USD 27 27.2
  • USD 27 27.2
  • EUR 30.7 30.85
  • PLN 7.05 7.15

Сашко Білий відповість перед законом за приниження прокурора

Координатор Правого Сектору на Західній Україні Олександр Музичко (Саша Білий), який погрожував та принизив рівненського прокурора, відповідатиме за свої дії перед законом.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, - інформує Еспресо.TV.

«З приводу «художеств» Музичка (Саші Білого) в прокуратурі, відео, з яким побачив у ФБ сьогодні - 100% скотство і навіть більше. І це не гіпертрофований прояв пошуку справедливості. Це 100% диверсія проти віри людей у можливий порядок. Така бридка розв'язність і хамське нехтування до людини - більша зрада Майдану, ніж може здаватися. Наскільки знаю, прокуратура реагує. Якщо побачу, що це не так - відреагую я», - написав Аваков.

Нагадаємо, координатор Правого Сектору на Західній Україні Олександр Музичко прийшов до прокурора Рівненської районної прокуратури Андрія Таргонія зі зброєю, словесно принизив його та ударив.
Загрузка...
Коментарів: 50
закон для всіх Показати IP 28 Лютого 2014 08:57
Побачимо! Якщо це справді відбудеться, то до правоохоронців почне повертатись довіра, а ще і Данильчуку треба за багато чого відповісти!!! Той Білий - його "вчитель"!!!
закон до закон для всіх Показати IP 28 Лютого 2014 10:29
і координатор
Со стороны до закон для всіх Показати IP 28 Лютого 2014 11:02
Покажите же еще видео с Данильчуком и Башкаленко!
Посмотрим Показати IP 28 Лютого 2014 08:58
Насколько новая власть может контролировать ситуацию....
Волинь нова Показати IP 28 Лютого 2014 09:00
Він принижував президента Януковича, йшов на Беркут зі зброєю. Хай теж відповідає, разом з Аваковим.
Змей до Волинь нова Показати IP 28 Лютого 2014 17:31
Ну давайте всі так будемо робити і чимось прикриватись. "Герой" зі зброєю... Зарисовались на весь світ і отримали великий негатив. Люди хочуть побачити яке буде покарання йому і йому подібних... яшо буде, посварять пальчиком, но-но! і відпустять чинити далі безпредел!!!
Юлія Показати IP 28 Лютого 2014 09:07
Це вже не просто самодурство,це вже реальна загроза суспільству!!!Іх потрібно пов'язати і вже тепер їх виводити на майдан і ставити на коліна перед народом!Народ хотів демократичну країну,де все робиться по-совісті і по-закону,а отримав терор,пересування,залякування!!!Людьські надії вже загубилися у хамстві і грубості ПС!!!Я відстоювала країну без тирана,а натомість ми змінили одну банду на іншу!Я покладаю надію,що після того,як сформувався уряд,приймуться якісь дії до ПС.Я навіть не уявляла,що так можливо розчаруватися у людях,за яких до того так вболівала!Надіюся лише на те,що не всі такі хлопці в ПС,як на Волині і Рівненщині!Ми неодноразово були на майдані в Києві і саме для ПС возили бензин,теплий одяг і ін.-ми в них вірили,вони були моєю надією..А тепер,дивлячись,що вони виробляють,на так звану "люстрацію",хочеться закрити очі і попросити вибачення перед Богом і людьми за те,що їх підтримувала.
правдолюб до Юлія Показати IP 28 Лютого 2014 13:19
Такі люди - це ганьба і розчарування в світлому майбутньому, в революції. А по простому- початок старого забутого рекету під прикриттям. І це тільки початок, якщо не будуть прийняті міри.
Лучанин Показати IP 28 Лютого 2014 09:09
На палю разом з Данильчуком
Лучанин до Лучанин Показати IP 28 Лютого 2014 09:40
Гузя, Козюру та Шибу не забудьте, як безоплатна акція
Громадськості Показати IP 28 Лютого 2014 09:10
Якщо Генеральний прокурор не втрутися у дану ситуацію, а це напевно так і буде, бо його позиція - Закон один не для всіх, тим більше до виродків які привели його на цю посаду, колективи прокуратур будуть змушені брати в руки зброю. Виходу немає. У даному випадку неадеквата Музичко треба брати під варту, так як він перебуваючи на УДО вчинив втручання в діяльність працівника правоохоронного органу та застосув насилля та ін. Адвокат не може бути прокурором!
Волинянин Показати IP 28 Лютого 2014 09:10
Вiн мабуть вiдчувае себе зараз найманцем в Чечнi, що йому дозволили стрiляти по пасажирському микроавтобус з паломниками на почаiв з Бiлорусii, ранивши водiя, заволодiвати зброею працiвникiв Даi, збирати дань з iгрового-тiньового бiзнесу, разом з правоохоронцями. То хто вiн?
Саша до Волинянин Показати IP 28 Лютого 2014 09:50
За автобус и весь беспредел со стороны экстремистов мочат по телику ничего не говорят Не выгодно !!! Продажные падлюки!!! На всех телеканалах тоже нужно провести люстрацию !!! Самое обидное что эти завравшиеся прокуроры и алигаторы понимают язык только грубой силы!!!!!!!!! что нам и доказал Сашко Белый!!! только ещё ему нужно было взять птицу пожирнее а не этого сопляка!!!
Безсторонній до Волинянин Показати IP 28 Лютого 2014 21:03
Хто він? Дивись http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mOgQ6i_9Qbc
до джулії ок Показати IP 28 Лютого 2014 09:11
Цей голубарик Аваков такий самий як Білий.Їх Яник скоро всіх запакує.
Саша до до джулії ок Показати IP 28 Лютого 2014 09:56
Яныку раньше паковать нужно было !!! За паковкой своих чемоданов просрал Украину!!! Предал народ который стоял на стороне закона!!! Нет чтобы поучиться у Лукашенка с первых дней президентства как нужно держать порядок в государстве нет занялся кражей денег!!! Своих тупорылых ублюдков отпрысков продвигать!!! Проспал всю экстремистскую шоблу которая разрослась до неимоверных размеров!!! Овощь!!! Может совесть проснётся ещё и осмыслит что натворил КОЗЁЛ!!!
Анонім до Саша Показати IP 28 Лютого 2014 10:34
згоден.але ще не пізно росіяни зачистять.
Анонім Показати IP 28 Лютого 2014 09:15
молодец Сашко,теперь все видят,что за быдло прило к власти на Украине
правдивий до Анонім Показати IP 28 Лютого 2014 22:39
Ти не анонім, а а*алонім. *идло було у власті , *идло вибирало у 2010 власть. Зараз все буде добре , в сімї не без урода. Люди озлоблені на минулу владу і хочуть трохи крові її, негатив пройде , аби не прос*ати з такими пісімісімістами -аналонімами віру в краще і світле, не дескредитувати з білими те за що полягли НЕБЕСНА СОТНЯ. Хлопці в повному оточенні без дрів, бензину, продуктів та доступів підкріплення вірили у те у що не вірило 90% світу - у крах режиму януковича,. Коли на тебе в цей час летить бтр - а ти із пляшкою суміші (яка може не загорітись) тільки СВЯТА ВІРА тримає стрій. А*алоніми в памперсах цього не зроблять НІКОЛИ! Сам ти би*ло!
макс Показати IP 28 Лютого 2014 09:22
Так тримати, скотиняко безрога!!!!!!!!!!! Своїми діями ти нарощуєш спротив банді клоунів. які рвуться до влади, збільшуєш кількість тих, хто вас люто ненавидить і скоро з вилами і сокирами, не боячись ваших крадених автоматів, вижене вас з території області, гопників знахабнілих.
Бандура Показати IP 28 Лютого 2014 09:23
Це відео - готова провокація проти Майдану і України як держави. Уявіть, що це відео (у прокуратурі й на президії в ОДА) продемонструють на Сході й у Криму, а тим більше в Росії - от і підгрунтя для заворушень кращого не треба. Для росіян, які в більшості не розуміють українську можуть зробити переклад такий як треба.
відповідь Бандурі до Бандура Показати IP 28 Лютого 2014 09:28
Хай краще прокрутять це відео ГЕЙЄВРОПІ, щоб знали кого беруть.... до себе і через трохи часу ці су*и мйдонуті будуть їх так викидати з кабінетів.Як таких земля носить ХЕроїв сраних і світ їх стриває
Олена до Бандура Показати IP 28 Лютого 2014 09:34
Росія, Крим, Схід... то таке...! Ми все самі бачимо що у нас робиться і не треба тут байки розповідати!!! А перераховані вами регіони - це Україна!!! І не треба тут ділити!!! А все повинно бути по Закону, а тут вакханалія повна!!! Йди краще на бандурі грай "музикант" епрст...!!!
Лучанин до Бандура Показати IP 28 Лютого 2014 09:42
У члра вся Росія це відео дивилась та Східна Україна і Крим, учора зпірлкувався з товарищами з Росії, Луганска та Сімферополя....там всі в шоці.
Лучанин до Лучанин Показати IP 28 Лютого 2014 09:43
Вибачаюсь " У вчора...."
Андрій76 до Бандура Показати IP 28 Лютого 2014 11:19
Вже продемонстрували з відповідними коментарями. І не тільки в Росії, а в Європі також...
рівне Показати IP 28 Лютого 2014 09:40
цікаво так, в той час поки народ україни бореться за життя, за майбутне цієї землі - міняється тільки верхушка і ніхто не каже, що паралельно як грабували народ так і грабують. А система узаконення залишилась таж сама, а саме дай-візьми і ніхто і не думає повернути награбоване - думають тільки чию жопу лизнути і скількома зеленими паперцями підтерти. Кому за вбивства висловлена підозра, хто затриманий чи сили не хватає сказати, що програма по злодіянням піде на-торморза, оскільки систему змінювати ніхто не буде - просто по-плану завуалюють і підмалюють. Чому ніхто ніколи не замислився, що суспільна небезпека виходить саме, як одне із джерел, з проїджених корупцією органів прокуратури разом із проданими фахівцям посад. Скільки це скотство терпіти, як не конкретно "сказать" (вказати). Пан Аваков добре розуміє в чому справа і замість психохарактеристик мав би зробити з цього граничний приклад поневіряння народу, оскільки просто так не приходять.
кривне до рівне Показати IP 28 Лютого 2014 10:51
Хто і що грабує?! Все СТОЇТЬ!!! Країна СТОЇТЬ!!!
Коротко Показати IP 28 Лютого 2014 09:49
Данилюк, ГУзь, Шиба, Музичко та інших прихильники "ПС" характеризуються, як у пісні" судьба чужая для вас пустая, да ви не люди да вы палачи"
я в шоці Показати IP 28 Лютого 2014 09:56
Ну це вже таке неподобство!!! в тюрягу таких неадекватних людей!!!! Там йому місце!!!
революция Показати IP 28 Лютого 2014 10:28
революция закончилась, все эти пс, автомайданы, самообороны и так далее, надо распустить. сейчас они наибольшая опасность для Украины, так как превращаются в бандформирования.
Волинянин Показати IP 28 Лютого 2014 11:19
наразі більше нікому прийти у прокуратуру та в службовому кабінеті по - справедливості надавати стусанів прокуроку. Якщо він, бидло, не спромігся виконати свій обов`язок та підписати документи про арешт убивці. В той час, коли опера зробили усю брудну роботу (як завжди)! Нехай буде наука для інших "прокурорів-буквоїдів-хабарників"! ...По-суті прокурори (Пшонка з маєтками, цінностями...) є винними у КОРУПЦІЇ в Україні.
Чурбанов Показати IP 28 Лютого 2014 11:20
прокурор как и большинство западенцев - сцыкук, взял бы его на Одеесу (головой в рыло) и пузатая истеричка без сознания и следуючим тявкающим так же!!!!!!!!!!!!
Старий Показати IP 28 Лютого 2014 11:32
Скотину треба поставити на місце . Він дискредитував РЕВОЛЮЦІЮ. хлопців, які загинули в Києві, тих, хто нині перебуває на лікуванні, хто втратив здоров'я, борючись за світлі ідеали.
А Показати IP 28 Лютого 2014 12:03
Всіх бандерівців на палю.Хай їдуть в Крим.Що слабо?Хай росіяни їм дадуть.
Гость Показати IP 28 Лютого 2014 12:09
Цього малосвідомого,можливо і людини,яка сиділа не можна рівняти до майданівців.Його потрібно наказати і суворо.Він дискримінує нормальних дітей. А ти А забувся, що Крим-це Україна. А Росія повинна показувати в себе дома,хто вона. Це вже війна.Ти поняв.Ми Росії вказувади,як вона вела воєнні дії зі своїми країнами ні. А Крим наш був є і буде.Там татарська земля, а не російська.Якщо кацапам не подобається жити в Україні,їх ніхто не держить.Вперед на Родину.Хай тільки стане на нашу землю,будуть війська ООН. А тоді війна.Куди втікати буше запроданцю кацапський.Ти ще в Луцьку, ану на фіг в Росею.
Читачка Показати IP 28 Лютого 2014 12:11
Цей Саша перегнув палицю!!! Що він собі думає? Чи у нього взагалі відсутній той орган яким потрібно думати? Я все розумію ну таке вибачте!!!!
Анонім Показати IP 28 Лютого 2014 13:32
Це не влада, це 90-і, які для нього закінчаться печально. Давай сміливу інтелегенцію, а він нехай докаже себе в Криму і на Сході!
Читач Показати IP 28 Лютого 2014 14:08
Я не розумію як начальник міліції може сидіти за одним столом з цим злочинцем ? Після таких діянь цю наволоч потрібно ізолювати від суспільства, а цього начальника УМВС області за безпринципнісь та бездіяльність гнати з правоохоронних органів.
Николай Показати IP 28 Лютого 2014 20:07
Расстреляйте г***дона чтоб другим не повадно было с оружием по городу шастать
Іванна Показати IP 28 Лютого 2014 20:17
хороша новина
Олександр Показати IP 28 Лютого 2014 22:07
шановні, ви далекі від реалій! вам показали картинку, а ви і почали тут піною заливати коментарі. так на це і був розрахунок. ніхто вам не сказав, а ви не поцікавились тим, чому цей інцидент стався. я особисто не підтримую таких методів врегулювання суперечок, але! в Рівненському районі чоловік вбив беззахисну жінку, визнав свою вину. на час зйомок ролику він перебував в управлінні МВС в якості затриманого вже третю добу! прокуратура протягом цього часу мала б вручити підозру та підготувати подання в прокуратуру про міру запобіжного заходу. якщо протягом трьох діб цього зроблено не буде, злочинця, по закону, мають відпустити на свободу!!! до Свободи та правого сектору звернулись з проханням допомогти самі жителі села, де це сталось, бо правди самі знайти не можуть. крім того, їх звернення підтримало управління МВС. підкреслюю, жодних дій з боку прокуратури вчинено не було! а тепер думайте самі де правда і як в такому випадку її шукати. в той час, коли хлопців на грушевсього пакували просто бо "не сподобався" та за жовто-блакитні стрічки на рукавах та каски, справжнього злочинця, який визнав свою вину, не можуть посадити...
олександр Показати IP 28 Лютого 2014 22:09
перепрошую, подання в суд.
справедливість Показати IP 28 Лютого 2014 22:28
Саша місце в пеклі тобі вже приготоване!!!! Бог такого не прощає!!!! Ще й діти його будуть мучитися!!!! Як такого,,,,,земля носить!!!!
Олександру Показати IP 28 Лютого 2014 22:33
Справа благородна зійшла нанівець. Краще потрібно було зовсім не братися за неї. Тепер постраждає революція і сімя, яка просила допомоги. У виграші управління МВС, навіть якщо їх задум був злочинний.
Віталій Показати IP 1 Березня 2014 12:26
Одне слово - Д*біл. Мені стидно що таке було поряд на майдані...
Володимир Показати IP 1 Березня 2014 17:19
Чистий провокатор, котрий своєю вихідкою завдав революції й Майдану більше шкоди чим хтось і коли небудь... Людина, яка зробила плювок в сторону тих, кого зараз називають Небесною Сотнею. Таких, як він треба ізолювати й лічити... Така думка в усіх, з ким я спілкуюсь. Тепер весь світ, кому революція в нашій країні поперек горла, тикаючи цим неадекватним чолов'ягою нам в обличя, говорять що це й є лице Майдану и революції... Ганьба тобі "Саша Бєлий"... Потрібно наказати його за такі ганебні вчинки, щоб весь світ бачив, що народ України й Майдан то не є "Саша Бєлий"... З повагою до усіх порядних Людей. Слава Україні!!!
Fill Показати IP 2 Березня 2014 02:26
Из-за таких и Россия на пороге!
музичку Показати IP 2 Березня 2014 21:17
Будь ти тричі чорним прокляттям проклятий, виродку. Дітей і внуків шкода, бо не будуть знати, за що мучаться.
Слава Герою Показати IP 25 Березня 2014 11:35
Царство Небесне справжньому патріоту України, вічная память!!!

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.