USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку затримали водія, який годину тікав від патрульних

24 Серпня 2016 11:37
Водія, який протягом години втікав на швидкості 180 кілометрів на годину, затримали у Луцьку. Про це у мережі написав Сергій Рижков.

"Патрульна поліція Луцька та Самооборона Майдану - Волинь затримали авто і власник, який годину на швидкості 180 втікав Луцьком від патрульних. Виробляв таке, що в кіно не побачиш. Перший аналіз показав, що тверезий. Дуже цікаве посвідчення особи пред'явив", - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
ага Показати IP 24 Серпня 2016 11:43
раз тікав- значить є що приховувати
дідо до ага Показати IP 24 Серпня 2016 12:51
наркота...
дідо Показати IP 24 Серпня 2016 11:54
Відправити до псіхіатра, а потім заставити мити тролейбуси 15 діб.
молодець хлопець Показати IP 24 Серпня 2016 12:15
такій шумахера взуе.можно в охорону президента брати
Саша Показати IP 24 Серпня 2016 12:17
Утікав в районі цукрового заводу, швидкіть була шалена. Добре що спіймали.
а чому поліціі Показати IP 24 Серпня 2016 12:35
не закуповувати бу фольксвагени якщо вони кращі та дешевші за японській непотріб типу приусів
Крук Показати IP 24 Серпня 2016 12:48
Дайте відос цієї епічної погоні)
тітушка Показати IP 24 Серпня 2016 12:51
мабуть наш і тікав з " товаром" ! Скільки платять за підтримку ?
А Показати IP 24 Серпня 2016 13:10
А для рижкова ссилка на сайт: http://barsa.com.ua/ Читай і будеш знати, до чого те посвідчення.
АА до А Показати IP 24 Серпня 2016 14:15
і що на сайті? Не посвяченому в їхні таємниці нічого не зрозуміло. Статут - тільки загальні фрази типу "ми за все хороше проти всього поганого", конкретних положень і цілей - 0. В контактах тільки вулиця, номеру нема. Пошта - мейл.ру (дуже патріотично і "антісаботажно"). Скрізь - купа помилок ("тиждня", "анті" і т.п.). У розділах "волонтерство" і "кінологія" не видно жодного конкретного звіту про ВЛАСНУ діяльність (може хіба десь заховані?). Якщо ви реально щось робите, чого ж про це не розказати? Але якщо це секрет і таємниця - то нащо вам взагалі сайт?
А до АА Показати IP 24 Серпня 2016 15:48
Молодець, хоч щось прочитав за сьогоднішній день! А я до того сайту взагалі ніякого відношення не маю. Просто рижик не знав, що це і з чим його їдять. От і допоміг. А в вас аналітичний склад розуму.
Рома Показати IP 24 Серпня 2016 13:39
Мдаа, патрульні як завжди показали себе, цілу годину ганялися, ПОЗОР!!!! Розігнати б цю службу!!!
місцевий Показати IP 24 Серпня 2016 14:05
слабак - не втік на такому авто
Саша Показати IP 24 Серпня 2016 16:23
По дорозі скинув товар. Заплатить 150 грн за непокору поліції і вперед літати дорогами далі?
Андрей Показати IP 24 Серпня 2016 17:08
Цей наркоман кожен десь якийсь обдрвбаний їздить по дворам, шей фішка якась була морячок вроді. Фари либіл ні в чорний пофарбовані видно шо розуму там нема
zz Показати IP 24 Серпня 2016 19:33
але ж сайт розкрутив:-))
а чому Показати IP 24 Серпня 2016 20:48
поліціянтам не видають автомат як це було в даі
Лех Показати IP 24 Серпня 2016 22:49
КінолОХ працює з скотиняками?