USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.30 10.55

«Прокурорки» з луцької маршрутки обзивали волинян і кидалися на журналістів

3 Січня 2018 10:34
Шарпаниною, погрозами в бік журналістів та активістів і побитою камерою кореспондентів завершилась поїздка пасажирів маршрутного таксі «Київ-Луцьк» 30 грудня, йдеться у сюжеті ТРК "Аверс".

Дві агресивні жінки, які представились впливовими працівницями прокуратури Києва, спровокували конфлікт дорогою до Луцька. Вони нецензурно лаялися, дозволяли собі ображати волинян, а зрештою почали шарпати старшу жінку, яка зробила їм зауваження.

Коли автобус приїхав до Луцька, на скандалісток уже чекали активісти і журналісти.
Так звані прокурорки продовжували вихвалятися посадами, погрожували посадити активістів довічно, обзивали їх «волинськими мордами» й казали, що їх треба вигнати з країни. Також одна з панянок кинулася до журналіста й розбила освітлення на камері.

Згодом жінки схаменулися й зізналися, що ніякі вони не прокурорки, а просто хотіли нагнати страху.

За півгодини приїхали патрульні і слідчо-оперативна група.

Журналісти написали заяву на жінок і тепер за фактом перешкоджання журналістській діяльності відкрили кримінальне провадження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Вася Показати IP 3 Січня 2018 11:10
Країна ду?еп і ду?ників. Зараз і на посадах прокурорів і державних і вчителів море таких хамок. Чому так дивуватись, таких вистачає скрізь. Елементарного виховання в людей зараз нуль, хамство процвітає.
123 до Вася Показати IP 3 Січня 2018 12:55
Ти так перший дура?іло. Тобі ніхто права не давав за двох ідіо?ок обзивати цілу країну.
Васік Показати IP 3 Січня 2018 12:33
Знівечена Куля та прокурорки, і що тут не так? Правда в очі прямим текстом!
777 до Васік Показати IP 3 Січня 2018 16:13
А вони дійсно прокурорши, що вже на цьому наголошують в друге, якщо це так то вкажіть посади та місце роботи. Навіщо гнати та кидати тінь на прокуратуру. На ролику видно, що там не тільки ці дві пані без тормозів, але і горе журналісти не дотримувалися етики журналіста, а про активістів я в загалі мовчу. Зробили з мухи слона...
Васік до 777 Показати IP 3 Січня 2018 18:13
Слова «морди» від прокуророк точно коментують акт вандалізму на кулею встановленою в центрі.
Антон Показати IP 3 Січня 2018 15:38
Зараз на першому місці гроші в людей!!! А совісті порядності майже не залишилось . Якби встановили на роботах в транспорті в сім"ях на першому місці порядність виховання!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Настінька Показати IP 3 Січня 2018 15:41
Нащо таке роздули? Це ж на кожному кроці -в магазині, в барі, ресторані, на роботі, в сім"ї, в транспорті, на відпочинку скрізь таке є. А це вибрали унікальних чи як? Чи те що вони назвались прокурорками? Зараз таке скрізь і в садках і на зборах в школах і між колегами таке хамство можна побачити то може висвітлювати таких героїв і героїнь сюди? А ті що затримали то далеко від жіночок не відійшли теж !
Анонім до Настінька Показати IP 3 Січня 2018 23:58
Настінька, якби ті дурепи з тобою їхали у автобусі, і до тебе зуби вишкіряли та шарпали, то ти б подругому заспівала!
Діагноз Показати IP 3 Січня 2018 16:38
Та то не прокурорки ! То самі справжні шо не є проКУ?ВОрки !
777 до Діагноз Показати IP 3 Січня 2018 16:57
В дурдомі не тільки прокурори є, а і міністри, президенти, наполеони та інші, можливо хай ще і там сенсацію зроблять...
Пасажирка до Діагноз Показати IP 3 Січня 2018 19:55
І правильно зробили, що роздули. Попробували б ви їхати з цими прош...ми і вислуховувати їх гавкання. Якщо тато з мамою, вчителі не навчили поводити себе по-людськи а не по-свинські, то нехай відгуки і відео в соціальних мережах про себе подивляться, якими дурепами виставили себе на всю Україну.
Сашко Показати IP 4 Січня 2018 01:12
М*ром*йкі які їхали з київської окружної, ніяк це не панянки.
сміх Показати IP 4 Січня 2018 11:00
ахахаххахаххахаххххххххххаааааа "красавіца" тепер ще й зіркою стане))))))