З січня сміття в Луцьку забиратимуть за новими правилами
![](/resize/450x286/r/files/news/2016/12-27/207889/10498_w_500.jpg)
Сміття у приватних секторах забиратимуть з нового року тільки тоді, коли воно перебуває у відповідному контейнері.
Про це розповіла начальниця луцьких муніципалів Юлія Сиротинська у програмі «Тема дня», інформує Конкурент.
З її слів, зараз інспектори муніципальної поліції разом із «Луцькспецкомунтрансом» об’їжджають приватні сектори, укладають договори, продають індивідуальні контейнери, видають приписи. І штрафують за те, що виставляють сміття на ніч.
«Я думаю, що за рік часу ми вийдемо на те, що лучани зрозуміють, що краще мати бак, адже це для себе приємніше. Мені дуже подобається практика на Закарпатті, де в них біля кожного обійстя виставляють контейнер і забирають сміття винятково те, яке в контейнері або на контейнері, якщо сміття стоїть збоку, то його не забирають», – зазначила Сиротинська.
Як повідомлялося раніше, інспектори відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради спільно з працівниками ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» з 23 жовтня по 6 листопада 2016 року уклали договори на встановлення 58 контейнерів на вулицях Теремнівській, Львівській, Миру, Шевченка та Степовій.
Нагадаємо, у вересні Інформаційне агентство Волинські Новини інформувало про придбання 42 контейнерів для сміття для встановлення за наступними адресами: вулиця Митрополита Андрія Шептицького, вулиця В. Хурсенка, вулиця Кутузова, вулиця Вороніхіна та вулиця Клима Савура.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповіла начальниця луцьких муніципалів Юлія Сиротинська у програмі «Тема дня», інформує Конкурент.
З її слів, зараз інспектори муніципальної поліції разом із «Луцькспецкомунтрансом» об’їжджають приватні сектори, укладають договори, продають індивідуальні контейнери, видають приписи. І штрафують за те, що виставляють сміття на ніч.
«Я думаю, що за рік часу ми вийдемо на те, що лучани зрозуміють, що краще мати бак, адже це для себе приємніше. Мені дуже подобається практика на Закарпатті, де в них біля кожного обійстя виставляють контейнер і забирають сміття винятково те, яке в контейнері або на контейнері, якщо сміття стоїть збоку, то його не забирають», – зазначила Сиротинська.
Як повідомлялося раніше, інспектори відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради спільно з працівниками ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» з 23 жовтня по 6 листопада 2016 року уклали договори на встановлення 58 контейнерів на вулицях Теремнівській, Львівській, Миру, Шевченка та Степовій.
Нагадаємо, у вересні Інформаційне агентство Волинські Новини інформувало про придбання 42 контейнерів для сміття для встановлення за наступними адресами: вулиця Митрополита Андрія Шептицького, вулиця В. Хурсенка, вулиця Кутузова, вулиця Вороніхіна та вулиця Клима Савура.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044550)
Иван
Показати IP
27 Грудня 2016 10:16
Нам это больше нравится, когда Юлька занимается мусором а не гаражами. На правильном пути находитесь, панночка Сиротинская
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044550)
Мар"я до Иван
Показати IP
27 Грудня 2016 20:01
Дуже добре , що позабирали гаражі з дворів.Вам не має де ставити машину, то продайте її.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044550)
Анонім
Показати IP
27 Грудня 2016 11:29
вирішила на контейнерах заробити. ню-ню ....
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044550)
Бармалєй
Показати IP
27 Грудня 2016 13:09
Наведіть порядок зі смітниками на Червоного Хреста, а то гроші за вивіз берете, а на все Красне чотири смітники. І везуть люди те сміття і з Володимирської і з Кічкарівки і зі Львівської. До тих смітників страшно підійти через болото. Чогось в Центри і Старому місті змогли зробити площадки під смітники, накрити їх, обгородити сіткою, щоб собаки не рзносили, а тут срач срачем. А ще за смітники відповідає "Луцьккомунтранс", а за те, що біля смітників - Жек. А толку ніякого.
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.