USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Вітрину у «Гранд Волині» розтрощила волинська модель, - ЗМІ

13 Листопада 2016 10:28
За кермом джипа, який врізався у вітрину «Гранд Волині», перебувала волинська модель Надія Гавура. Про це пише Таблоїд Волині з посиланням на власні джерела.

Нагадаємо, минулої ночі у Луцьку дівчина на білому джипі в’їхала у вітрину торгового центру.

«П'янюча дівчина на білому «Мерседесі», відвідувачка нічного клубу «Опера» у Луцьку, протаранила два авто, в'їхала в магазин, залишила місце події на таксі», - писав на своїй сторінці у Фейсбук автомайданівець Олександр Ніколайчук.

Згідно з даними Таблоїда Волині, винуватицею ДТП була модель родом з Прилуцького Надія Гавура. У зв'язку з аварією, дівчина збирається швидко покинути межі України.

Блондинка Надія Гавура з сестрою
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
V. Показати IP 13 Листопада 2016 10:45
Думаю, штраф і відшкодування заплатити краще ніж обс*ратися і тікати. Простіше далі буде жити.
Надя до V. Показати IP 13 Листопада 2016 11:17
Якби ти думав ти б на мерседесі їздив, а жити мені і так просто...
Лялька до Надя Показати IP 13 Листопада 2016 12:05
Тіпа надя написала
Олена до V. Показати IP 13 Листопада 2016 14:54
Що б ви знали все вже оплачено, і нікуди вона не втікає
а Показати IP 13 Листопада 2016 10:51
коментар було видалено
дідо Показати IP 13 Листопада 2016 11:14
зловила гав
Пастух Показати IP 13 Листопада 2016 11:35
Це що ше за така м*дель.... На подіумах Паріжа і Лондона я її не бачив.... Чи це клічка така??? У мене в стаді тоже є модель -- вівця
ооо до Пастух Показати IP 13 Листопада 2016 20:44
Ти, пастух,ти хоч був в Парижі? Так що не мичи
123 Показати IP 13 Листопада 2016 11:36
Кто модель, чего модель? Колхозница !
А)) до 123 Показати IP 13 Листопада 2016 20:48
Ты посмотри на себя городская! Надя хотя из деревни , но выглядит в сто раз лучше тебя городской. А как человек Надя-душа золотая , а ты -де*ьмо настоящее
Вовчик до А)) Показати IP 13 Листопада 2016 21:39
Во дура спалила ще одну. Ля. Ви дури дурами.
Шонібудь Показати IP 13 Листопада 2016 11:39
Передивившись її інстаграм, побачив, що вона якась нездорова.
Вовчик Показати IP 13 Листопада 2016 12:10
коментар було видалено
Рома до Вовчик Показати IP 13 Листопада 2016 12:41
А тобі шо завідно ,шо нас**ала?! Головне що не в тебе невдахи,який дівчині хіба що може купити морозиво в стаканчику!
До Роми до Рома Показати IP 13 Листопада 2016 15:16
А ти насо..л на Мерседес ...?
Вовчик до До Роми Показати IP 13 Листопада 2016 16:45
коментар було видалено
Саша до Вовчик Показати IP 13 Листопада 2016 20:50
Кожний судить в міру своєї розпущеності.
русский Показати IP 13 Листопада 2016 12:21
слюшай, а зачем тибе такой балшой губа?
неруський до русский Показати IP 14 Листопада 2016 09:48
коментар було видалено
куратор Показати IP 13 Листопада 2016 13:16
+- 30000 погуляла, смішно тікати.******* ***
Любі свині Показати IP 13 Листопада 2016 13:58
Прохання до журналістів- речі та людей називати своїми іменами. На Заході "модель" - це ікона стилю та поведінки. Багато з них частину своїх статків направляють у різні спонсорські та меценатські проекти. Як правило - поводять себе дипломатично, часті гості теле і радіо-ефірів, взагалі - в основній масі- освідчені люди. В даній ситуації - вівця з села, яку "шпортає" якийсь такий же сільпух-папік, п"яна на машині ну і звісно, біля "культурної столиці Луцька" - "Опери". .. Я к кажуть : " Дівку з села вивезти можна, а село з дівки - ніколи".
РРР до Любі свині Показати IP 13 Листопада 2016 20:56
Ти така грамотна вівця судиш сама по собі
І Показати IP 13 Листопада 2016 14:03
коментар було видалено
Іван Показати IP 13 Листопада 2016 14:32
Гик! Гик!
1234 Показати IP 13 Листопада 2016 14:59
***** але ви тупі, вона вже все оплатила і мерсіка поладить, і буде все норм, не виносьте собі мозг та і їй
Укроп до 1234 Показати IP 13 Листопада 2016 15:29
Неможна їй винести те, чого в неї немає!!!
губи Показати IP 13 Листопада 2016 15:29
хто скаже який там кіілометраж
я Показати IP 13 Листопада 2016 16:16
https://vk.com/photo152742420_437350634
майбутній шанувальни Показати IP 13 Листопада 2016 16:46
Тепер в місті її будуть знати як "Міс Гранд Волинь - скляна вітрина перший поверх".Якраз для цього титулу і підходить.
Випадковий гість Показати IP 13 Листопада 2016 18:13
класні коментарі, аж настрій піднявся- Дякую усім хто писав коменти.А на рахунок вівці- що є то є!
Світ Показати IP 13 Листопада 2016 20:14
коментар було видалено
Е.Ф. Показати IP 13 Листопада 2016 21:00
Надюша , ти помітна особа раз про тебе стільки говорять. А за випадок що стався не переживай! Головне ,що всі живі,здорові. А тобі урок на майбутнє. Будь уважна!
Толік Показати IP 13 Листопада 2016 21:21
Передбачаю її наступний прихід в Оперу - бурні овації та увагу і заздрість всіх відвідувачів ))))))))))))))))
Анонім до Толік Показати IP 14 Листопада 2016 15:07
ОПЕРНА ДІВА.
Діма Показати IP 14 Листопада 2016 00:13
це точно, ПРИХІД в оперу
111 Показати IP 14 Листопада 2016 10:37
коментар було видалено
читач Показати IP 14 Листопада 2016 14:49
в чому проблема? дівчина живе як може. Змогла заробити на машину - ну і добре. Якщо ж вона ще й чесно відшкодує всі збитки і штрафи - то які ще питання? Чому вбивство людини (давайте згадаємо аварію 23 лютого, коли п'яний виродок збив велосипедиста, втікаючи від поліції) в нас "коштує" 2700 грн. штрафу і один день обговорення в постах ВН? Чому ніхто не ставить запитання, а що це за суддя такий милосердний? Нагадаю, вирок був - винен, а покарання по факту - 2700 грн. штрафу. Тут водій врізався у вітрину, визнав вину, повністю залагодив (ну так пишуть) всі проблеми з постраждалими. Хто цей водій і як він на ту машину заробив - питання десяте, якщо не двадцяте...
Оленка до читач Показати IP 18 Листопада 2016 14:55
Проблема в тому, що вона всілася п"яна за кермо. Думає, що у неї є якась індульгенція. Це їй дуже крепко повезло, що ніхто не постраждав, а якби далі поїхала і когось збила??? І ще й втікла з місця події - впісялась.
знайомий Показати IP 8 Лютого 2017 22:06
Ти що її бачила п'яною за кермом що так судиш? Те що сталось все відшкодовано, вона за свій вчинок сама розбереться. Не вам судити. Головне що всі живі здорові.