USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Волинські міліціонери були готові стріляти з автоматів?

19 Лютого 2014 17:30
Під час штурму обласного управління МВС України, генерал-майор Олександр Терещук заявив, що автоматчики стоять озброєні.

Штурм обласного управління МВС України в області відбувся сьогодні, 19-го лютого.

Між головним міліціонером області й керівником «Правого сектору» на Волині відбулися переговори.

Депутат Луцької міської ради та очільник «Правого сектору» на Волині Павло Данильчук сказав, що люди хочуть аби міліціонери здали зброю та покинули приміщення, продемонструвавши цим єдність з народом. «Ми заходимо без зброї, пройдемося коридорами й назад, нікуди далі не підемо»,- запевнив Данильчук.

На це головний міліціонер Волині сказав: «Я ставлю на озброєння автоматчиків – майте на увазі».


Нагадаємо, під час штурму обласного управління МВС України, міліціонерам довелося виходити з управління "коридором ганьби" .
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
999 Показати IP 19 Лютого 2014 18:15
ОБЩАК ПР - "ЗАХІДІНКОМБАНК" ( м. Луцьк, пр.Перемоги, 15) ФІНАНСУЕ "ТІТУШЕК" В КИЕВІ.
Українець до 999 Показати IP 19 Лютого 2014 19:02
при*урок ти вже дістав, хочеш щоб ті і**оти пішли банк ломанули а ти прикрисятничаєшся, чи великий кредит взяв хочеш погасити таким чином
олесб до Українець Показати IP 19 Лютого 2014 22:49
можна подумати па*ло в тебе немає кредиту ти що в банку робиш тоді ми йдемо до тебе
Зайчик Показати IP 19 Лютого 2014 18:16
Та, це щоб ви, скаженні, не повбивали і не закусали тих міліціянтів. Відчули запах крові і вже стали неконтрольваними. Кожне г*вно буде вирішувати кому в яку партію вступати, де працювати і на коліна перед "паничами" стояти. В лазарет вас помістити, тоді і автомати не потрібні!
Патриот Показати IP 19 Лютого 2014 18:30
Що не кажи, а Волинська міліція показала що вона з Народом! Слава Волинській міліції.
Українець до Патриот Показати IP 19 Лютого 2014 21:32
Завжди казав мєнти п*****и поліські, а беркут повів себе гідно
УПА до Патриот Показати IP 19 Лютого 2014 22:51
далі планується взяття нологової інспекції вже намічена дата всі будьте готові.ПОТІМ ПРИВАТБАНКА ЧКИЙ НАЛЕЖИТЬ РЕГІОНАЛАМ! СЛАВА УКРАЇНІ!!!
0501 до УПА Показати IP 20 Лютого 2014 00:10
УПА удачи тебе и тебе подобным майдаунам в захвате приветбанка.Хочу посмотреть как коля романюк вас раскатает по асфальту за своё.Наверное не постесняется вызвать из Днепропетровска "Беркутят" , как известно , они так "любят" евро стадо.
За Україну! до УПА Показати IP 20 Лютого 2014 15:45
П**дло ти там люди працюютю. Ти про це подумав? Не будь б*длом.
Промийте вуха! Показати IP 19 Лютого 2014 18:50
Терещук сказав, - «Я ставлю на зброю автоматчиків – майте на увазі». Мається на увазі на закриті склади зі зброєю.
РБ Показати IP 19 Лютого 2014 19:14
Правий сектор, правий сектор, в стаї вони леви, а по одинці шакали та гієни с**кливі......вас поодинці виловити то ви повси*аєтесь
Українець до РБ Показати IP 19 Лютого 2014 21:33
Я вже чекаю коли друзі данильчука по стаї будуть доїдати його смердячий труп в канаві.
За Україну. до РБ Показати IP 20 Лютого 2014 15:47
Згоден цілком
лучанин Петро Показати IP 19 Лютого 2014 19:41
То чого не відкличуть Волинський Беркут з Києва, чого хлопці там горбатяться?????(
0501 Показати IP 19 Лютого 2014 19:49
Честь и Слава начальнику Волынской милиции и губернатору.Которых майданутое стадо не испугало. А вот майдауны обделались по полной программе.
007 до 0501 Показати IP 19 Лютого 2014 20:47
нєужєлі?
Українець до 007 Показати IP 19 Лютого 2014 21:34
Точна
ага Показати IP 19 Лютого 2014 22:02
От вам хаос почався. Луцька міліція двітчі здалася. Так он у вечері коктель молотова знову кинули вже у Луцький МВ. Мародери і гопстопніки, а не мирні протестувальники.
БЕРКУТ Показати IP 19 Лютого 2014 22:54
НЕГАЙНО ВІДКРИВАТИ ВОГОНЬ НА УРАЖЕНННЯ, ЯК ТІЛЬКИ ТОРКНУТЬСЯ МІЛІЦІЯНТА ,,,
Проти Показати IP 19 Лютого 2014 23:17
Однозначно стріляти. По іншому вже ніяк не виходить.
7 Показати IP 20 Лютого 2014 00:48
16 февраля терещук и начальник сбу проводили переговоры и использоваие оружий против мирных граждан.это зафиксировано разведкой и есть записть этого разговора.разговор состоялся на територии мемориала и терещук давал приказ устный 19 февраля на выдачу оружия.когда офицер спросил есть ли приказ то ответ терещука был простой.бери потом разберемся.около 12 автоматов было выдано в оружейной.есть журнал выдачи и расписаны кто получал.после того как штур начался стремительно .быстро было оружие передано в оружейную комнату.сбу готови захват и проведение зачистки такой приказ получен.терещук и его кент из сбу.это друзья клюева и лукаш.
567 Показати IP 4 Серпня 2015 08:51
А зараз він начальник Киева, от вам і майдан, нічого не змінилося