USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Пілот збитого «Міг-29» таки втер носа терористам

17 Серпня 2014 13:18
Сьогодні вночі бойовики збили український винищувач, який розбомбив їх розташування. Про це повідомив представник штабу АТО Леонід Матюхін, - повідомляє «Преса України».

З його слів, атака на літак сталася в ніч на неділю вже після того, як пілот успішно завдав масованого авіаційного удару і знищив техніку та велику кількість бойовиків.

"Бойовики атакували український винищувач "Міг-29". Атака сталася в ніч на неділю, вже після того, як пілот успішно завдав масованого авіаційного удару і знищив техніку та велику кількість бойовиків", - повідомляє Матюхін.

Пілот успішно катапультувався під час падіння бойової машини і зараз знаходиться в безпечному місці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анонім Показати IP 17 Серпня 2014 13:25
Перемога!!! таки втер носа!!!
українець Показати IP 17 Серпня 2014 13:26
отак і далі треба носа колорадам витирати!
Андрей Воронов Показати IP 17 Серпня 2014 13:27
« успішно завдав масованого авіаційного удару і знищив техніку та велику кількість бойовиків» А дайте перелік об'єктів, фото, відео, бо знаючи любов до перебільшення «велика кількість» може бути одним п'яним мужиком з села
102 до Андрей Воронов Показати IP 17 Серпня 2014 13:30
БАГАТО ХОЧЕШ - МАЛО ПОЛУЧИШ
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 17 Серпня 2014 15:36
Дурень думкою багатіє!
петро до Андрей Воронов Показати IP 17 Серпня 2014 21:00
А ти поідь і подивись.
Цвіт Показати IP 17 Серпня 2014 13:28
Прекрасно! Чудова новина! Гасити наволоч пропутінську!
Анонім до Цвіт Показати IP 17 Серпня 2014 21:41
А сколько самолетов осталось?
ре Показати IP 17 Серпня 2014 13:29
ще б дупу їм підтер- взагалі добре б було!
генерал козлов до ре Показати IP 17 Серпня 2014 22:58
Всім путінським тролям: коли ж ви "онуки генерала Власова" зупините нет тролінг.це треба бути копченими фідарами щоб копійки пуйла брочить на клавіатуру
Анонім Показати IP 17 Серпня 2014 13:35
отак носи втирати, літаків не напасешся....
До ре Показати IP 17 Серпня 2014 13:53
коментар було видалено
Сац Показати IP 17 Серпня 2014 20:10
Хай вирахують із його зарплати вартість літака.