USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку зневажили героїв Небесної Сотні. ФОТО

5 Січня 2017 20:50
У Луцьку портрети хлопців Небесної Сотні невідомий прикріпив на радіаторну решітку російської ГАЗельки, щоб двигун тієї швидше нагрівався.

Про це пише у соцмережі Валерій Панасюк.

"Яким же ***** (нехорошою людиною) треба бути, щоб таке зробити?" - обурюється автор допису.
Нагадаємо, 24 листопада посеред ночі згорів стенд пам’яті Героям Небесної Сотні та Героям АТО, що на Театральному майдані Луцька. Причиною пожежі назвали займання від лампадок, які запалені залишали на підставці стенду.

Варто додати, що напередодні пожежі, фотостенд Героям відреставрували та розширили на 7,5 метра. Роботи обійшлись міському бюджету у понад 150 тисяч гривень.

Відновлений стенд встановили 27 грудня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Анонім Показати IP 5 Січня 2017 20:59
А якби прикріпили на радіаторну решітку не російської ГАЗельки, а, наприклад, єуропейськіх Мерседеса чи Фольксвагена, претензій, мабуть, не було б.
ввв Показати IP 5 Січня 2017 21:00
наша влада давно вже так гріється
АК 47 Показати IP 5 Січня 2017 21:07
Я не сепар але реально людям немае більше чим займатися як на відьом полювати...
Анонім Показати IP 5 Січня 2017 21:08
є така категорія істот, що ходять на двох ногах - ХУ"ЛО називається. їздять в основному на газельках, але не цураються і загниваючих мерседесів, ауді, фольксвагенів. при тому жорстоко зневажають їх виробників
Олег Показати IP 5 Січня 2017 21:19
П..зди керманичу дали?
Аг Показати IP 5 Січня 2017 21:30
А те що депутати на них ложили. Чому ви не кричите?
до аноніма Показати IP 5 Січня 2017 21:36
це точно...д*пу лижуть европі...
Олександр Показати IP 5 Січня 2017 22:31
І знову зрада... Але ж набридло. Нащо ділом займатися, якщо можна кричати про російські газельки і бити себе у груди при згадці про Небесну сотню.
фафику до Олександр Показати IP 6 Січня 2017 10:47
займався б ти ділом і не писав всіляку фігню
герой Показати IP 5 Січня 2017 22:39
У військових частинах 90 процентів російської техніки і це чомусь абсолютно нікому не заважає.Марки Газ-51,52,53, 66, Зіл 157,130,131, Урал 375,4320,Камази,Мази,Уази,Колхіди,УАЗ,ВОЛГИ,ПАЗи щоб все обклеїти мабуть наклейок не вистачить герої
123 до герой Показати IP 5 Січня 2017 23:38
Це не російська техніка. Це совєцька. Це - наша історія - вимушена, але все-таки історія.
до героя до герой Показати IP 6 Січня 2017 20:34
це точно...посралися з росіею...а тепер незнають шо робити..а гейевропа нас в сраці бачила...тільки цього шось нічого неговорять...і нас там близько нехочуть бачити........домайданились.......
психіатр Показати IP 5 Січня 2017 23:19
Навіщо цей дешевий психоз? Немає що робити п. Панасюку - нехай дружині поприбирати допоможе.
Вовік Показати IP 5 Січня 2017 23:53
А згадайте як Верзун і його команда нагороди ветеранів в смітник викинула. Одна команда однодумців.Нічого не міняється.
Андрій Показати IP 6 Січня 2017 01:47
а панасюк дуже на самооборонівця похожий, ті такі самі деб*ли, такі патріоти а самі в армії навіть не були,
Саша Показати IP 6 Січня 2017 08:36
Звертаюсь до всіх прочитайте і подумайте В кожного є рідні дорогі люди яких вже немає на світі І приставте що ви іх портретом закрили радіатор неважно якоі машини В небесноі сотні є рідні і як ім на це дивитися і таке читати А водія крім Д*БІЛОМ ні як краще неназвеш
Анатолій Бідзюра Показати IP 6 Січня 2017 09:51
Дика людина. І машнина у нього така ж. Скот*рог, одним словом. Дивуюся, як це йому так пощастило залишитися цілим.
Иван Показати IP 6 Січня 2017 09:52
Водитель явно - деградант общества. Полное отсутствие ценностей, уважения , элементарной воспитанности - это я так мягко выразился.
Задумайтесь Показати IP 6 Січня 2017 11:47
150к за стенд!!! такое дикое отмывание денег и удивлен почему никто не замечает...
666 Показати IP 6 Січня 2017 13:35
Україна свободна зо хочу те роблю . Що хочу те говорю .
патріот Показати IP 6 Січня 2017 14:11
небесна сотня це хто такі?????
Алік до патріот Показати IP 6 Січня 2017 15:26
Оказались не в тому місці і не в той час.
іван Показати IP 6 Січня 2017 20:35
вони що святі якісь??????
погляд з іншої сторо Показати IP 7 Січня 2017 10:35
що ви носитесь з тою небесною сотньою. Там смерть це була випадковість, не повезло, ходив по майдану "шальна" куля і герой. В донбасі йде війна - тисячі загиблих, гинуть українці не за державу, а за прибутки таких як порошеннки і т.д., а там стріляють, вибухи снарядів і героїв ім чомусь не дають, навіть статус учасника бойових дій це проблема. Задумайтесь! Де справедливість?
Луцьк до погляд з іншої сторо Показати IP 7 Січня 2017 12:27
В тому то і справа що за гроші порошенка і т.д і т.п . А такі дибі. ..ли і дальше кричать Європа . Бо теж гроші мають з того щоб писати і кричати .