USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Як волинський Правий сектор патрулює кордон

17 Березня 2014 14:49
Приблизно 50 представників «Правого сектору», Самооборони Майдану та ветеранів Афганістану вирушили на кордон з Білоруссю.

Про це сьогодні, 17 березня, повідомив лідер «Правого сектору» Волині Павло Данильчук.

З його слів, активісти зараз розподілені за пунктами перетину державного кордону - як офіційними, так і неофіційними дорогами. Там, мовляв, поставили контрольно-пропускні пункти та триває нагляд за державним кордоном спільно з представниками Державної прикордонної служби.

«Основні функції – щоб на територію України незаконно не потрапляли громадяни інших держав, перш за все, за нашою підозрою, це можуть бути представники спецслужб та диверсійних груп», - повідомив Павло Данильчук.

Ротацію активістів на кордоні здійснюватимуть кожні 3-4 дні. На кордон відправляють лише озброєних людей, які мають зареєстровану мисливську зброю. З його слів, наразі прикордонники перевіряють усіх громадян Росії віком від 18 до 50 років, адже серед них може бути багато тих, хто їде в Україну з певною метою, що можна побачити на прикладі східних областей. Прикордонники до ініціативи активістів поставилися дуже позитивно. Перед тим, як вирушити на державний кордон, вони здійснюють інструктаж активістів.

Також, з його слів, «Правий сектор» продовжує набір добровольців, проводить навчання та інструктажі, створюючи мобілізаційний резерв тих людей, які готові воювати за Україну.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
Dishonored Показати IP 17 Березня 2014 14:54
Задовбав Данильчук зі своєю "Правою Сектою",що зроблять 50 неозброєних,які не бачили армії людей проти модернізованого війська?
Олег до Dishonored Показати IP 17 Березня 2014 15:10
А ти що можеш зробити????
Любомль до Олег Показати IP 17 Березня 2014 15:58
Хабарництво і далі діє та процвітає на кордоні. Розцінки не помінялися.
Уруру до Dishonored Показати IP 17 Березня 2014 15:40
Данильчук набрав молодих дурників і відправив їх на холоді кордон патрулювати, а сам в Луцьку посади ділить. І як таких тільки Земля носить?
ПС до Уруру Показати IP 17 Березня 2014 19:17
Дурники і ХАПУГИ сидять в партії "Батьківщина"="ПР". Їх там 90%!!!
Яструб до Dishonored Показати IP 17 Березня 2014 16:09
«Основні функції – щоб на територію України незаконно не потрапляли громадяни інших держав, перш за все, за нашою підозрою, це можуть бути представники спецслужб та диверсійних груп», - повідомив Павло Данильчук. Ви б, обезчещений, читали уважніше - не писали б тоді дурниць.
Сергей до Яструб Показати IP 17 Березня 2014 20:50
50 оболтусов остановят "представников спецслужб" ?? .юмор высшей пробы ... :))
діана Показати IP 17 Березня 2014 15:02
да треба батьківщину захищати
Сергей. Показати IP 17 Березня 2014 15:08
" вирушили на кордон з Білоруссю." "да треба батьківщину захищати" от чего защищать ? выключите телевизор, посидите дома пару дней. подумайте. от чего защищать??
Р до Сергей. Показати IP 17 Березня 2014 15:13
Україну потрібно захищати від Правого Сектору
Михайло до Р Показати IP 17 Березня 2014 18:05
а чим тобі так не вгодив Правий Сектор? тим що коли ти жер на дивані перед телевізором. вони боролися проти проросійських окупантів ?
Р до Михайло Показати IP 17 Березня 2014 20:18
Поки я, як ти кажеш "жер біля телека" правий сектор прийшов та зруйнував мою, колись мирну краіну.
Олена до Михайло Показати IP 25 Березня 2014 09:29
ЯК ЗАХИЩАЛИ? СТОЯЛИ ЗІ ЗБРОЕЮ У РУКАХ НА ЗАХИСТУ КРИМУ ЧИ СХІДНИХ КОРДОНАХ ЧИ КРИЧАЛИ НА МАЙДАНАХ ТА БИЛИ ВІКНА У БУДІВЛЯХ. ЦЕ Й Е ЗАХИСТ. МЕНШЕ КРИЧАТИ А НА КОРДОНИ
Лучанин до Р Показати IP 17 Березня 2014 23:56
та нехай Правий сектор перейде кордон у Білорусь, та в кущах на території Білорусії диверсанти сидять. От не хай з ними правий сектор розбирається. Вже Гузь раз так довимахувався, то його в Білорусії привітали депортацією. Герої грьобані.
Правдоруб Показати IP 17 Березня 2014 15:15
Хай валять на схід захищати, а не там, де спокійно
гор до Правдоруб Показати IP 17 Березня 2014 17:07
Хай ВАЛЯТЬ усіх порушників кордону і корумпованих ПОГРАНЦІВ.
Анонім Показати IP 17 Березня 2014 15:21
Та хоч Правий Сектор а би не хабарники регіонали.
Вв Показати IP 17 Березня 2014 15:25
Тролі кого ви захищаєте?Чому в Криму антифашисти відлупцювали стареньку бабусю.Хто тоді фашист?
Слава Росии до Вв Показати IP 17 Березня 2014 15:26
Она исповедовала еврейские ценности.
Сергей до Вв Показати IP 17 Березня 2014 15:30
Ищите в интернете сочетание слов: "избили бабушку фейк" :)
Анонім Показати IP 17 Березня 2014 15:28
Нарешті якісь кроки. Можливо ще не все втрачено.
Евік Показати IP 17 Березня 2014 15:29
Україну треба захищати від колишніх чинуш.
середній палець до п Показати IP 17 Березня 2014 15:30
У лавах правого сектора на Волині нині позбиралися гопнікі і малолєткі беспрідєльщікі, які за своєю суттю по одинці боягузи нікчеми і не мають ніякої громадянської позиції..... Але усі нині такі налякані, що у цього стада нині ПІР ПІД ЧАС ЧУМИ..... Україну треба рятувати від цих нелюдів...
Михайло до середній палець до п Показати IP 17 Березня 2014 18:18
Погодьтесь що далеко не всі так ) але й справді є ))) треба щоб ПС трошкі розігнав з своїх лав шваль !
Олена до середній палець до п Показати IP 25 Березня 2014 09:31
ВЖЕ ПОЧАЛАСЯ ОЧИСТКА. о. мУЗИЧКА ГРОХНУЛИ, ДО РЕЧІ УРОДЖЕНЕЦЬ пЕРМСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
))) Показати IP 17 Березня 2014 15:31
може, вони десь там заблукають? і не бачити оті імбецільні харі більше в Луцьку, ніколи!
Вішайтесь до ))) Показати IP 17 Березня 2014 15:35
Тролі по періоду воєнного часу ви попадаєте під розстріл)))
Панас до Вішайтесь Показати IP 17 Березня 2014 15:58
розкажи це місцевим олігархам, тільки спочатку памперс одінь, а то буде конфуз
554 до Вішайтесь Показати IP 18 Березня 2014 12:19
Коли на митниці припинять хабарництво, яке діє по сьогодні?????
Олег Показати IP 17 Березня 2014 15:31
СБУ зверніть увагу на комсомол Волині.Вони вже давно перейшли всі рамки з гаслами про приєднання України до Росії.
Обпісяний Башкаленко Показати IP 17 Березня 2014 15:38
ПС трохи перегнули палку, але так мало було статись.
Анонім Показати IP 17 Березня 2014 15:55
Хлопці в ОДА люструйте відділ звернень
Радік Показати IP 17 Березня 2014 15:57
Всі давно знають, що завдяки янику Україна радикалізувалась.Ригі жніть наслідок своєї праці.
Панас до Радік Показати IP 17 Березня 2014 16:02
всі занють про технологію влаштування революцій. З обовязковими мітингами, невідомими снайперами і жирним наваром для організаторів. Ви дурники ще не зрозуміли, що то Путін вас роздраконив і використав.Революція то проект ФСБ, а те що наша так звана опозиція до неї не була готова це лише підтверджує
Вася Показати IP 17 Березня 2014 16:48
По ходу ПС контрабас сигарет курирует на границе с РБ.....
Анонім Показати IP 17 Березня 2014 17:16
ТІЛЬКИ РИПНУТЬСЯ ТО ЇМ БАЦЬКА ЗРОБИТЬ-ХАЙ ПАМПЕРСИ ОДЯГАЮТЬ.ТО ЇМ НЕ ПО ЛУЦЬКУ БІГАТИ.О ЦЕ ТО БАНДЮКИ ВСІМ БАНДЮКАМ.ЯНИКУ ДО НИХ ОЙ ЯК ДАЛЕКО.ДАВ БИ БОГ ЩОБ В ЛІСАХ ПІД БІЛОРУСІЄЮ ЗАЛИШИЛИСЬ
а я Показати IP 17 Березня 2014 17:34
очень интересно почему же даныльчук никогда никуда не едет только посылает "мальчиков"? наверное самому страшно лутше другими прекрытся пока они сами не понимают серьезности дела а сам сидит в тепле и только указания роздает.
Михайло Показати IP 17 Березня 2014 18:08
НЕ можу зрозуміти чому такий негатив до ПС ? через те що вони роблять в десятки разів більше ніж майже всі хто їх тут поливає брудом ?
Василий до Михайло Показати IP 17 Березня 2014 18:41
Да нормальное отношение к ПС . Просто некоторые индивидиумы начинают "мурчать". Вчера на 40 ночью ходил один бухой водки хотел купить и крылся ПС . Таксисты товарнули, делов то. Просто ПС нужно так же смотреть кого брать в свои ряды и проводить своеобразную люстрацию. А так ...... Перегибов много у парней. А сама идея очень даже ничего........
Михайло Показати IP 17 Березня 2014 18:51
Ось ось ... Цілком підтримую те щоб вони просто передивлялись хлопчаків... і брали хоча б після 20 років
! Показати IP 17 Березня 2014 18:54
Правий сектор - унiверсальнi солдати. Професiонали у всiх галузях - вiд прокуратури та СБУ i до прикордонноi служби. А можливо на Волинi потрiбно лiквiдувати усi служби, пiдроздiли, управлiння, iнспекцii - ПС впораэться i корупцii не буде.
Дарина до ! Показати IP 17 Березня 2014 20:42
Не смешiть )))
до до ! Показати IP 17 Березня 2014 23:59
ти чо перенюхав, чи просто дибіл?
любопитний фінансист Показати IP 17 Березня 2014 22:18
цікаво за що живе ПС,хто їх фінансує...байдикі бьют,бандитством займаються,не за даром же :))))
Олена до любопитний фінансист Показати IP 25 Березня 2014 09:34
ТАКЕ ВРАЖЕННЯ ЩО рОСІЙСЬКІ СПЕЦСЛУЖБИ ФІНАНСУЮТЬ пс. ВОНИ ВСЕ РОБЛЯТЬ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ДИСКРЕДИТУВАТИ ЗАХІДНУ уКРАЇНУ. ПОТІМ ЦЕ ВСЕ ПОКАЗУЕТЬСЯ рОС. ТЕЛЕКАНАЛАМИ Й ОТ РЕЗУЛЬТАТИ
думка Показати IP 18 Березня 2014 09:06
Косять бабло з контрабандистів? Звичайно, це не грабувати будинок Пшонки і Межигіря, але щось прихватити можна.
ггг до думка Показати IP 18 Березня 2014 21:54
ти по собі судиш))