USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У міськраді запропонували прикрасити наметове містечко у Луцьку

18 Грудня 2013 11:10
Перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук запропонував луцьким майданівцям прикрасити наметове містечко, аби те відповідало «європейському рівню».

Посадовець зауважив, що незабаром – новорічні свята, і негоже, аби містечко, що знаходиться у центрі міста, залишалось у такому непривабливому вигляді.

На думку ініціатора ідеї, луцькі активісти теж заслуговують на свято, тому дерево, поруч із наметами, можна було б прикрасити новорічними іграшками та європейською символікою.

«Якби кожен студент чи небайдужий приніс би по іграшці, то було б дуже гарно», - зауважив Святослав Кравчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
небайдужий Показати IP 18 Грудня 2013 11:33
таке враження, що здійснюється постановка театру абсурду. Нехай "активісти майдану" святкують як і решта громадян в родинах та у відведених для цього місцях.
Свято Показати IP 18 Грудня 2013 11:39
Кравчук, а може треба прикрасити Театральну площу? Новий рік має бути для всіх лучан, а не для купки зомбі. Там діти мають перечіплятися об ті палатки? Забери їх до себе додому, точно буде гарно!
Анонім Показати IP 18 Грудня 2013 11:51
обгородити зомбі колючим дротом,а на дріт почепляти іграшкі,тоді буде гарно,хай собі за дротом святкують і нікому не заважають ,своїми вибриками
Анусу, ой анонімусу до Анонім Показати IP 18 Грудня 2013 12:20
Ни ти й рагуль, чесне слово! Кравчук діло каже, щоб центр міста був гарний. Хто ж змушує дітей сидіти там у Новорічну ніч?
Петро Показати IP 18 Грудня 2013 12:02
Ну, що анонімно - небайдуже свято вже працюєш?
Не зрозумів Показати IP 18 Грудня 2013 12:21
А хіба Театральний майдан не прикрасили? Хіба нема ялинок?
Зрозумій до Не зрозумів Показати IP 18 Грудня 2013 13:30
Ялинки-то є, але під ялинками бомжатник! Малим дітям цікаво побачити Діда Мороза, а не скажених зомбованих майдаунців, які 100% в свято будуть горланити відробляючи ковток чаю. А якщо туди ще збігуться пащенки, підГузники та Москвичі то буде взагалі Д'яволіада а не Новий Рік!
Ініціативний Показати IP 18 Грудня 2013 12:23
О так, посипалось лайно!а ідея непогана, взагалі-то
Інна Показати IP 18 Грудня 2013 12:43
Якого ....... вони сидять на тому майдані? Їм так цікаво, не так, як вдома? Яка ваша мета, хлопці і дівчата? Які ваші вимоги? Причому конкретно до Волинської влади. Що ви робите весь день? Їсте і спите? І кажете, щоб вам теплий одяг і їжу бабусі принесли. ГАНЬБА!!!! Хочете підтримати євроінтеграторів, їдьте в Київ! Нероби і неуки, раз маєте час отак байдикувати беззмістовно! І от як повинна поступити міська влада? Розігнати вас - то де ж таке, буде горланити, можна до бідних дітей застосовувати! А не звертати уваги? То що, може, і свиней і корів хтось на майдан прижене в цент міста, бо так йому хочеться? Ще раз ГАНЬБА тим, хто чогось досі на майдані в Луцьку сидить, а точніше - просто спить.
громадянин Показати IP 18 Грудня 2013 12:58
Замість займатися дурнеь під орудою "славного виконавця" Кравчука, краще б зробили на майдані дезінфекцію, дезінсекцію та дератизацію, бо скоро, боронь Боже, ще епідемії почнуться.
Нормальний Показати IP 18 Грудня 2013 13:35
Прикрасити? Знести нах...р!!!
Марія Показати IP 18 Грудня 2013 17:01
Заходила сьогодні на майдан - там справжні воші і короста. Куди дивиться санстанція!?
Лучанин Показати IP 18 Грудня 2013 22:10
Эта акция в центре города потеряла всякий смысл, еще и милицию от основной работы отвлекают. Прекращайте этот цирк шапито, типа революционеры с*аные тфу гадость.