USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Візит Правого сектора в УМВС: очима волинської міліції

27 Червня 2014 16:10
Активісти Правого сектора під час візиту до волинських міліціонерів сьогодні, 27 червня, побили правоохоронця та погрожували спалити будівлю УМВС Волині. Про це повідомляють у прес-службі обласної міліції.

Нагадаємо, представники Правого сектору та Автомайдану Україна на Волині сьогодні, 27 червня, вкотре прийшли до заступників начальника Управління МВС України у Волинській області, аби нагадати їм, про те, що активісти не бажають бачити їх на займаних посадах.

"Близько 12-ї години у приміщення УМВС України у Волинській області увірвалося кілька десятків представників Правого сектору в камуфляжах та балаклавах", - йдеться на сайті правоохоронців.



"Ігноруючи вимоги постового міліціонера та працівників чергової частини управління щодо режимності об’єкта, завдавши тілесні ушкодження одному із працівників міліції, котрий припиняв протиправні дії, зловмисники прорвалися через пост і вирушили до кабінетів заступників начальника УМВС.

Нападники принесли із собою шини та вимагали у першого заступника начальника УМВС, аби він написав рапорт на звільнення та у продовж 24 годин залишив займану посаду, погрожуючи при цьому фізичною розправою та знищенням будівлі УМВС шляхом її спалювання", - йдеться у повідомленні.



Вказана подія зареєстрована в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Вирішується питання про початок досудового розслідування за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті. 296 (Хуліганство) та частиною 1 статті 343 (Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 102
Коля Показати IP 27 Червня 2014 16:14
коли вже увірветься терпець міліціонерів і вони поставлять на місце неадекватних правосеків?
Анонім до Коля Показати IP 27 Червня 2014 16:20
не поставлять,того що у багатьох у них рильце у пушку і по суті своїй вони в більшості, або пристосуванці-хапуги, або слабкохарактерні прислужники, які роками терплять маразм і "бєспридєл" керівництва
Юра до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 18:33
Засадити всю компанiю в масках до клiтки!!!
Всезнайко до Юра Показати IP 27 Червня 2014 21:59
коментар було видалено
Дончанин до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 19:07
А почему бы не поучиться этому у Кировоградских милиционеров?
Олег до Коля Показати IP 27 Червня 2014 17:10
Мєнти себе не можуть захистити, що вже говорити про людей, для яких фукціонує ця корупційно-хамська структура!! Авторитет важко заробити!!!
Боголюбы до Коля Показати IP 27 Червня 2014 17:17
Полность согласен. Безнаказанность пораждает вседозволенность.
рекомендую до Коля Показати IP 27 Червня 2014 18:45
всім в тому числі і тролям прочитати про годинник за 12 тис.євро..у волинського правоохоронця..
читайте до рекомендую Показати IP 27 Червня 2014 20:04
про голодающого з часів школи міліції тонкого поціновувача швейцарських дзигарів
фахівець з годинникі до рекомендую Показати IP 27 Червня 2014 23:41
Шановні у мене на вигляд такий самий годинник і купував я його у Туреччині за 70 доларів США! Так що все це потрібно досконало вивчити! Доречі цей заступник - чемпіон світу з бойового самбо і неодноразовий чемпіон Європи з боротьби, можливо і заробив! Доречі завжди він представляв Україну, а не Гондурас! А так званий ПРАВИЙ СЕКТОР - самозванці на чолі з ПРИДУРКОВАТИМ ПАШКОМ! Ну от дайте хтось мені відповідь хто такий Павло Данильчук??????
НЕЛУЧАНИН до фахівець з годинникі Показати IP 28 Червня 2014 11:16
а ти хто такий ?
ти до фахівець з годинникі Показати IP 28 Червня 2014 11:53
в лугандон пишеш..там зарплата 6.400 на руки від сили.. яке самбо чоловіче..яка копія на 8 стрєлок..що ти мелеш..якщо він копію носить то ще гірше-на справжній буде рвати всіх..
12345 до рекомендую Показати IP 28 Червня 2014 09:12
А я такий в інтернеті бачив за 800 гривень, правда китайське фуфло
що до 12345 Показати IP 28 Червня 2014 11:54
то в тебе номер посвідчення такий?блатняк тоже?
то до 12345 Показати IP 28 Червня 2014 12:43
фуфло чи не фуфло а вданному випадку цінник .суми для початку розмови вказані..колись років 10 назад був я під одною мєнтовскою общагою а там стільки мерсів очкастих на стоянці..ну питаю по молодості в мєного що тут за автопарк..а то каже половина поувольнялось пішло "адвокатами",половина начальніків мелкіх..то в них як статус-цінник мол..
Самооборона до Коля Показати IP 27 Червня 2014 20:52
Самі придумали що вони добрі і хороші і самі собі лайки ставлять. Во ур*ди. Ви б бачили як спілкується дуже гарно вдягнений колектив із тими хто прийшов на акцію протесту. З наїздами зверхньо приводять міцних спортсменів. ПС все вірно робить.
477 до Самооборона Показати IP 30 Червня 2014 14:24
ПС- це ПОЗОРИЩЕ ВОЛИНІ!!!! Патріоти воюють на Сході, ясно, а не швендяються по УМВС!!! павлики і його "друзі" добровольцями ідіть служити Вітчизні, чи тонка кишка??? Зверхньо до них ставляться!!! ай-ай-йай, горнятком кави не пригощають бугаїв відгодованих!!! не позортесь хлопці, бо вже УСІ ПРОЗРІЛИ І ДАЛИ ОЦІНКУ вашим Діям!!!!
Валерий до Коля Показати IP 27 Червня 2014 22:44
коментар було видалено
Коля до Коля Показати IP 28 Червня 2014 00:03
Нехай у Слав''янськ до Стрельцова-Гіркіна завітають і на стіл шину покладуть, тоді можливо і будуть їх люди поважати! А показувати на тихій Волині що ти ПІВЕНЬ так це любий дурний зможе!
всім до Коля Показати IP 28 Червня 2014 11:55
міськвідділом плюсували
Анонім Показати IP 27 Червня 2014 16:16
о почалось : система хоче з`їсти революціонерів - може подавитися, тому що народ знає на чийому боці правда і тут війною не залякаєш
Майдан Показати IP 27 Червня 2014 16:48
Молодці. Гнати хапуг в шию.
закон і порядок до Майдан Показати IP 27 Червня 2014 17:08
А вам з Майдану все мало? Це ж через вас таке в країні твориться!!!
не треба людей винит до закон і порядок Показати IP 27 Червня 2014 20:58
янек все розпочав. не звертайте із хворої голови на здорову. і янека гроші далі кров проливають
иван до Майдан Показати IP 27 Червня 2014 17:09
а шпига де ? він що шини ніс до руденка?
Анонім до Майдан Показати IP 27 Червня 2014 17:09
моя думка що правий сектор це терористична організація!!!!!!!!!!
Роман до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 18:25
Я теж так вважаю.
ія до Роман Показати IP 27 Червня 2014 18:59
і весь тролінг клуб
Роман до ія Показати IP 27 Червня 2014 19:11
Клуб- це ти та твоi друзi в камуфляжi, навiть не клуб, а iнше слово е для цього.
Самооборона до Роман Показати IP 27 Червня 2014 21:00
ми не створювали антитролінг. а тепер все стало зрозуміло ви себе виказали хто тролінго проти ПС, автомайдану і Самооборони займається
сонечко до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 20:14
Я теж так думаю.
123 до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 23:32
1000%
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 23:37
коментар було видалено
майдаунам з чорним п до Майдан Показати IP 27 Червня 2014 20:36
коментар було видалено
иван Показати IP 27 Червня 2014 17:04
а чому нейдуть до муковоза?
павлоД до иван Показати IP 27 Червня 2014 17:09
Бо свій і кришувати буде!!!
дідо Показати IP 27 Червня 2014 17:05
ПС, давіть цих хабарників та гопстопників ,які перетворили міліцію на приватний бізнес.
Олег до дідо Показати IP 27 Червня 2014 17:14
Підтримую!! Міліцейське начальство всіх вище капітана - на Схід на півроку, можливо після цього їх народ буде поважати. А на їх місце молодь - простих хлопців, які не заплямували честь мундира!!
Хм до Олег Показати IP 27 Червня 2014 18:26
А цей ,,простий хлопець,, -це ти мабуть?
Олег до Хм Показати IP 28 Червня 2014 10:24
Молодь - це хто нижче капітана.
дип пипл Показати IP 27 Червня 2014 17:14
А журналістів більше ніж правосеків... І які ж ви після цього журналісти? Ватащук і гоп-компанія на підхваті у бандитів! Браво... Про що ще можна казати в цій країні...?!
ректор Показати IP 27 Червня 2014 17:18
Молодці правосєкі! Так тримати! Україну нещасну руйнують так, що ніяких колорадів не треба!
майдаунам з чорним п до ректор Показати IP 27 Червня 2014 20:38
Україну руйнує таке б*дло як ти і правий сектор.
ааа Показати IP 27 Червня 2014 17:18
нічого собі "візит".Волинські новини подивіться що означає слово візит і порівняйте з діями ПС. Хулігани, а чого в масках?????
дідо Показати IP 27 Червня 2014 17:19
Страшно міліціонерам втратити свої теплі місця, бояться йти працювати на будову.
гiсть Показати IP 27 Червня 2014 17:21
Кiровоградськi силовики поставили на мiсце правий сектор-заарештували ,бо багато з правого сектору Днiпропетровська злодii i мають судимостi не погашенi.
лучанин Показати IP 27 Червня 2014 17:24
Я на роботі плачу податки в мене є декілька кражок майна я пишу заяви даю пояснення пишу скарги в прокуратури а результат нуль не хочуть шукати а тут ту шину як уважно оглядають як переживає що його заберуть від "кормушки"Висновок сучасна міліція сосе кров з народу
міліціянт Показати IP 27 Червня 2014 18:01
Звертаюсь до молодшого міліцейського складу чого мовчите що серед вас не має ким замінити Висновок роблю погано хлопці що ви не мрієте бути генералом міліції ( хочаб полковником)
НЕЛУЧАНИН до міліціянт Показати IP 27 Червня 2014 23:40
починати міняти треба якраз з генералів і полковників
ааа Показати IP 27 Червня 2014 18:08
революція закінчилася.ПС так веде себе незаконно.складається враження що вони не збираються повертатися зі Сходу.Дай Бог приїжджайте живими і понесіть покарання тут!!!!
Микола Показати IP 27 Червня 2014 18:18
хай мусара з прокурорами їдуть воювати, а то пуза до колін відростили і маєтки набудували за вкрадені в нас гроші. ще туди треба йти і палити нах все.
до до Микола Показати IP 27 Червня 2014 18:40
А ти чого строчиш? Покажи приклад!
Таня Сидорчук до до Показати IP 27 Червня 2014 18:45
одні тролі захищають міліціянтів, нероб
НЕЛУЧАНИН до Таня Сидорчук Показати IP 27 Червня 2014 23:41
так самі себе мєнти і захищають
зле добро до Таня Сидорчук Показати IP 28 Червня 2014 12:38
мусарів можуть захищати виключно їм подібні і тролі бо їхньому беспредєлу нема виправдання!
Анонім до Таня Сидорчук Показати IP 30 Червня 2014 14:31
а Ви шановна людина-рентген??? чи просто язик за вухо закотився??? cама, мабуть нероба, то і мислення, що усі такі ж!!!
Микола до до Показати IP 27 Червня 2014 19:09
коментар було видалено
Анонім до Микола Показати IP 27 Червня 2014 19:16
а його хтось просив??? на Сходi нема кому за свою землю воювати???
Микола до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 19:51
військомат попросив, а це - народ України!
Лучанка Показати IP 27 Червня 2014 18:26
черговий мусаріла вийшов як задрот останній, без головного убору, розхристаний як з параши витягнутий. сором. молодих хлопців на фронті вбивають, а воно жирує, службу тягне. 90 літній дідусь міг би на хвіртці посидіти.
Луччанин до Лучанка Показати IP 27 Червня 2014 23:56
коментар було видалено
пан Показати IP 27 Червня 2014 18:27
Якась махновщина.
Семен Абрамович (Оде Показати IP 27 Червня 2014 18:46
міліція волині себе не може захистити, кого ж вона може з людей врятувати?
Юра Показати IP 27 Червня 2014 20:30
Це правий сектор там одні ВИРОДКИ, УБЛЮДКІ якім хтость проплатив щоб так робити це їх треба садити в тюрму
дідо до Юра Показати IP 27 Червня 2014 20:31
так так. і дорогий годинник прималювали у фотошопі
Анонім Показати IP 27 Червня 2014 21:34
Позорище а не мєнти !кого вони можуть захистити якщо навіть себе бояться!хоч би для блюзіра одному сопляку врізали! От на другий раз вони вас таки точно спалять дурнів очканутих!
Вася Показати IP 27 Червня 2014 21:42
хочу сказати, що правий сектор - це люди які не служили ні де жодного дня не працювали як приклад Данильчук Павло, їх всіх потрібно було давно відправити на схід без грошей, щоб там трошки диму понюхали, а то вони взагалі страх втратили.
Таня до Вася Показати IP 28 Червня 2014 12:08
то відправте на схід героїв мусарів, вони професіонали то і наведуть там порядок за 2 дні, в перший напються як свині, а на другий побють морди терористам і додомцю героями.
Анонім до Таня Показати IP 30 Червня 2014 14:37
Людська тупість не має меж!!! Шановні повідомляю Вам, що МІЛІЦІОНЕРИ ВОЮЮТЬ НА СХОДІ, НА ВІДМІНУ ВІД ПАВЛИКА І ЙОГО ГОП-КОМПАНІЇ!!!! ТАКЩО РОБІТЬ ВИСНОВКИ, А НЕ ГАВКАЄТЕ!!!!
хм Показати IP 27 Червня 2014 21:43
всіх мусорів на схід!
Анонім до хм Показати IP 27 Червня 2014 21:58
міліція це професійні люди а цих г*мнюків пора поставити на коліна
Вася до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 23:59
А ти прийди постав!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вуйко до Вася Показати IP 28 Червня 2014 09:32
То що поставлять можеш навіть не сумніватись.Буде те саме що і з колишнім рекетом-когось приберуть по-тихому,хтось сяде, інші будуть ходити і оглядатись поки самі не сядуть на стакан або голку. З верхушки хтось сам стане впливовим державним чинушею.Питання тільки в часі,бо є час розкидати каміння,але є й час збирати...
до до хм Показати IP 27 Червня 2014 22:40
чуєш ти хумло, у нас на Волині більшість міліція, а от ти мусор, такий же як ті ополченці на Сході, от тобі туди дорога.
зле добро до до Показати IP 28 Червня 2014 12:44
та ну, більшість... смішно, звідки такі дані?
Депутатка Показати IP 27 Червня 2014 21:47
Анонім, Коля і Юра, - звичайнісіньська мєнтура. Вже заср....сь в кабінетах, І гадають,і все ждуть - коли, коли їх утоплять у г....ні славні хлопці-правосєкі. Вже не довго Вам чекати, мусорське майно збирати треба вмить негайно вже і втікати світ за очі, бо ідеї ці пророчі славного Майдану вмить Правий Сектор оновить. скрізь, завжди, в будь-яку пору,- всіх злочинців без розбору З Луцька вимете мітлою, і не будуть тут смердіть! Дописувачі з управління, не займайтеся самодурством, виженіть корупціонерів зі своїх рядів. Якщо Ви будете ставити на ігнор все і далі, то мабуть один Бог знає на що здатний Правий Сектор. І пам ятайте, дуже багато людей насправді є прихильниками Правого Сектору. Їх ставлення до Данильчука і Ко формують далеко не Ваші коменти, а реальні вчинки цих людей. А ці вчинки суспільство підтримує.
Анонім до Депутатка Показати IP 27 Червня 2014 22:25
шановна депутатко не говоріть від імені суспільства.... якщо вас 450 у ВР та ще зо 100 тут в облраді ... то це не є суспільство... для загального розвитку політологію на ніч... почитайте... буває корисно... а пишуть тут прості громадяни нашої держави,які мають право на думку і своє висловлювання.... і не треба тут рекламу ПС давати і що є багато прихильників.... якщо ви множите я на ми...то помиляєтесь ....
Депутатка до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 22:43
Ну я ж і кажу "Анонім, Коля і Юра, - звичайнісіньська....." . Ви ще не втомилися строчити, наввипередки вихваляючи своїх?
анонім МВ до Депутатка Показати IP 28 Червня 2014 09:43
шановна депутатко не є ментурою.... проста пересічна громадянка ,як і ти... маю свої погляди і тут їх висловлюю, а те що мій нік анонім...ні про що не говорить
Лучанин до Депутатка Показати IP 27 Червня 2014 22:37
коментар було видалено
Анонім Показати IP 27 Червня 2014 21:53
коментар було видалено
. Показати IP 27 Червня 2014 22:25
В Тернопольской области Украины проведена специальная операция по задержанию представителей так называемой «12-й сотни майдана». В ходе спецоперации были задержаны пятеро боевиков, один из которых с 2013 года находился в розыске за совершение ряда преступлений на территории Львовской области. Об этом сообщает сайт министерства внутренних дел Украины. Спецоперация была проведена бойцами специального подразделения УБОП МВД Украины, после того как стало известно о похищении боевиками «12-й сотни» сотрудника милиции. По сообщениям представителей украинского МВД, «майдановцы» похитили милиционера, чтобы оказывать давление на руководителя областной Тернопольской милиции. При этом «бойцы 12-й сотни» высказывали угрозы в адрес областного главы правоохранительных органов.
я Показати IP 27 Червня 2014 22:28
коментар було видалено
123 Показати IP 27 Червня 2014 23:36
коментар було видалено
справедливість Показати IP 28 Червня 2014 09:03
ПС це - люди які нічого нехочуть робити тільки ходити люструвати та піаритися в масах цих людей колишні а може й і теперішні грабіжники хулігани зеки злодії які прикриваються революцією.
лучанин Показати IP 28 Червня 2014 09:14
це банда яка тільки прикривається проте хто з них пішов у лави щоб захищати от все і видно хто є хто...
111 Показати IP 28 Червня 2014 09:39
ПРАВИЙ СЕКТОР ПНХ!!!!
Армен Показати IP 28 Червня 2014 12:03
Як стало відомо від працівника УМВС, всі комменти до цього матеріалу, що вихваляють "доблесну" міліцію, з вказівки керівництва міліції розміщують працівники прес-служби УМВС та різноманітні клерки що просиджують бюджетні кошти в кабінетах. Також до цього залучаються члени їх сімей та ін. Головна мета - показати значимість міліції і її суспільну користь. Соромно повинно бути бездарям у погонах!
Анонім до Армен Показати IP 28 Червня 2014 14:45
те саме можу і я сказати, що армен та депутатка це члени сімей правого сектора..... для тебе особисто .... Не підтримую ПС, не маю жодного відношення до міліції ні я , ні мої родичі не працюють в умвс, вислолюю свою думку, бо маю на те право ))))
Лучанин Показати IP 28 Червня 2014 12:43
Нехай собача данильчук собі повісить на шию ту шину
патріот Показати IP 28 Червня 2014 12:46
Люди, де наша демократія? Це взагалі соромно за Україну, що такі "д .б.ли" вирішують кому і коли писати рапорти на звільнення. Зауважте рапорти, бо це стадо не занає , що потрібно писати рапорт , а не заяву. Досить вже керувати державою такими методами. Влада повинна поставити на місце не невиховане потомство. Правий сектор, Ви зрозумійте, що Ви самі прирівнюєтеся до режиму Януковича. Тому, що вони такими методами добивалися своєї мети. Схаминіться. Хочете воювати тобі Вам на Схід. А в нас Волинь, і потрібно поважати Людей скі живуть і працюють на нашій рідній землі!
333 Показати IP 28 Червня 2014 14:19
В КЕРІВНИХ МЄНТІВ БАБЛА КУПА!!! РАНО ЧИ ПІЗНО ВІДКУПЛЯТЬСЯ ВІД ПРАВОГО СЕКТОРА І БУДУТЬ РАЗОМ В БАНЮ ХОДИТИ... А ПРОСТИЙ НАРОД ( В ТОМУ ЧИСЛІ ПРОСТІ МЄНТИ)ЗНОВ В Ж...
Як же ви достали! Показати IP 28 Червня 2014 16:13
Почитав коменти і зробив висновки: кончєний наш народ, підлий і гнилий. Задрість, злобність, убогість та популізм! Оце показники нашого народу! В нас всі сволочі - лікарі, але ви ж самі носите їм хабарі, вчителі - бо самі ж несете за оцінку дитини, а міліція, то взагалі - пропаща служба! А самі ж при необхідності шукаєте, кому дати хабаря, щоб свою дупу відмазати А підіть, падлюки, і попрацюйте на відповідальній і серйозній роботі. А тут строчити і ПТУ не потрібно! Демагогі хр*нові!
ти до Як же ви достали! Показати IP 28 Червня 2014 17:01
вінігрєта не роби.хірурга з главврачам обласної чи другої не путай..мета з часіками -цінником за десять років зарплати з вчителем..
333 до ти Показати IP 29 Червня 2014 09:10
А може годинник він не купив, а йому подарували на 'миколайка'??? Або як наші чиновникі говорять іх обсіяли:)
совесть Показати IP 28 Червня 2014 20:17
коментар було видалено
Няша Мяша Показати IP 29 Червня 2014 11:05
Не чіпайте Руденка! Чоловік приїхав з Києва щоб хоч трішки навчити темних волиняк елементарної культури. Та й врешті він єдиний з міліціянтів, хто хоть трохи петрає в законах. Не чіпайте, нехай працює і вчить слідаків, бо там понабирали одних " продвинутих " полішуків. Побільше таких як Руденко то хоть може волиняки научаться вилку з ножем в руках тримати і туалетним папером замість газет користуватись...
цікавий Показати IP 29 Червня 2014 11:12
а чому відео видалили?
сірий Показати IP 1 Липня 2014 08:52
Ще декілька таких дурнуватих вибриків цього зброду і я буду щиро шкодувати, що Янукович не пересадів їх уіх в "однокімнатні квартири" на певний термін і так бездарно відійшов від влади. А данильчучку і "братію во автомобільній шині" пора вже брати на мушку і відстрілювати.
Міра Показати IP 1 Липня 2014 17:18
Що має бути більш кричуще , щоб люди зрозуміли, хто "захищає" народ ? Вже такі крайнощі, що жах! Чому до всіх решти порушників законів України є статті, згідно яких притягують і наказують, а до цих "патріотів" немає? Це вони так воюють ? З ким? За що, нарешті ?
анонім Показати IP 2 Липня 2014 17:49
бездарі у пагонах це міліція професіонали а правий сектор це зброд алкоголіків і тих що не хочуть ніде працювати ганьба придурку павлику