USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У луцькому парку невідомі скинули в канали плафони ліхтарів та смітники. Фото

12 Листопада 2017 21:14
Невідомі у центральному парку Луцька невідомі скинули у канави смітники і плафони ліхтарів.

Про це повідомляється на сторінці муніципальної варти у Фейсбук.

У Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки інспектори муніципальної варти виявили повалені і скинуті в Стир та проточні канави смітники і плафони ліхтарів.

«Як можна бути такими? Як можна жити так? Що треба мати в голові?

Сьогодні інспектори ГШРу виявили повалені і скинуті в Стир та проточні канави сміткики і плафони ліхтарів в Центральному парку.

Поясніть навіщо це робити? Як вилізти на ліхтар і його скрутити? Слів просто немає», - йдеться у дописі муніцпалів.

Нагадаємо, у ніч на 2 листопада у канали луцького парку вандали викинули дві лавки та смітник. Дві лавки та смітник, які орієнтовно важать по 300 та 100 кілограм відповідно, скинули у воду неподалік атракціонів. Зауважимо, лавки з логотипом міста та оригінальним дизайном встановили в центральному парку влітку цього року в рамах реконструкції парку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Вас Показати IP 12 Листопада 2017 21:23
No coment...bidlo e bidlo
Клаус Показати IP 12 Листопада 2017 22:02
Знайти ур*дів,дати в руки по смітнику на голови одіти по плафону і заставити ходити по центральній алеї!!!
ЬЛобьт Показати IP 12 Листопада 2017 22:17
І хочуть щоб країна була кращою,до Європи йдемо! З себе потрібно починати
Анонім Показати IP 12 Листопада 2017 22:22
Бидло
Де Показати IP 12 Листопада 2017 22:27
Поліція? Ці сц*куни малалєтні вже останні краплі мозку втратили....
Нестор Показати IP 12 Листопада 2017 22:37
Путін ху...ло, хто скаче той рагуль
Лучанин Показати IP 12 Листопада 2017 22:41
Це рука кремля зробила, щоб внести дестабілізацію між людьми. Без Путіна тут не обійшлось.
Боб Показати IP 12 Листопада 2017 22:57
Та йо-ма-йо. Щотижня одне те саме. Задовбав той путін.
mad_men Показати IP 12 Листопада 2017 23:02
Це не б*дло, шановні, це просто біосміття.
Папуас Показати IP 12 Листопада 2017 23:13
Прогнозоване явище, як індикатор, відображає реальну ситуацію. Це непоодинокий випадок, подібне трапилось майже після встановлення реконструйованих лавочок. Вангую, місяців так через 3-4, слід очікувати подібного. При відповідних висновках, "наступникам" може не повезти як "попередникам". Залишилось одне питання, хто спроможній вище описану закономірність змінити?
До Поліціі Показати IP 13 Листопада 2017 00:09
Коли ви вже будете робити публічні покараня за вандалізм? Покажіть цей комент шефам органів, хто має вплив на ці процеси, будьласка. Дякую. Давайте усі разом давити проблему, бо це потрібно усім нам.
Анонім Показати IP 13 Листопада 2017 00:47
Це сввдчить про те, що вночі там ніхто не оберігае державне майно. Для того, що б скинути смітники у Стир, треба їх було перетащити через вал.
Громадянин Показати IP 13 Листопада 2017 01:03
Та ви хоч тисячу разів обізвіть бидло бидлом воно ж людиною вже не стане. Швидше лавка сама з канави вилізе і на місце стане. Поліція міста, патрульна служба, муніціпальна поліція, департамент ЖКГ, КП "Парки і сквери", депутати - все, шо зветься одним словом - влада, показали, що вони неспроможні навести порядок у місті, контролювати ситуацію і зарплату з наших податків вони даремно получають.Вас же ціла армія .Робіть щось. Ви з чим на вибори хочете іти ? А активісти- ви де ?
громада до Громадянин Показати IP 13 Листопада 2017 07:58
А "активісти" автівки приганяють і на газонах паркують... :)
Му-му до Громадянин Показати IP 13 Листопада 2017 12:47
Люди всюди однакові, їх поведінку формує суспільство в якому вони живуть!
Оля Показати IP 13 Листопада 2017 09:34
А що роблять патрульні???? нащо їм купляли велосипеди для патрулювання якщо вони ніх..ра не роблять! Якщо в парку кожного тижня нищать майно не дешеве то що ніхто не може дати ради?? нічні патрулювання в парку організувати! зробити нема кому бо руки з сраки ростуть, а знищити поламати то розуму хватає!
К.лучанин Показати IP 13 Листопада 2017 09:45
Щоб тут не писали зверху дописувачі, згадуючи і Путіна і муніципалів і ще когось..., я схильний до того що це робиться ЗУМИСНЕ , бандою вандалів, можливо і приїзджих. Приїхали, нагадили і змились. ТРЕБА СТАВИТИ ВІДЕОКАМЕРИ ОБОВЯЗКОВО! Міськрада ,якби це не було сутужно , нехай знайде кошти в БЮДЖЕТІ 2018р для рішення цього питання. Парк , безперечно СТАЄ ГАРНІШИМ, але комусь це дуже не подобається і політичним супротивникам також. Вони можуть і НАЙМАТИ ЦИХ ВАНДАЛІВ і показувати жителям, мовляв дивіться : влада не може справлятись із порядком. Вибори мера так і не можуть провести в результаті конфлікту інтересів політичних сил.
хехъ Показати IP 14 Листопада 2017 04:36
у людей всегда были и будут люди, идущие против логики, обычаев и устоев. Это подростковые, взрослые так не сделают.