USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку відновлюють гаряче водопостачання

11 Червня 2021 11:42
У Луцьку з 15 червня відновлюють гаряче водопостачання.

Про це повідомив міський голова Ігор Поліщук у Фейсбуці.

Минулого місяця гаряче водопостачання було припинене у зв’язку з тим, що Кабмін не продовжив режим покладення спеціальних обов’язків на компанію «Нафтогаз», що забезпечував нормальне функціонування теплогенеруючих підприємств.

«Після цього було проведено низку перемовин, ми як Луцька міська рада та багато інших органів місцевого самоврядування зверталися і до Кабміну, і до президента, і до Верховної Ради з проханням повпливати на ситуацію, яка була дійсно загрозлива. І не тільки питання постачання гарячої води було під загрозою, а й підготовка до наступного опалювального сезону. Було досягнено домовленостей про продаж газу компанії «Нафтогаз» за 7 400 грн за куб без передоплати, однак компанія цих умов не дотрималась, через що і виникла затримка з відновленням гарячого водопостачання», - повідомив мер Луцька.
Після цього було проведено знову низку перемовин та запропоновано нові договори щодо передоплати у 50%.

«Це не так добре, як без передоплати, але щоб відновити гаряче водопостачання, ми змушені були підписати такі договори», - зауважив Ігор Поліщук.

Як наголосив, у цих договорах є одна небезпечна особливість: якщо теплогенеруюче підприємство хоча б за один місяць не розрахується на 100% за отриманий газ, то таке підприємство позбавлять можливості купувати газ за ціною 7 400 грн за куб, і воно купуватиме газ за ринковою ціною - 11 000 гривень.

Тож Ігор Поліщук закликав лучан вчасно розраховуватися за комунальні послуги, аби уникнути здорожчання тарифів на гарячу воду та тепло.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Ісса Ндойє Показати IP 11 Червня 2021 12:46
Cписок осіб хто не розрахувався за постачання гарячої води прошу опублікувати у ЗМІ , на бігбордах у пресі, інтернеті і надіслати листи по місцю роботи та навчання їхних родин !!!
Василь Показати IP 11 Червня 2021 14:05
Все потрібно робити в законодавчому полі.Мешканці мають договори з ДКП Луцьктепло і за невиконання договору можна подавати в суд і припиняти подачу гар. води в квартиру(закрив кран і опломбував).Але і з боку Луцьктепло вода повинна бути гаряча(50 град).До будинку вона може і гаряча,а ось до верхніх поверхів подається ледь теплою.Потрібно міняти проекти з тупикової на циркуляцію.Побачимо,скільки протримається ціна в 7,40 при збільшенні ел.енергії в 2 рази,а газу влітку на біржі в 11гр. .
Журбинка Показати IP 11 Червня 2021 14:23
Ні, тільки не це! Не треба поки ще включати! Включайте разом з опалювальним сезоном!
айпи Показати IP 11 Червня 2021 14:49
то коли буде вода?
лучанка Показати IP 11 Червня 2021 15:43
15 числа включать , а 20 виключать на плановий ремонт. Брєд. Якби в луцьктепло керівник був би на своєму місці, то на період відключення , попрводив скрізь планові роботи.
До лучанки до лучанка Показати IP 11 Червня 2021 17:02
А хто робитиме ремонт по всих котельных?Слюсарi не можуть ремонтувати одночасно всюди.
Петро до До лучанки Показати IP 12 Червня 2021 06:30
Весь ремонт починається з опалювальним сезоном, а "слюсарі" зараз в добровільно-примусові відпустці.
вася Показати IP 11 Червня 2021 16:00
О,це добре,а то з тазиками нас у ЄВРОПУ не візьмуть.
Володимир Показати IP 11 Червня 2021 18:03
ха-ха-ха)) вас розводять, як ....) зазделегідь попередивши, що піднімуть ціну. Хитро роблять... ми мовляв вас попереджали, тепер самі винні, що ціна зросла. Побачите, що вона зросте))
Отакої Показати IP 12 Червня 2021 07:17
Без 100% обліку просто абсурд подавати воду.Хто буде оплачувати цей "бенкет",субсидіянти і безобліковці,які мільонами літрів витрачають цю "золоту"воду,а хтось має за це платити...Це ненадовго,тим більше Закон вимагає облік гарячої води до серпня 2022р. 100%,інакше штрафи.
Злий Показати IP 12 Червня 2021 07:44
А ми на дпз скоро митись будемо 12числа,там твердопаливний котел, переходьте на стружку деревну, а то голі й босі скоро будете, зараз плановий ремонт проводять, а ще в єс хочуть нас лапотніків прийняти, у д.. у приймуть точно