USD 40.00 40.60
  • USD 40.00 40.60
  • EUR 40.30 40.60
  • PLN 10.00 10.25

Волинський депутат каже, що в Україні - громадянська війна

6 Лютого 2015 15:27
Депутат Володимир – Волинської міської ради Руслан Мороз вважає, що на Донбасі триває громадянська війна.

Свою позицію депутат озвучив під час сесії міської ради, яка нещодавно відбулася у княжому місті. Про це інформує Волинь:світ.

«В нас в країні йде громадянська війна между востоком і западом ….» - вважає Руслан Мороз.

Також депутат зауважив, що переселенці їдуть на Волинь «не від радості і хорошої жизні», а після того, як у них усе забрали.

Руслан Мороз запропонував, аби діти переселенців користувалися тими ж соціальними пільгами, що й діти учасників АТО.

Нагадаємо, що Руслан Мороз був обраний до Володимир - Волинської міської ради за списком політичної партії «Сильна Україна», який на минулих місцевих виборах очолював діючий міський голова Петро Саганюк.




Нагадаємо, депутат Руслан Мороз відзначився у березні побиттям Юрія Стемковського, нападом з погрозами на свого колегу по депутатській роботі Сергія Кобу, судом проти активістки Майдану дитини-сироти Ольги Нечитайло тощо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
Анонім Показати IP 6 Лютого 2015 15:34
ОЙ мороз -мороз . ОДНИМ СЛОВОМ ТОРМОЗ ...
експерт до Анонім Показати IP 6 Лютого 2015 15:50
можна 15 років без суда і слідства...Господи, за що покарав княжий град такими дупутатами? Весь інтелект на відео..
Анонім до експерт Показати IP 6 Лютого 2015 16:30
Без суда, эт по нашому, по майданному...
лікар до експерт Показати IP 6 Лютого 2015 23:45
ДУШЕВНО ХВОРІ ЛЮДИ НЕ УСВІДОМЛЮЮТЬ ТОГО ЩО МЕЛЯТЬ. ВІН ОДИН ІЗ НИХ.А ЩЕ КОНТУЗІЯ ВІД ТАНКОВОГО ЛЮКА ДАЄТЬСЯ ВЗНАКИ.
1982 до Анонім Показати IP 6 Лютого 2015 20:42
Цей типаж - лице володимирського правлячого кодла. Ото й весь інтелект як кажуть " на ліцо".Питання: до чого місто докотилося і завдяки кому за пару останніх років з історичного центру Волині стало кримінальною його столицею!
Вячеслав до Анонім Показати IP 6 Лютого 2015 21:09
коментар було видалено
ВОНО Показати IP 6 Лютого 2015 15:34
цитувати бандита і негідника і одночасно затикати рота честним людям то так по вашому
Світлана Показати IP 6 Лютого 2015 15:36
Ди*іл
Опа Показати IP 6 Лютого 2015 15:36
Виродок! Він вчиняє антидержавницькі заяви, зрада, на кіл!! А що. наша прокуратура й СБУ, доблесні "герої", знову сплять?!
а он прав Показати IP 6 Лютого 2015 15:38
давно надо называть вещи своими именами. А то-АТО.
аяяй Показати IP 6 Лютого 2015 15:38
у нас в державі свобода слова ,хто що хоче те й говорить,і кожен може висловити свою думку
)))) до аяяй Показати IP 6 Лютого 2015 15:41
Кононович ти скоро сядеш надовго.Втікай в ДНР слабоумний)))
Guest до )))) Показати IP 6 Лютого 2015 17:44
Куда ж оно с Киева побежит? Остатки партийной кассы ещё не допилены.
Вячеслав до аяяй Показати IP 6 Лютого 2015 21:14
Ну ось і завданнячко для нашого дуже заспаного СБУ - знайти аяяйя і зробити йому повний аяяй !
лучанин Показати IP 6 Лютого 2015 15:39
CБУ АУ ДЕ ВИ?За такі висловлювання цьому виродку 12 років.Хай хтось з наших нардепів подасть на нього заяву
Лучанин до лучанин Показати IP 6 Лютого 2015 18:08
До речі - слушна думка. Що це в нас "хлопці біля меморіалу" недопрацьовують? Невже тільки з барсетками і важним виглядом ходити вмієм) ;)
Любомль Показати IP 6 Лютого 2015 15:40
Як ви, володимирчани, стерпіли хрюкання тої свині про громадянську війну, Як ??????????
Анонім Показати IP 6 Лютого 2015 15:46
СБУ куди дивиться.Чому сайт луцьких комуністів Червона Волинь збирає кошти на Жополченців?Чому комуністи Кононовичі ще не в СІЗО?
резюме Показати IP 6 Лютого 2015 15:48
Саганюк , пЕТРО дАНИЛОВИЧ,гордися тим, кого за собою привів до ради, хто за тобою ходить як охоронець чи лакей, хто ричить як худоба на сесіях і мітингах, а ти від щастя з того посміхаєшся. Заср...ся ти,Петре., на старості літ зі своїми бандюками-тупаками! Не було більше поважних людей щоби себе оточити????????
макс Показати IP 6 Лютого 2015 15:49
Нехай те притрушене для початку українську мову вивчить. Дупутат неграмотний.
стольницька до макс Показати IP 6 Лютого 2015 15:52
Руслан Андрійович - наша гордісь. Він посланий Петром Даніловичем!
пр Показати IP 6 Лютого 2015 15:56
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 6 Лютого 2015 16:04
Чому він такий да*н?
Guest до Лучанин Показати IP 6 Лютого 2015 17:56
Рыг - это судьба
Вячеслав до Guest Показати IP 6 Лютого 2015 21:18
Дуже вас прошу не перетворюйте своє місто на РИГАЛІВКУ!
Анонім Показати IP 6 Лютого 2015 17:18
Він озвучив правду, не кожен так зможе! Пора вже всім говорити правду,а не підстроюватись
Guest до Анонім Показати IP 6 Лютого 2015 17:49
В рЫговских недобитках усе правдивые и умные. Вон вчера старик Азарыч нетленку воспоминаний о золотых батонах в маскве выдал. Год мурыжыл. Но выдал ведь!
123 до Анонім Показати IP 6 Лютого 2015 17:53
Правду про те, що матері з дітьми приїхали до нас, а чоловіки там наших хлопців стріляють? Їх за це безкоштовно годувати? Отримують допомогу від держави, працювати не хочуть
кузя до 123 Показати IP 6 Лютого 2015 19:28
Не всі там одним миром мазані
Анонім Показати IP 6 Лютого 2015 17:50
Наконец то хоть кто то сказал правду!
Фанат Показати IP 6 Лютого 2015 18:38
Адрес
Майдан Показати IP 6 Лютого 2015 18:43
Як було бандота і бидлота, так і лишилося. Ніхто доброго слова і не скаже Жах, як так жити?
кузя Показати IP 6 Лютого 2015 19:27
В АТО Його!!! Там і побачить, що й до чого.
оптиміст Показати IP 6 Лютого 2015 20:27
Тепер Мороз підтримує нового кандидата в мери!!!!
Хлоп Показати IP 6 Лютого 2015 21:18
Вiйськову таемницю навiть ВН не можна розкривати!
Абирвалг Показати IP 6 Лютого 2015 21:22
Ну і мордяка ! Про інтелект взагалі краще промовчати.Рускій мір.Преображенський схрещував свиню з депутатом.Результат - Шаріков Руслан Морозович.
Ісса ндойє Показати IP 6 Лютого 2015 21:32
Дуже гарний і розумний депутат ....
Guest до Ісса ндойє Показати IP 6 Лютого 2015 22:33
Вам нравится? Так женитесь!
Що Показати IP 7 Лютого 2015 00:33
Боїтесь правди ,свободівська нечесть слабо сказати правду гнати вас всіх а залишити пару правдивих
!!! Показати IP 7 Лютого 2015 01:04
Комісар славного міста, чому цьому спасньому поросюку досі не вручили повістку
Боїтесь Показати IP 7 Лютого 2015 01:39
коментар було видалено
Зупиніть війну Показати IP 7 Лютого 2015 09:18
А регулярні війська Російської Федерації - іграшки ?!
поціновувач Показати IP 7 Лютого 2015 15:02
Це той м\дк, який весь час руки розпускає? - На фронт його!
Волинь Показати IP 7 Лютого 2015 16:19
Може Мороз і мудак але хіба на Донбасі не вбивають один одного украінці. На обох сторонах воюють найманці хто за руский мир хто проти але Донбас став полігоном де воює нашими руками Росія та США як кажуть до станнього украінського солдата і в цьому страшна правда та трагедія.
123 Показати IP 7 Лютого 2015 19:03
А де так зване ДНР бере гради і урагани??? Ду***к ти мороз туп***