забеспечення а яке 72 чи 79..волинян там взвгвлі рахують за нелюдей...бо мають власну думку і думають в першу чергу про ближнього свого...маючи 10патронів в ріжку і навіть немаючи наказ відстрілюватися...то хай самі йдуть і там стоять
ти лох Показати IP 27 Липня 2014 22:18
коментар було видалено
Sid Vicious до ти лох Показати IP 27 Липня 2014 22:21
Навіть якщо так. Чому здача в полон росіянам, які обстрілюють цих же солдатів і які постачають зброю виродкам, які цих же солдатів убивають? Логіка відсутня. Відтак рішення було свідоме - зрадити.
тилох до Sid Vicious Показати IP 27 Липня 2014 22:24
а логіки нема ніхя, на війні все підло і низько, і коли штаб попробує їх засудити - б*ть, підніму людей і зробимо новий майдан........
Sid Vicious до тилох Показати IP 27 Липня 2014 22:32
То все ж таки якою буде правильна відповідь на питання "Чи вважати зрадою свідому здачу в полон ворогу?"
да до Sid Vicious Показати IP 27 Липня 2014 22:36
підтвердження тому що вони здалися в полон немає...як інемає того підтвердження що вони зара не терирорії рф
Sid Vicious до да Показати IP 27 Липня 2014 22:40
Так а якою буде правильна відповідь на поставлене запитання, якщо абстрагуватися від обставин? Зрада чи геройський вчинок?
да до да Показати IP 27 Липня 2014 23:02
я думаю треда дочекатися новин лайф нюз чи раша тудей. вони так точно розакжуть...і якщо показуть їх фейси..і скажуть поіменно тоді поставим тавро
тилох до Sid Vicious Показати IP 27 Липня 2014 22:39
Не зліться, але як требва Вам відповідь - вирушайте з ранку у місце їхньої дислокації, я думаю відповідь знайдете ще не доїзджаючи
треба Показати IP 27 Липня 2014 22:20
не на часі збирати майдан, а так треба знов всіх нахй повиганяти
Штефан, Луцьк Показати IP 27 Липня 2014 22:44
Яка ганьба! Оголити фланг і спини свїх товаришів по зброї. Я тільки й бачив у армії правду, що від старшини роти. Але не від офіцерів. Правда була посеред нас - рядових і сержантів. На війні, часом треба прийняти рішення померти. Як тепер дивитися в очі дітям і сусідам? Позичивши очі у цюцька? Ті, кого вони зрадили, можливо вже мертві. І що вони винні? У чому винні їхні вдови і сироти? Свинота неотесана, а не вояки. Червона Волинь! То де зродилася УПА? Ці покійники - солдати УПА, це були святі люди.
здохни тварюка з поз до Штефан, Луцьк Показати IP 27 Липня 2014 22:46
ганьба таким словам,- ти військовий, чого ти ТУТ, в госпіталі мабуть апендицит вирізаєш. закрий рота ****
Лучанин до здохни тварюка з поз Показати IP 27 Липня 2014 22:54
У нього напевно зубчик болить, от і на лікарняному, а тому і не мобілізували.
зал УПА до Штефан, Луцьк Показати IP 27 Липня 2014 22:47
коментар було видалено
Sid Vicious до Штефан, Луцьк Показати IP 27 Липня 2014 22:54
рашатролі вміють писати й українською мовою, та іноді й вони проколюються, вживаючи відверто нехарактерні для нас "завороти".
Лучанин до Sid Vicious Показати IP 27 Липня 2014 22:56
коментар було видалено
да до Штефан, Луцьк Показати IP 27 Липня 2014 22:55
УПА ще проявить себе не навіть сумнівайтеся, воював мій дід і проти сс галичини і проти комуняк і проти своїх же зрадників і сраколизів.
Депутатка до Штефан, Луцьк Показати IP 27 Липня 2014 23:33
Може вже досить покійників!!!! Якщо твоє рішення померти- то прийми рішення, і помри заради його висячества пізіздента всія України - і буде тобі слава.
Штефан, Луцьк до Депутатка Показати IP 28 Липня 2014 09:15
Св..лота ти із 5-ї колони, а не "депутатка". Іди потруси трусами і спідницею на полі бою під Донецьком. Це тобі не автотраси перекривати, придуркувата бабо. Не зарплату у чоловіка віднімати, гноблячи його.
Яяя Показати IP 27 Липня 2014 23:51
На ю тубі є відео ,де показані паспорти громадян України. Але хто в армії носить паспорт,раніше військовий квиток був
Зоряна Показати IP 28 Липня 2014 08:42
Там брат моєї знайомої.... яке дезертирство... Їм дали кожному один дзвінок зробити... їх в полон взяли..
штефанку Показати IP 28 Липня 2014 11:36
Лемку, досить вже тут трусити про упа і червону Волинь. Ще згадай Байду Вишневецького і одягни шаровари, вояко хріновий. Вони в першу чергу солдати, які виконували свій обовязок, але вище керівництво не виконало свій обовязок щодо них. То що, їм з криками слава під танки кидатися, ти їх згадаєш, чи чиновник хоч один згадає про їхніх дітей?! Якщо їх кинули як мясо і сказали, що "авіацію заправляти дорого", то їм помирати на місці?!