USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Під прокуратурою у Луцьку «росте» наметове містечко

23 Грудня 2013 13:40
Громадські активісти зводять наметове містечко на вулиці Винниченка навпроти прокуратури у Луцьку, вимагаючи від правоохоронців відпустити політв’язнів.
Тут має бути 6 наметів, щоб грітися - палитимуть багаття, будуть тут активісти і харчуватися, і ночувати.

Комендант наметового містечка на Волині Володимир Бут-Гусаїм каже, що стоятимуть до кінця: «Стоятимемо до перемоги, доки не підуть у відставку Президент, Уряд та очільники області. При потребі ми ще одне наметове містечко розгорнемо біля обласної ради, бо Клімчук гарно говорить до людей, але не прислухається до громади. Цього разу розмістилися навпроти прокуратури, бо вимагаємо звільнення політв’язнів».


Доки євромайданівці працюють над встановленням наметового містечка, працюють і міліціонери. З десяток охоронців порядку оточили довкола активістів і знімають усіх на кілька відеокамер. Представитися журналістам люди у синій формі відмовилися, як і відмовилися розповісти про те, який же фільм знімають цього разу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
ісса ндойє Показати IP 23 Грудня 2013 13:57
Де Беркут !!! Чому влада соплі жує ????
Ісса ндойє Показати IP 23 Грудня 2013 14:01
Хватить зас ... рати місто перед святами ....
Нормальний Показати IP 23 Грудня 2013 14:12
А знаєте, як Гагарін долітався?
Сергій Показати IP 23 Грудня 2013 14:23
А чому козюрка не пустить їх в буратінку, як романюк у Просвіту. Він же палкий рево-майдаун, чи вже сховався.
Александр Показати IP 23 Грудня 2013 14:27
Разве у нас мало широко известных юристов, которые не смогут доказать необходимость размещения временных МАФов? Буратине места не хватает! Разве у нас нет свободной демократической исполнительной власти, которая их узаконит? Нужно уже думать и делать по-европейски!
Луцький Показати IP 23 Грудня 2013 14:29
Це ж під Буратіно, а не під прокуратурою...
Газ Показати IP 23 Грудня 2013 14:36
Може, Козюра проплатив за піар Буратіни, куди ніхто не хоче ходити, а так змерзнуть, зайдуть, може шкарпетки куплять чи хоч на ціни подивляться
Луцький Показати IP 23 Грудня 2013 14:41
Володимир Бут-Гусаїм - щирий українець...
лучанин Показати IP 23 Грудня 2013 14:44
Правильно, поза...йте ще й цей відносно чистий шматочок міста. А, власне, чому ви ВИМАГАЄТЕ відпустити політвязнів? Їх ніхто нікуди не прикрив, ніхто політвязнями не визнавав. І, зрештою, завтра десять зеків будуть вимагати випустити одинадцятого - їм теж іти на поступки, бо вони ВИМАГАЮТЬ?
МВС Показати IP 23 Грудня 2013 14:58
Прокуратура також не помітить цей безлад, як і будівництво буратіни? Це взагалі ЖАХ! Якесь д****більне де захотіло, там і вляглося? Ці зомбі вже зашугали міліцію? Поліщук, охороняй не тільки ОДА, але й нормальних людей від цих прид****ків.
Володимир Показати IP 23 Грудня 2013 15:04
Бут-Гусаїм, видно, нащадок Чінгіз-хана. В надійні руки вкладено палатки і його мешканців.
та ні до Володимир Показати IP 24 Грудня 2013 02:31
Шолома Алєйхема, світла Йому пам'ять
Вова Показати IP 23 Грудня 2013 15:16
а навіщо стілько фоток м_саріл????
Котигорошко Показати IP 23 Грудня 2013 15:32
Одні байдики б"ють займаючись любительським відео а другі "покращувачі" пости строчать...вас не прогодуєш...стаханівці.
Анонім Показати IP 23 Грудня 2013 15:42
Это г...но необходимо убрать. Безнаказанность порождает беспорядки. У них в голове бредовые идеи. Где прокуратура, где милиция, делайте свою работу .
оксана Показати IP 23 Грудня 2013 16:30
Боже,які мудрі обдаровані коментарі.Сидить куча лайна дома і строчать.Що вас насправді все влаштовує.Тільки намети мішають,
таня до оксана Показати IP 23 Грудня 2013 16:44
повністю підтримую )
Оксані до оксана Показати IP 23 Грудня 2013 17:33
Чому тільки намети, такі, як ти зомбі теж
Штефан, Луцьк Показати IP 23 Грудня 2013 17:16
коментар було видалено
Луцьк Показати IP 23 Грудня 2013 17:52
Нормальні люди звикли до нормальних умов, а свиням аби в болоті повалятись
Петро Показати IP 23 Грудня 2013 18:27
По людськи Шкода Терещука....це ж скільки кілометрів кіна безплатного треба буде передивитись,а хлопці з полісся з Канонами знімають і знімають серіал......))))
партия психов Показати IP 23 Грудня 2013 19:37
Прокуратура бздит луцких Ти Тушек которы спокойно тренируются в парках избивая детей.И прикрываясь клубами любителей футбола бокса и кик боксинга.Потому что могут и шею сломать.А это больно.Пусть устроят промоутерский бой.Прокуратура_тиТушки.а мы посмотрим.Кто кого.
Валюха Показати IP 24 Грудня 2013 12:48
Ніколи безлад до добра не приводив-люди добрі, займіться своїми власними проблемами-очищайте душу і будьте мудрими, а органам треба по-законному припинити ці дурні витівки отих так званих діячів, яким просто нічим зайнятись. А влада ще занадто лояльна, бо в Європі за таке дали б по шиї!