Презентували документальний фільм «Хрест перший. Блокпост під Волновахою»
Телеканал «UA:Перший» до третьої річниці трагедії під Волновахою презентував документальну стрічку «Хрест перший. Блокпост під Волновахою», повідомляє Вісник+К.
«Коли емоції вже зарубцьовані, а непроста історія подій на 10-му блокпосту до сьогоднішніх днів до кінця не почута – саме час говорити. Говорити прямо і щиро, не проклинаючи й не каючись, спокійно і врівноважено, відтворюючи в пам’яті кожен спогад мерехтливими кадрами хроніки весни 2014-го, коли все тільки починалося...», – йдеться в анотації до фільму, головними героями якого стали волинянин з 51 ОМБР.
Нагадаємо, що внаслідок трагедії під Волновахою загинули 18 військових.
Бойовики ДНР увірвалися в табір під ранок на джипах і двох інкасаторських бусиках. Без розбору почали гатити по наметах, машинах із автоматів, протитанкових гранатометів, мінометів, ПЗРК. Це була ніби демонстрація сили, переваги у зброї і вміннях воювати. Один снаряд поцілив у бойову машину наших військових, здетонував боєкомплект.
Військові експерти причиною значних втрат назвали «низький рівень бойової і тактичної підготовки, відсутність розвідки місцевості, відсутність бойової охорони, некомпетентність керівництва». Згідно з повідомленням Міністерства оборони України, сепаратисти мали на меті прорвати кільце сил АТО, однак українським військовим вдалося відбити атаку та втримати контроль над блокпостом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Коли емоції вже зарубцьовані, а непроста історія подій на 10-му блокпосту до сьогоднішніх днів до кінця не почута – саме час говорити. Говорити прямо і щиро, не проклинаючи й не каючись, спокійно і врівноважено, відтворюючи в пам’яті кожен спогад мерехтливими кадрами хроніки весни 2014-го, коли все тільки починалося...», – йдеться в анотації до фільму, головними героями якого стали волинянин з 51 ОМБР.
Нагадаємо, що внаслідок трагедії під Волновахою загинули 18 військових.
Бойовики ДНР увірвалися в табір під ранок на джипах і двох інкасаторських бусиках. Без розбору почали гатити по наметах, машинах із автоматів, протитанкових гранатометів, мінометів, ПЗРК. Це була ніби демонстрація сили, переваги у зброї і вміннях воювати. Один снаряд поцілив у бойову машину наших військових, здетонував боєкомплект.
Військові експерти причиною значних втрат назвали «низький рівень бойової і тактичної підготовки, відсутність розвідки місцевості, відсутність бойової охорони, некомпетентність керівництва». Згідно з повідомленням Міністерства оборони України, сепаратисти мали на меті прорвати кільце сил АТО, однак українським військовим вдалося відбити атаку та втримати контроль над блокпостом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Там воюю, а тут травлять наших дітей»: жителі Брища звертаються до лікарів через отруєння хімікатами
Сьогодні 19:48
Сьогодні 19:48
В Україні стануть жорсткішими правила для водіїв
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
У шпиталі помер гранатометник з Волині Юрій Більшевич
Сьогодні 19:10
Сьогодні 19:10
Лаврову не сподобалося, як Україна передала листа Путіну
Сьогодні 18:51
Сьогодні 18:51
Волинські синоптики прогнозують опади і зниження температури
Сьогодні 18:32
Сьогодні 18:32
Компʼютер на НМТ завис: випускниця у Вінниці заявила про зірваний тест і бездіяльність інструкторів
Сьогодні 18:13
Сьогодні 18:13
У Луцьку завершили ремонт на проспекті Волі: рух відновлено
Сьогодні 17:36
Сьогодні 17:36
