USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У міськраді попросили «не посилати людей по колу»

25 Лютого 2014 09:22
Якщо не можете вирішити проблему, не посилайте того, хто до вас звернувся «по кругу», а чесно зізнайтесь і скажіть: «Я не можу».

Із такою пропозицією звернувся Луцький міський голова Микола Романюк до посадових осіб міста під час оперативної наради сьогодні, 25 лютого.

Він наголосив, що уже сьогодні ми живемо у зовсім іншій державі. Також очільник міста зазначив, тепер так склалась ситуація, що новий обов’язок кожного – працювати з подвійною відповідальністю. Луцький мер запропонував подумати над його промовою:

«Ми всі з вами живемо за рахунок людей, які платять податки. Подумайте над цими словами та перебудуйтеся. Якщо не можете вирішити проблему – не посилайте людину «по кругу». Не тільки я з вас буду питати, а спитають й люди, і, повірте, як показує практика, зроблять вони це геть по-іншому», - резюмував «ведучий» оперативної наради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
До Романюка Показати IP 25 Лютого 2014 09:36
Починайте з себе.А то з вас починається "круг"
босяк Показати IP 25 Лютого 2014 09:38
романюк-тігіпковка подстілка в шию гнати за буратіно нехай заплатить
селянин до босяк Показати IP 25 Лютого 2014 10:12
за усе хай платить..... по 2 дачі в Мельниках набудували з клімчуками та інщими комуняками......
яся Показати IP 25 Лютого 2014 10:06
правильно сказав романюк. А то що одних поміняли на інших хапуг і все. а роботи ніхто не хоче на державній службі. скільки там держиморд і як вони до людей там відносяться. Один раз був у міській раді ходила баришня з червоними губами запитав то навіть не знає де який кабінет. ото праціники там а йшла по слухавці реготала. таких працівників теж треба повиганяти вони не для людей працюють а для свого задоволення
луцьк Показати IP 25 Лютого 2014 10:18
"Він наголосив, що уже сьогодні ми живемо у зовсім іншій державі". Держава та ж сама і чинуші ті ж самі (колишні комуняки), а от народ, вже задумався кого вибирав....
ігор Показати IP 25 Лютого 2014 10:34
нічого не помінялося поки але чекаємо бо недарма напевно зганяли на майдан опозиціонери
незрозуміло. Показати IP 25 Лютого 2014 11:00
бла бла бла. 1580 треба поянити що він мав на увазі.
Луцьк Показати IP 25 Лютого 2014 11:54
Ото Миколка злякався!!!!!!!! Зразу правильно почав говорити, але пізно! Скоріше б вибори!!!!!!!!!!!!
Лучанка Показати IP 25 Лютого 2014 12:16
Молодець Романюк! В Луцьку хороший мер.