USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відсьогодні у Луцьку буде гаряча вода

2 Жовтня 2015 12:41
Сьогодні, 2 жовтня, розпочнеться відновлення подачі гарячої води у місті Луцьку.

Про це повідомив міський голова Микола Романюк, - інформують у відділі інформаційної роботи міської ради.

Першою чергою, її отримають заклади охорони здоров'я, освіти та соціальної сфери.

У помешканнях лучан, у зв'язку з технологічним процесом, гаряча вода з'явиться протягом тижня.

Нагадаємо, Микола Романюк анонсує включення гарячої води вже не вперше, зокрема, лучали марно чекали на неї напередодні Дня Незалежності 24 серпня.

Також Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що тарифи на гарячу воду можуть бути настільки високими, що лучанам самим захочеться її вимкнути.

Зокрема, йшлося про те, що мешканці обласного центру переплачують за гарячу воду третину її вартості.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ: РЕАЛЬНА ВАРТІСТЬ ГАРЯЧОЇ ВОДИ У ЛУЦЬКУ: КОМУ ЙДЕ «ЗАЙВИХ» 30% З КИШЕНЬ МІСТЯН
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Дмитро Показати IP 2 Жовтня 2015 13:08
ну накінець, а то одні обіцянки були
Анонім до Дмитро Показати IP 2 Жовтня 2015 13:13
не переживайте, після виборів відключать :)
А до Дмитро Показати IP 2 Жовтня 2015 13:20
А не кажи гоп, поки вода не появиться
лучани Показати IP 2 Жовтня 2015 13:12
Поки заборгованість не закриють,не включати.
xa! до лучани Показати IP 2 Жовтня 2015 13:45
вчавись гн*до
Вова Показати IP 2 Жовтня 2015 13:17
Як буде тоді напишіть. А то вже 10 раз обіцяють
Анонім Показати IP 2 Жовтня 2015 13:21
Невже)
ас Показати IP 2 Жовтня 2015 13:26
А як люди до цього мились?
А до ас Показати IP 2 Жовтня 2015 13:47
Милом
Баркас Показати IP 2 Жовтня 2015 13:44
Майже всі люди вже поставили бойлери...... Кому зараз потрібна гаряча вода по космічним тарифам....
* до Баркас Показати IP 2 Жовтня 2015 14:14
мені, по любій ціні, аби була
Бойлером вигідніше до * Показати IP 2 Жовтня 2015 20:40
Бойлером гріти воду при теперішніх тарифах вигідніше! Дешевше на 80-100грн/міс. бойлером, ніж гаряче водопосточання.
Бойлер до Баркас Показати IP 4 Жовтня 2015 10:54
Якби в Хрущовках, в кожній квартирі поставили б бойлер, то проводка горіла б ясним вогнем... + пральні машини, кухонні комбайни, мультиварки, праски, духовки і т.д. То в години пік, пожежні не справлялися б...
Оля Показати IP 2 Жовтня 2015 13:48
Хто не платив ,то й не платить. Відключіть всім тим,хто не платить ми платимо останні копійки,а вони пються і гуляють, а за воду не платять
xa! до Оля Показати IP 2 Жовтня 2015 16:01
не бреши, останні копійки на інтернет пішли
яяяя Показати IP 2 Жовтня 2015 13:56
Романюк людина слова.
Лучанин до яяяя Показати IP 3 Жовтня 2015 14:06
Тряпка він і хапуга безхребетна, ніякого слова в нього немає....
1223456 Показати IP 2 Жовтня 2015 13:58
Микола Ярославович, дякуємо ...
Корінний лучанин до 1223456 Показати IP 2 Жовтня 2015 20:32
МОЖЕ ЦЕ ЙОГО ПРОЩАЛЬНЕ ВКЛЮЧЕННЯ ГАР. ВОДИ !!! Вибори ще попереду.
лучанка Показати IP 2 Жовтня 2015 14:04
дочекались... дякуємо.)))
zzzzzzzzzzzzz Показати IP 2 Жовтня 2015 14:10
Романюк нормальний дядько- сказав- зробив, а не так як деякі, піар тільки розводять
Гапонюк Показати IP 2 Жовтня 2015 14:46
Вода вже пішла, але чомусь ще не нагрілась
Шутнік Показати IP 2 Жовтня 2015 15:37
Та це все Анекдот)) не ведіться...
соломія Показати IP 2 Жовтня 2015 16:22
та не анекдот. не така вже наша влада погана, як про неї пишуть. вода буде. тож не косіть все під один гребінь. є такі, що вміють гарно говорити, а є такі, що діло роблять. мер сказавв- мер зробить.
* до соломія Показати IP 3 Жовтня 2015 18:18
ну мені ще не зробив (( води нема ще і досі(((
До Соломія Показати IP 2 Жовтня 2015 16:57
Правильно казати..... Мер захотів - виключив. Мер захоче - включить.....
чухан Показати IP 2 Жовтня 2015 18:29
I де ж гаряча вода?
чухан Показати IP 2 Жовтня 2015 18:37
Прочитав радiсну новину,вiдпросився з роботи ранiше щоб не затопило сусiдiв,примчав додом,а води як не було-так i немає.Хто сi жартує?
Лучанин до чухан Показати IP 2 Жовтня 2015 19:05
Читаєш? "У помешканнях лучан, у зв'язку з технологічним процесом, гаряча вода з'явиться протягом тижня."
Беркут Показати IP 3 Жовтня 2015 08:55
Позор на всю Вкраїну, Луцьк у самі херові часи був з водою, це завжди відмічали і гості міста і на інших рівнях. Причину треба шукати у незграбної імпотентної ВЛАДІ !!!!
лучанин Показати IP 3 Жовтня 2015 09:37
шо *** помилися.. ??? спалити нах ту владу що неспроможна на елементарні речі..
лучанка Показати IP 3 Жовтня 2015 10:39
Нема ніякоі води.скільки разів обіцяли.......а толку ніякого
Анонім Показати IP 3 Жовтня 2015 11:42
скинути таку владу!!! не голосуйте на виборах за них!!!
Гапонюк Показати IP 4 Жовтня 2015 15:55
немає води-знову розвели
Лучанка Показати IP 4 Жовтня 2015 23:09
Та невже!!! Яка випадковість, прямо перед виборами вирішили увімкнути гарячу воду? Що вже і заборгованість умить погасили???
Я Показати IP 5 Жовтня 2015 13:28
06102015 ВОДИ НЕМА
Дмитро Показати IP 5 Жовтня 2015 19:00
Коперника - вода є
дпз Показати IP 5 Жовтня 2015 21:10
Води немає(((
лучанин Показати IP 6 Жовтня 2015 10:05
ГАРЯЧОЇ ВОДИ НЕМА І НЕ БУДЕ!!! Шукайте шини та несіть обкладайте міськраду.. а я півня принесу ..))
лол Показати IP 6 Жовтня 2015 13:02
вчора, 5.10 була вода, прийшла з роботи, і нарешті прийняла нормальну ванну. Але не розумію їхньої політики учора була вода, а сьогодні вже немає, з гарячого крану тече маленький напор води і ледве тепла водичка. Господи скільки ми маємо це терпіти :с