USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Впіймали злодійку, яка обікрала в Луцьку незрячого музиканта

26 Квітня 2017 16:02
Працівники Луцького відділу поліції менше ніж за добу встановили особу злодійки, яка викрала в незрячого музиканта баян. Музичний інструмент правоохоронці вилучили та повернуть власнику.

Про це повідомили у прес-службі поліції області.

Нагадаємо, вчора ввечері до луцьких поліцейських із заявою про крадіжку звернувся 27-річний житель обласного центру, інвалід по зору. Чоловік повідомив, що поблизу торгівельного центру в Луцьку в нього викрали баян «Ера» із сумкою. Сума завданих матеріальних збитків становить 1 тис. 300 грн.

Менш, ніж за добу 7 організацій і 29 простих людей зголосились, купити новий баян незрячому Сергієві або допомогти сім'ї фінансово.

Менше ніж за добу працівники Луцького відділу поліції встановили, що крадіжку скоїла 66-річна мешканка обласного центру. Викрадений баян поліцейські вилучили та повернуть власнику.

За фактом крадіжки слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
иван Показати IP 26 Квітня 2017 16:10
Охрана гипермаокета там там сама нашла)) и передала полиции того кто украл. Это факт.
Лучанин до иван Показати IP 26 Квітня 2017 21:39
Напевно безсоромній пенсіонерці невистачило своєї пенсії, то вона вирішила поцупити баяна у хлопця,щоб потім продати і отримати до своєї пенсії ще одну-виручену за баян.
Світлана до иван Показати IP 27 Квітня 2017 12:39
Всю охорону ТАМ-ТАМу поставити на керівні посади міської та обласної міліції!))))
Ансамбль Показати IP 26 Квітня 2017 17:48
буде мати два баяна
Лучанин до Ансамбль Показати IP 26 Квітня 2017 21:06
Добре було б щоб ті 7 організацій і 29 простих людей,які зголосились допомогти,щоб справді надали фінансову допомогу цьому знедоленому хлопцеві.Звичайно що хлопцеві 2 баян не дуже треба(він же одночасно на двох не буде грати) а от фінансова підтримка йому дуже вкрай необхідна!
юзько пилсудськый Показати IP 26 Квітня 2017 18:21
Це дуже добре, що серед лучан є багато чуйних і порядних людей які готові допомогти знедоленій сім"ї але........., що зробила ця суча влада для покращення долі цьго юнака??? Підвищити тарифи, ввести абонплату х...... зна за що, тут вони майстри, а як допомогти людині, так це громада.
Майкл до юзько пилсудськый Показати IP 27 Квітня 2017 00:45
Підтримую тебе друже......дивлюся на країну та людей.... одні жирують... інші бідують... радий що у нас ще є люди з добрими серцями... низький вам уклін....
Лучанин Показати IP 27 Квітня 2017 09:54
Мені самому у молодості приходилось інколи носити такий баян в музичну школу це дуже важко,але щоб 66 річна жінка це робила це дивно.Хотілось щоб наших героїв люди знали в обличчя.Добре було б щоб світлини цієї жінки побачили всі люди!
Анонім Показати IP 28 Квітня 2017 08:10
Шановні!!!!! Повідкривайте очі!!! Він такий знедолений як і всі... Ви подивіться на його матір, як вона живе!!! І сам хлопець сліпий тільки на людях!!!! Ви прослідкуйте за ним в там-тамі...як він швидко маневрує між рядами і перепонами!!! А як є багато людей то може зразу і на вас залізти...бо типу нічого не бачить! Краще гроші в дитбудинок зпнесіть ..там дійсно потрібна допомога!! Ви йому ще авто з водієм купіть ..мама буде рада
Я до Аноніма Показати IP 28 Квітня 2017 08:59
Не суди і судимий не будеш.А він якщо дурить то бог йому судя.