USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Тротуари Старого міста у Луцьку встелені сміттям

2 Січня 2017 10:17
Купи сміття в історичній частині Луцька. Такою картиною зустрічає приїзджих обласний центр Волині. Фото опублікував на своїй сторінці в мережі директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка.

"Приїхала родина зі Львова, повів їх в зоопарк та до замку бо і там, і там зробили благоустрій файний і є де прогуляти тонни олівєшок. Офігенна доріжка навколо замку. проти кожного входу в подвіря... самі дивіться.

Люди, ви просто за*ранці.

П.С. хати і хазяїв легко визначити по карті кадастру", - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
вовк Показати IP 2 Січня 2017 11:01
а ти мирка вали у Львів там сміття ще більше.
Свинка Пеппа Показати IP 2 Січня 2017 11:05
Ну то хай міська влада смітники поставить, бо люди лишають сміття край дороги зав'язане у пакетах а бродячі собаки і птахи ті пакети рвуть і розкидають сміття.
не свиня до Свинка Пеппа Показати IP 2 Січня 2017 13:30
треба самому купити контейнер і вивозити в ньому тоді коли сміттєвоз їздить ато самі поза...раєте і невдоволені. такі контейнери Луцькспецкомунтранс вже давно пропонує у розстрочку, але навіщо краще жити в г..ні чи не так?
Ахванасій Показати IP 2 Січня 2017 11:39
Худоба тепер вільна, будує своє гніздечко.
Місцевий Показати IP 2 Січня 2017 11:44
Невже так важко було перезвонити такому як Він амбітному молодому чиновнику з міськоі ради і вирішити питання Ви продвінутиє скоро з вашими фейсбуками засеретесь що в місті що в області
Дідо Показати IP 2 Січня 2017 12:15
Зато є платна парковка
Звернення до Показати IP 2 Січня 2017 13:19
А ти, що зробив як лучанин для міста? Можливо побачив сміття і прибрав? Я завжди, як запрошую гостей, прибираю особисто ліфт і сходи. А ви?
ВОВК до Звернення до Показати IP 2 Січня 2017 18:04
а ми х***н клали