USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

СБУ Волині затримала «на гарячому» 20 нелегальних копачів бурштину

16 Травня 2015 11:34
Служба безпеки України викрила та затримала у Волинській області групу осіб, які незаконно видобували дорогоцінне каміння – бурштин.

Встановили, що зловмисники без спеціального дозволу, використовуючи саморобні мотопомпи, здійснювали незаконний видобуток бурштину. Про це повідомили у прес-службі УСБУ у Волинській області

13 травня 2015 року на території Маневицької селищної ради працівники СБУ затримали 20 осіб «на гарячому».

У «копачів» правоохоронці вилучили 5 саморобних мотопомп, 10 транспортних засобів для перевезення обладнання, гвинтівку з набоями до неї та також спеціальні предмети, призначені для незаконного видобутку бурштину.

Слідчі Управління СБ України розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 240 Кримінального кодексу України.

Наразі триває комплекс заходів щодо встановлення організаторів цієї злочинної діяльності.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
не пацик Показати IP 16 Травня 2015 11:57
а що тепер скаже шпига ? хто хоче той зробить -результат е ! бо готувалися а головне незамазані вцьому бізнесі бо інакшеб злили інформацію :
Анонім Показати IP 16 Травня 2015 12:10
Вже ж була новина ,що затримали 13 осіб в ту ніч і 10 транспортних засобів і 5 помп. Це ще одна група? Чи після розголосу вирішили правду повідомити?
не пацик до Анонім Показати IP 16 Травня 2015 12:30
давай на хлопский розум : ст 240 ч 2 тлумачить 1-вчинення його на територіях та обьектах природно- заповідного фонду : 2- повторно : ; 3-спричиння загибелі людей або масового захворювання або інших тяжких наслідків : покарання від 2 до 5 років з конфіскаціею : Значить якщо хтось завів оперативну справу провів реалізацію -навіть при тому що це підслідність міліціі -то виходить що заміть того щоб ловити моторолу і гіві начнуть щипати ментів :- там же в коментарі написано для тих кому треба знати (тривае комплекс заходів по втсановленью організаторів ) хоча іх знае півлуцка : Так просто за таку роботу неберуться а за тим косплесом заходів можна дуже-дуже багато кого на цугундер натянути -це вам не хухри мухри :- не всі жи там із педінституту е і хлопці з відповідною освітою і мають клепку в голові-інакше для чого було виконувати міліцейску роботу : Побачим шо буде далі-а фото класні !
Знов я до Анонім Показати IP 16 Травня 2015 13:37
А ще було 2 кг бурштину,чи сонячного каменю. Чи вже нема?
Сусід Показати IP 16 Травня 2015 12:14
Це мєрзость. Це реально мєрзость.
фахівець Показати IP 16 Травня 2015 12:19
гарне відео з ліричною мелодією ранкового лісу
патріот Показати IP 16 Травня 2015 12:21
а шо там на задньомк плані машина юрки бубенщикова робить?
Лучанин Показати IP 16 Травня 2015 12:31
Як що? Веде контроль і рахунок гношенят, щоб потім дати звіт Самообороні, Лапіну а той Шпизі. Але ж попали!!!
мішка Показати IP 16 Травня 2015 12:37
жесть, через 10 років буде пустеля Сахара, полішуки геть з катушок злетіли...
макс Показати IP 16 Травня 2015 13:00
Капець, це ж треба стільки землі споганити! Коли ж і що там вже виросте?
А Показати IP 16 Травня 2015 13:03
Показали,хто в лісі хазяїн.
ш Показати IP 16 Травня 2015 13:50
Місячний пейзаж. Кратери і запустіння, як і у казлячих душах місцевих мешканців. Волиняки, ви себе, я вже не кажу про інших - сусідів, родичів, кумів, співвітчизників, хоча б трохи поважаєте? Скоро для червоних поліщуків введуть нові грошові одиниці - "путіни" і "кірілли", якими вони будуть розраховуватится при справлянні треб у храмах московського Патріархату. Ну, там за вінчання, хрестини, похорони... А за "відкос" від мобілізації - салом і грибами.
777 до ш Показати IP 16 Травня 2015 19:01
Там свої не копають-під Галузією місцеві хотіли покопати "без криші" вмить злили і Самообороні, і СБУ, ще потім у всіх ЗМІ розмалювали. Копають ті, хто має кришу і знає, комі відстьогувати
Анонім до 777 Показати IP 16 Травня 2015 20:47
Ну виходить типу "конкуренція". Тих зловили менти,а тепер Сбу зловили тих що на ментів робили. Якось так. Потрохи один одного накажуть.
не пацик до Анонім Показати IP 16 Травня 2015 21:59
так в спілкуванні і до правди можна докопатися -люди несплять все бачать
дідо Показати IP 16 Травня 2015 14:18
У камінь Каширсткому видобуток бурштину процвітає та кришується міліцією.
1234 до дідо Показати IP 16 Травня 2015 20:29
Детальніше будь ласка про камінь каширський
ігор Показати IP 16 Травня 2015 15:46
а чому хлопці з СБУ та інших силивих структур не на сході? чому мають в АТО гинути зовсім не підготовлені люди?І до чого армія в зоні АТО а не спецпрезначенці? Чи СБУ собі вирішили покришувати?
не пацик до ігор Показати IP 16 Травня 2015 16:16
ігор а ти прямо завтра зранку десь на 9-00 прийди і спитай? зараз так модно спитай-чому? без твого дозволу вони наважились посягнути на святе ? Я думаю там тобі розтлумачать
олег Показати IP 16 Травня 2015 15:49
ви тільки вдумайтесь Служба Безпеки України займається такими дрібницями,тоді що нам говорити про інші структури.... все через Ж**у.
СБУ до олег Показати IP 18 Травня 2015 12:05
У інших структур була можливість - повноваження, підслідність, але не було бажання. Зараз нам прийшлось весь цей бруд розгрібати!
саня до олег Показати IP 23 Травня 2015 08:10
На той момент вони на ротації вже скоро їдуть на схід
Ігор Показати IP 16 Травня 2015 16:45
Лапін все порішає - недаремно нардепом обрали.
Коля Показати IP 16 Травня 2015 23:13
А голову РДА там не залапали?Бо могли...
Анонім Показати IP 17 Травня 2015 00:33
а цкй що в кінці відео дозбирував бурштин
дитячий садок Показати IP 17 Травня 2015 08:01
Сміх та й годі. Мають корисні копалини в Україні і не знають , що робити з ними на державному рівні. Їздять наші горе-Президенти і горе-Міністри з простягнутими руками по цілому світі : - Дайте, дайте кредит.
До Ігоря Показати IP 17 Травня 2015 10:09
A чому не на Cході? На Сході, та вже й не один раз. Є і загиблі і поранені. Чи ти хочеш, щоб всі на раз рвонули на війну, а Ви тут будете темними справами займатися. Думаю, що так не буде!
Про Лапіна Показати IP 17 Травня 2015 10:16
Дуже потужний нардеп.... Боєць, воїн, орденоносець.... Камуфляжний хлопчик.... З кабаків з довгоногими "помічниками" не вилазить. Його не обрали, його зробили, а це 2 великі різниці. Противага компаніїї І.Палиці, але на жаль кращого не знайшлося. Одні зміни до ЗУ "Про адвокатуру" чого варті. Недалека людина, але заливати вміє...