USD 27.7 27.95
  • USD 27.7 27.95
  • EUR 31.5 31.8
  • PLN 7.2 7.35

У Луцьку пікетуватимуть сесію облради та «Континіум»

Сесію ОДА та офіс групи «Континіум» пікетуватимуть завтра активісти євро майдану.

10 грудня Волинське відділення Штабу національного спротиву та Євромайдану прийняло рішення звернутися до волинян про підтримку двох заходів, які мають відбутися завтра, у середу 11 грудня.

Так, активісти планують:

9:00 - пікетування сесії Волинської обласної ради (Київський майдан, 9);

10:30 - пікетування офісу групи «Континіум», власники якої, народні депутати України Єремєєв/Івахів нещодавно не голосували за відставку уряду Миколи Азарова. (Кременецька, 38).

Приміщення знаходиться за декількасот метрів від приміщення ОДА.
Загрузка...
Коментарів: 50
Тоша Показати IP 10 Грудня 2013 18:12
Єремєєв-Івахів рідкісні м.даки і п...аси, розграбили волинську землю
дідо Показати IP 10 Грудня 2013 18:18
Що обрали - те мають.
Віра Показати IP 10 Грудня 2013 18:38
Добре що ви обрали Вітівих, Мельників, Савчуків... Багато вони "наробили" для області і ще "нароблять"!:) А ви спитайте у людей в округах, де обрали Івахіва, Єрємєева, добре це чи погано і що вони для громад зробили, а потім свої висновки, нікому не потрібні, робіть! Далі свого носа нічого бачити не хочете! Йдіть пікетуйте "Континіум", там приватна охорона, вийдуть - дадуть по горбу, то швидко звідти підете, це вам не міліція добра!:)
дідо до Віра Показати IP 10 Грудня 2013 18:50
Ти напевно взяла бабло в цих горе-депутатів, що так захищаєш. За скільки продала голос. за 200 грн чи 400 грн ?
Віра до дідо Показати IP 10 Грудня 2013 19:26
Звісно що взяла! 1000000 мені вистачило, я за 200-400 "не продаюсь", а ти "дідо" далі строчи тут!:)
ВАНЯ до дідо Показати IP 11 Грудня 2013 14:57
Та ні, Віра знає чим платити...
Стас до Віра Показати IP 10 Грудня 2013 23:01
Награбили мільйони і вам кинули по шматочку пропіарившись! А ви дурні радієте подачкам.ТЕЛЯТА.систему треба міняти!
Михайло до Віра Показати IP 11 Грудня 2013 09:05
Кого ти захищаєш безмозгла.А твоїй приватній охороні .... не тільки по горбу, і тебе разом з нею.
модератор Показати IP 10 Грудня 2013 19:26
Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. А не спадало вам на думку, що світлі ідеї Майдану використовуються для нездорової боротьби між конкурентами? Що могли вирішити два голоси, якщо ціла команда комуняків не голосувала взагалі. Чому їх бізнеса ніхто не бойкотує? Моя думка - заказняк чистої води. А той хто поведеться на ці заклики - той буде сліпим знаряддям для вирішення конкурентних питань брудними методами.
модератору до модератор Показати IP 11 Грудня 2013 15:24
Моя думка, що НАРОД УКРАЇНИ хоче і має жити в державі, де немає насильства, де правдиві суди ,європейські зарплати вчителів, лікарів і т д . Так що пане модератор, це не заказняк і на мою думку ви дуже помиляєтесь.Таким чином вводите в оману перш за все себе та людей.
модератор до модератору Показати IP 11 Грудня 2013 16:00
Це ви троха не обізнані в ситуації. По результатам нічних подій на Майдані було прийнято рішення назбирати максимальну кількість людей для поїздки на Майдан в Київ, щоб саме там відстоювати свою позицію. Натомість Гузь не повів людей на Театральну площу, де проводилась реєстрація для поїздки в Київ, а добрих три години тримав людей на морозі біля облради. Про те що сесія не відбудеться було відомо заздалегідь. То що можна відстояти біля ОДА? Відповідь проста - попіарити себе коханого!
МОДЕРАТОРУ до модератор Показати IP 11 Грудня 2013 16:32
А яка користь від цьго Гузю.Він і так є депутатом обл. ради.Я тобі говорю за простих людей, які невдоволені злиденним життям в такій державі, де не можна звести кінці з кінцями.
Постійний Читач www. Показати IP 10 Грудня 2013 19:44
Народ знову поведе "великий" син українського народу Гузь, який крім того, що верещати та висовуватись де треба і не треба, нічого не вміє і ніколи не робив. А "Континіум" - це тисячі робочих місць по цілій Україні. Студентам, які йдуть на пікет - подумайте, що це може бути ваше майбутнє місце роботи.
Че до Постійний Читач www. Показати IP 10 Грудня 2013 22:45
Гузь і підгузьники. Вся сила в памперсах
Допитливий Показати IP 10 Грудня 2013 20:08
А ось мені цікаво. Ну добре, зібрались, попікетували, а за що боремось? Якого результату добиваємось? Яка мета цього заходу? Просто померзнути, покричати? Не розумію. Нагадує байку про Данко в інтерпретації Леся Подеревянського "Ура! Вперед!" Рухаємось у напрямку протилежному куди йшли... Який Гузь очікує результат??? Може він сам не знає. То нехай спитає в замовника цієї акції, який йому за це платить гроші.
ВОГ Показати IP 10 Грудня 2013 20:08
Я впевнений на 100 %, що нероба Гузь через років пять буде стояти під Свято-Троїцьким собором і просити милостиню. Невже ще не всі розкусили цього "політика"? В Єремеєва - тисячі чи десятки тисяч робочих місць, а в гузя - пусті бейцала між ногами. Хоругвоносець х***
дідо до ВОГ Показати IP 10 Грудня 2013 20:17
Поки буде існувати кучмівська економічна система, олігархи можуть спати спокійно.. А от коли в україні буде вільний европейський ринок, то дехто інший буде стояти під собором.
Прикол))) Показати IP 10 Грудня 2013 20:29
Отак, заправляв Єремєєв безкоштовно автобуси, які везли мітингувальників на Київ, допомагав не публічно майданівцям, а завтра вони будуть пікетувати його підприємство. Дуже по-українськи! Так тільки гузь вміє, брати і гавкати)))
5 копійок до Прикол))) Показати IP 10 Грудня 2013 21:17
Ну не лише ж Кабмінівські мерси заправляти за бюджетні гроші, можна і майданівські автобуси. Ваш "пострел везде поспел" (рос.). Та йому воздасться за добрі справи. А як ні, то домовиться з мером про ще якусь концесію. Та й відіб'є всі збитки.
Пан курчак Показати IP 10 Грудня 2013 21:27
А я також за Азірова! Чому мене бойкотують ?! Підтримайте , бо збільшу дозу антибіотиків в бройлери!!!
СБУ до Пан курчак Показати IP 11 Грудня 2013 16:12
Пане курчак, 3 роки тому на вашій птахофабриці з невідомих причин сталася пожежа,обгоріли молоді хлопці,один на смерть.Його звали Андрій з села Зелена Горохівського району,до цього часу ніхто небув притягнутий до кримінальної відповідальності.Так що, готуйтеся разом з вашим народним депутатом до відповідальності.
фантом Показати IP 10 Грудня 2013 21:45
"континіум" та гузя доречно порівняти зі слоном і моською! цікаво, скільки "моцних" пікетувальників завтра прийде - 20, 30, а може 50...? хоча "революціонери" все одно скажуть, що було не менше 5 тисяч "свідомих громадян"! все життя ігорко пельку рве без толку... дружину його шкода - тримає в себе на шиї трутня. Також смішно дивитись на підлітків (це його основний контингент), котрі ходять за ним, як вівці...
Під прицілом до фантом Показати IP 11 Грудня 2013 16:10
Та так і було! Прийшло чоловік 20 "ідейних" та ще 20 "зівак", ще чоловік 10 міліціонерів "в цивільному", але ж ми не можемо написати правду, то ми вальнули в статті, що там було 200 чоловік! :) А чьо, звучить!
ВАНЯ до фантом Показати IP 11 Грудня 2013 16:48
Ось і в тому різниця, що їм нас..ть на бідних нещасних людей, їм би ближче до корита всім.Ти ж така сама вівця тільки в іншого депутата за кістку.
БОГДАН Показати IP 10 Грудня 2013 22:09
Звертаюсь,в першу чергу, до журналістів та студентів!.Рекомендую подивитись відео в інтернеті про =райське= життя в євросоюзі.Назва відео:=Украина-смотри,какая Европа тебя ждет!Западня...=Не пожалкуєте.!
Жан Агузаров Показати IP 10 Грудня 2013 22:47
Цікаво, а де планує бути рево-ілюзіоніст бондар? Його відкормлена заточка доволі відповідає духу протесту - тупорила і безрозсудна. Як бачу цих двох гомосексуалістів( гузя і бондара) на чолі темного натовпу, так сумно за Україну стає.
ВАНЯ до Жан Агузаров Показати IP 11 Грудня 2013 16:58
ДЕПУТАТАМ І ТАК ДОБРЕ. ЗА СЕБЕ ПОДУМАЙТЕ, ЯК ВИ ЖИВЕТЕ І ВАШІ РОДИНИ.
ківерчанка Показати IP 10 Грудня 2013 22:57
будемо обов"язково.Це якраз про них казав Нестор Махно:Нам не страшні російські воші-нам страшні украінські гниди
Александр до ківерчанка Показати IP 11 Грудня 2013 09:01
Ух ты, кого вспомнили! Наконец-то! Настоящий моральный авторитет! Отличался умом и сообразительностью, а главное постоянством политических взглядов и презрением к желтому металлу))
Просто Я Показати IP 10 Грудня 2013 23:04
Скільки ублюдків - синів системи відвідали сьогодні сайт!
Прагматик Показати IP 11 Грудня 2013 00:17
Шановне товариство! Я не політик,я просто проста людина-волинянин, не належу до жодної політичної партії чи руху, мене багато чого теж,як і багатьох людей, не влаштовує у нашій державі, я теж засуджую побиття студентів на майдані у м. Києві,але я не можу не висказати свою думку з приводу діяльності деяких ВОЛИНСЬКИХ КОМАНДИРІВ, які знову вискочили на політичну арену. Хочу зразуж сказати,що це ніяке не замовлення,це просто думки в голос звичайного волинянина,який живе націй щедрій землі, слідкує за усіма новинами і бачить,що нині робиться у нашому краї і вУкраїні загалом. Я Є ПРАГМАТИК І РЕАЛІСТ!З такою злістю до людей,яка сьогодні існує в нашому суспільстві,- Україні не тільки Європа не світить але і сама відстала Азія. Вискочка -політиканам Гузь Ігорьок ,який поміняв, як політична проститутка з десяток партій, тільки й вміє гавкати як собака ,який давно дивиться на владну костомаху і своєю брехнею та своїми безглуздими закликами до дистабілізації в нашій області і державі, конкретно розколюєукраїнську націю. З такими Гузями, Бондарями, які рвуться будь-якою ціною до влади (хай Бог нас боронить від цього), з їхнім екстремізмом ми можемо втратити і Незалежність України. Сьогодні вони використовують у своїх корисних цілях мудрих и трішки романтиків студентів , які ще нажаль, не розкусили цього виючого шакала, а завтра він буде використовувати і вести страйкувати школярів та наївних дітей дошкільного віку,яких ще можна обдурити різними обіцянками. Давайте проведем обласний референдум - хто більше з людей вірить Гузю чи Клімчуку або Івахіву,Єремеєву( я думаю, що і Івахів і Єремеєв дадуть гроші на цей референдум).Я думаю,що після такого референдума цей горе -політик взагалі зникне з політичної арени і його мудрі волиняни відправлять як не потрібний матеріал у компютерну корзину без повернення в суспільно політичне життя У Волині. Бо що корисного і конкретного зробив Гуз для Волинського краю? Не хай назве свої добрі справи? А їх просто не знайдеться у цього крикуна і балаболки.Гузя жаба давить,що і Івахів і Єремеєв - прості сільські хлопці ,своєю головою досягли конкретних успіхів у бізнесі. Так,їх можна сьогодні називати і олігархами, але добриі і порядні люди ,як Івахів та Єремеєв,- більше зробили добра для багатьох людей Волині і для суспільно -економічного розвитку всього Волинського краю,ніж вся влада за 22 роки існування. А те,що вони не голосували за відставку уряду Азарова -то вони правильно зробили.Вони прагматики-бачили,що не буде набрано голосів,щоб відправити цей уряд у відставку,знову ж "дякуючи" багатьом таким політикам -крикунам,як Гузь,з числа опозиції у Верховній раді.Просто потрібно було нормально домовитись з усіма депутатами( з тими ж комуністами),які теж давно хочуть цього зробити.Тільки не треба було пороти гарячку,почекати-день,два і сьогодні уряд Азарова уже б був у відставці Смішно видається звинувачувати Івахіва і Єремеєва,що вони проти намагання України вступити у Євросоюз?! Де від них чув Гузь,що вони проти? Це знову фантазії і конкретна шезефронія хворого да голову Ігорька Гузя! Так,що Гузь -іди 11 грудня до офісу "Континіуму" з такими гаслами і вередуй
перехожий Показати IP 11 Грудня 2013 08:45
да гусь дійсно хворий на голову. чого добився він? проведення бандерштату? поговоріть будь ласка колись із кононовичами про гузя. взнаєте багато цікавого.
lutchanka до перехожий Показати IP 11 Грудня 2013 13:10
а про кононовичів теж можна почути правду? Хлопчики загрались і це до пори, до часу. Одне слово - СР**Ь.(Гузя не сприймаю взагалі, але комуністична с**нь викликає відразу)
Прагматику Показати IP 11 Грудня 2013 08:58
Ще один словниковий понос на тему. "Я аполітичний але знаю все, і про Гузя, і про Івахіва з Єремеевим. І люблю тих хто більше мені дав". Прагматик - ти раб і думки у твої примітивно- рабські. Тобі хто не кине кістку того ти й любити будеш. Я подачок не хочу, хочу мати можливість заробити собі на достойне життя працею згідно отриманої освіти. Сьогодні зранку дивлюся новини, а там: "за фінансової підтримки нардепа Мартинюка в лікарні обновки". Хто коли чув чи бачив, щоб депутати Бундестагу, чи парламенту іншої європейської держави фінансово "допомагали" державним структурам? З яких коштів ця допомога? З депутатської зарплати? Чому міліардери США, скажімо Трамп, не в політиці?
правда до до Прагматику Показати IP 11 Грудня 2013 09:16
"Трамп, не в політиці?" Да що ви говорите?:) Він не в політиці, але тільки її фінансує!!!:) Ви мабуть вперше про цю людину прочитали?!:)
Креативчик Показати IP 11 Грудня 2013 09:11
А я би на місті ВОГа у відповідь на цю безглузду акцію випустив би таку собі рекламну продукцію - рулончики туалетного папіру (в кожен туалет на заправках) з зображенням відкормленого на гроші дружини писку цього брехуна і нероби. Щоб він регулярно попадав обличчам в те місце, куди постійно намагається влізти без мила.
БОГДАН Показати IP 11 Грудня 2013 09:35
В усі часи були =полум*яні =революціонери ,які з допомогою бомби ,ножа,кастета , револьвера та автомата боролися за= світле майбутнє= свого народу.Якщо Гузь на даний час тримає в руках мегафон,та це тимчасово .З часом він з легкістю його проміняє на автомат..ТАКІ =революціонери=неминуче приходять до екстремізму,тероризму та насилля.Таких прикладів в історії безліч. На даний час сила гузів,бондарів,вітівів та московок в київських подіях,в київському Майдані,в тому,як запопадливо провідні українські телеканали ,контрольовані олігархами ,висвітлюють ці події.,нагнітають пристрасті та істерію.10 ТИСЯЧ ГАЛИЧАН і така ж кількість антипутінськи налаштованих київських лібералів творять в КИЄВІ =РЕВОЛЮЦІЮ=,а фактично хаос,масові акції непокори,погроми ,акти вандалізму.Голона їхня сила-безкарність.Молодих майданутих хлопців,які жбурляють каміння в міліцейські шеренги,б*ють міліцію палицями та арматурою, не можна ідентифікувати,бо їх обличчя закрите масками та шарфами,а значить не можна притягти до відповідальності.,чим вони і користуються.
Учасник брехливого м Показати IP 11 Грудня 2013 11:45
Заради цікавості сходив на це "дійство". Гузь, напевно щоб йому не заважало кричати в мегафон, виключів колонки з яких лунала пряма трансляція засідання облради. Люди з цікавістю слухали б далі, але Гузю та Витіву вочевидь це не входило в плани. Тому він відключів колонки та почав кричати в мегафон вселяки гасла, зазиваючи людей пройти за облраду та послухати його ще й з іншого порогу будинку. Кричав довго, сам себе заводив, аж доки не замерз. Шкода людей, які прийшли в надії почути чи побачити щось цікаве. Потім на порозі Гузь до Вітіва каже тихенько "Ну що хватить? Розпускаємо людей?". Просто цирк. Таке нахабне використання ситуації для власного піару, за рахунок здоровья людей обурює.
ВАНЯ до Учасник брехливого м Показати IP 11 Грудня 2013 15:38
Це напевно обізвались крикуни зі слова івахіва та єремєєва. Є за що кричати.Хтож їм ще стільки заплатить...вкрадених у нас грошей
Ваня до ВАНЯ Показати IP 11 Грудня 2013 15:44
Ваня ти вже свої гроші порахував? Скільки в тебе вкрали? В тебе особисто. Давай не соромся.
ВАНЯ до Ваня Показати IP 11 Грудня 2013 17:09
Мало того що крадуть регулярно, то щей дубинками луплять,щоб мовчали.
до Учасник брехливог Показати IP 11 Грудня 2013 12:16
може він оргазмує коли кричить в мегафон. на рахунок цирку згідний
ВАНЯ до до Учасник брехливог Показати IP 11 Грудня 2013 15:44
Скоро ти будеш оргазмувати в "натуре".
Теж там був... Показати IP 11 Грудня 2013 12:17
Ага, я теж надивився. Так як Гузь перекручувати інформацію на свою користь можуть лише регіонали. Питання - чому він не повів людей на Майдан, а привів до якогось офісу, де до речі немає ніякої вивіски? Мабуть тому, що на майдані його не стали б слухати, а тут знайшов вільні вуха - декілька пенсіонерів та пара студентів з відмороженою дівчиною, як там її Москвічка чи Москалька, якесь таке прізвище неблагозвучне. Він людей відволікає від Майдану і чеше своє, все ніяк не може заспокоїтись що не пройшов в ВР.
Прикол Показати IP 11 Грудня 2013 12:29
Щойно звонив знайомий, казав що Гузь взагалі хотів купити чоловік тридцять для провокацій, але бабла бракнуло. За його брєдові ідеї безкоштовно вже навіть його Бандерштат йти не хоче :)))
ВАНЯ до Прикол Показати IP 11 Грудня 2013 14:53
Ти прикол, ти дійсно прикол природи.
СБУ Показати IP 11 Грудня 2013 14:48
А що робили Слово івахіва та єремєєва біля обл. ради...Я маю наувазІ відео оператора,фотографа та журналістів. Горе працівники з м і даного видання, за гроші маму рідну продасте. ПОЗОР.
КГБ до СБУ Показати IP 11 Грудня 2013 16:15
Тю на вас! А що робили оператори МВС? А що робили ще кілька "операторів" з відеокамерами і навіть планшетами? Знімали всенький цей брєд, щоб потім ці брехуни не відмовились від своїх слів.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.