USD 39.40 39.74
  • USD 39.40 39.74
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Звільнили заступницю директора «Луцьктепла»

5 Червня 2014 19:15
На вимогу колективу ДКП «Луцьктепло» звільнили заступницю директора Тетяну Казачек.

Про це розповів Луцький міський голова Микола Романюк під час зустрічі з активістами «Правого сектора», «Автомайдану України» та «Самооборони Волині» сьогодні, 5 червня, - повідомляє прес-служба «Правого сектора».

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, на комунальному підприємстві «Луцьктепло» триває боротьба колективу з керівництвом. Працівники говорять про бунт, їх залякування і корупційні схеми з відкатами, які діють в організації.

Нагадаємо, працівникам погрожували через те, що вони активно висловлювали своє незадоволення умовам праці на підприємстві та його керівництву.

Микола Романюк розповів, що уже поспілкувався із директором підприємства Олександром Киричуком, і той запевнив, що ніхто не чинитиме жодного тиску на людей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Зіна Показати IP 5 Червня 2014 19:25
Певно сьогодні всі будуть святкувати і то дуже!!!!!!!!!!!!
лучанка Показати IP 5 Червня 2014 20:00
ура славо богу що цю **** забрали хай забере і свого павловського .симоника. всіх ср*колизів хай не забуде немировького .шелестьюка.бо як вони будуть безнеї.
дкп Показати IP 5 Червня 2014 20:57
що там робить до цих пір кірик! бандюга,місцевий олігарх - ще хоче державу розкрадати! ганьба романюку!
Сергій Показати IP 5 Червня 2014 21:09
романюк торгуется
луцьктепло Показати IP 5 Червня 2014 22:58
На сайті міської ради є інформація, що Романюк дав розпорядження до 20 червня скоротити посаду казачек. Тоді вона ще може два місяці ходити на роботу. Не допустимо цього! Не пустимо її до кабінету!!!
123 Показати IP 6 Червня 2014 00:54
А кирика як з ним вин зло його не пускать
Вася Показати IP 6 Червня 2014 04:42
вот что написано на сайте горсовета - Директор ДКП «Луцьктепло» Олександр Киричук повинен до 20 червня внести зміни до штатного розпису підприємства та передбачити ліквідацію посади фінансового директора підприємства, яку займає Тетяна Казачек. - так шо кинули вас как всегда, дадут бабе другую должность ( точнее назовут старую но другими словами), а уж вам она даст про сра т ся после такого, сразу пишите заявления по собственному желанию пока не поздно стало
Вася до Вася Показати IP 6 Червня 2014 04:51
говорят что она уже перешла на должность заместителя директора по финансам, празднуйте "пєрємогу" слесаришки !!!
Анонім Показати IP 6 Червня 2014 06:53
Кірік на приказ Еремеева всеодно збанкрутує луцьктепло і він його викупить
Петро Показати IP 6 Червня 2014 09:45
Можна подумати, що фінансовий директор сама все це робили, а директор КП "Луцьктепло" нічого не знав, і платіжок та інших фінансових документів не підписував...
Юлька до Петро Показати IP 6 Червня 2014 11:29
і головний бухгалтер теж ніколи, ні разу не бачила рахунків))Тим паче Казачек не звільняють з підприємства, просто переводять на посаду заступник директора!!! Тепер ще веселіше буде на підприємстві!