USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Ще 6 українських областей, де можливі диверсії

30 Квітня 2014 12:11
Сепаратисти готуються поширити диверсійні акти на ще шість областей протягом травневих свят, - пише Українська правда.

Про це заявив виконувач обов’язків президента Олександр Турчинов під час наради з керівниками обласних держаних адміністрацій.

Він констатував, що на сьогоднішній день влада не контролює ситуацію у Донецькій та Луганській областях.

"Але головне завдання – не дати тероризму розповзтися по інших регіонах", - наголосив він.

Зі слів Турчинова, диверсійним групам поставлено завдання дестабілізувати протягом травневих свят ситуаці в Харківський, Одеській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській та Миколаївській областях.

"Я звертаюся до керівників цих регіонів та до силовиків щодо необхідності посилення роботи. Ми прогнозуємо диверсії. За даними нашої розвідки, вони готуються, але ми не повинні сіяти паніку. Нам треба забезпечити спокій та відпочинок наших громадян", - сказав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Файна Показати IP 30 Квітня 2014 12:23
Турчинов .."констатував, що на сьогоднішній день влада не контролює ситуацію у Донецькій та Луганській областях.=".... і я так само можу констатувати! Так робіть же ЩОСЬ!
Корінний лучанин до Файна Показати IP 30 Квітня 2014 13:24
Ще трохи часу і він буде "констатувати" влада вже не змозі контролювати ситуацію в цілому в УКРАЇНІ. ТАКЕ СКЛАДАЄТЬСЯ ВРАЖЕННЯ. РОСІЯ КОНКРЕТНО ПРОВОДИТЬ ПІДРИВНУ РОБОТУ В УКРАЇНІ - ЦЕ БІЛЬШОВИЦЬКИЙ СТИЛЬ. РОСІЯ ЦЕ НЕ СЛОВ'ЯНИ - ЦЕ ФІНО-ТАТАРИ. ЦЕ ПОКАЗАЛИ ДОСЛІДЖЕННЯ ЩЕ РОСІЙСЬКИХ ВЧЕНИХ ТА АРХЕОЛОГІВ у ХVIIIст. і Є НАУКОВІ ПРАЦІ , ЯКІ ДОКАЗУЮТЬ ЦЕ ТВЕРДЖЕННЯ! НЕДАВНІ ПОДІЇ ПОКАЗАЛИ ЯК РОСІЯНИ ЗАХОПИВШИ в ПОЛОН УКРАЇНЦЯ ВИКОЛОЛИ ЙОМУ ОЧІ ТА РОЗРІЗАЛИ ЖИВОТА! СЛОВЯНИ ТАК НЕ РОБЛЯТЬ, ТАКІ ЗВІРСТВА НЕ ПРИТАМАННІ СЛОВЯНАМ! ПРО ЦЕ ВЧЕНІ- ІСТОРИКИ ГОВОРЯТЬ.
коля Показати IP 30 Квітня 2014 12:39
а що зробиш? як вони людей калічать щоб на паску святу так закатувати чоловіків то в них вже бога немає
Прохожий Показати IP 30 Квітня 2014 12:54
А чого на малюнку Україна уже без Криму. ЧИ Волинські новини уже підтримують сепаратистів
=( до Прохожий Показати IP 30 Квітня 2014 13:13
напевно такою картинкою автор хоче показати, що ті області може очікувати доля Криму ((
Фанат до =( Показати IP 30 Квітня 2014 13:43
А не треба брати картинки з російських сайтів! Це я про журналістів ВН
:( до =( Показати IP 30 Квітня 2014 13:46
То малюйте мапу вже без областей "по Турчиновські"! Порівняємо потім, як у нас люблять недополітики, як було при минулій владі і яка країна зараз! Грабили при Кравчуку і Кучмі, при Ющенку і Януковичу, але лише при повній владі БЮТоголових почали втрачати території і те що фото розмістили ВН, це гірка правда правління Турчинова, Яценюка і Ко.!!!
Фанат Показати IP 30 Квітня 2014 13:44
ЖУРНАЛІСТИ! Змініть КАРТУ УКРАЇНИ! ХВАТИТЬ БУТИ МАЛОРОСАМИ ПІД РОСІЙСЬКУ ДУДКУ