USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Показали, як виглядає відремонтована дамба із біговою доріжкою у луцькому парку. Фото

9 Вересня 2020 21:26
Світлини відремонтованої дамба з поліуретановим напиленням у центральному парку оприлюднив у фейсбуці радник міського голови Ігор Поліщук.

Ігор Поліщук відзначив, що тепер дамба чудово підходить і для бігу, і для спортивної ходьби й для прогулянок.

У четвер і п‘ятницю заплановано завершити фінальні роботи.

Відкриття оновленої дамби відбудеться на День міста Луцька, яке святкуватимуть 12-13 вересня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Синяк Показати IP 9 Вересня 2020 22:29
Накриття видно, ліхтарі видно а де саме основне - укріплення дамби? Як була в чагарниках так і залишилась. Надіюсь хоч краї доріжки доведуть до естетичного вигляду.
Аndrij до Синяк Показати IP 9 Вересня 2020 23:59
В сравнении с прошлым видом то это Париж!!!
Петро Показати IP 10 Вересня 2020 07:25
Тепер буде де бляхерам металобрухт свій прилаштовувати
Лучанин Показати IP 10 Вересня 2020 07:58
А куди тягнеться доріжка в сторону замку, до якого місця її зробили?
Луцький до Лучанин Показати IP 10 Вересня 2020 09:59
А то тут стає цікаво!) Доріжка від початку парку зі сторони замку, але не від дороги, що біля замку а від початку "хащів" тобто щоб пройти до парку по новенькій доріжці, треба пройти 100 метрів по грязюці, зробили круто)))) все для туристівґґ))))))) А насправді не зробили від дороги, бо там люди живуть, щоб халяви не було))))) Бо де ж, тож то їм просто так виходить, і ніхто платити не буде, маразм крепчал, но ми тримались! ТО великий проект муніципальної варти)))))
Ау Показати IP 10 Вересня 2020 08:30
Краще, ніж було до цього. І це вже позитив. Негативісти - ідіть в д*пу та скигліть далі у подушку!
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 10 Вересня 2020 09:19
Хочеться вірити, що такий порядок на довго і вандали та хулігани не будуть псувати теріторію паркової зони. Тим більше, що кругом розвісили камери відеоспостереження.
Їван з Гнідави Показати IP 10 Вересня 2020 18:41
Функція дамби - то не пробіжки по ній і естетика ! Функція дамби - то функція інженерної споруди для запобігання підтоплення міських територій від розливу Стира ! А ви розцяцькали її, як циган кобилу ! Ви ж нічого не зробили для підсилення конструктиву, а просто зробили КРАСІВО ! Для повені ваші доріжки з поліуретану - то як мертвому кадило !