USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

250 сумоїстів: у Луцьку відбувся чемпіонат України

9 Березня 2015 09:00
Чемпіонат України з боротьби сумо цими вихідними приймав Луцьк. Змагання пройшли у трьох вікових групах (U-18, U-21, U-23) серед чоловіків та жінок.

«У Луцьку ми вже не вперше проводимо змагання такого рівня. Ваше місто навіть приймало Чемпіонати Європи. Тут є хороший зал, волинська федерація має дохьо (ред. майданчик для боротьби). А головне – тут спокійно. Волинська федерація виявила бажання провести ці змагання в себе, і ми пішли їм назустріч», - розповідає президент Федерації сумо України Сергій Коробко.

Так, у неділю, 8 березня, відбулися найвидовищніші бої. На дохьо вийшли сім заслужених майстріів спорту, п’ять чемпіонів світу серед яких Аліна Бойкова, Світлана Єрьомкіна та інші.

«До останніх подій динаміка розвитку сумо в Україні була позитивною. Ми є лідерами світового сумо. На останньому Чемпіонаті світу наша збірна навіть обійшла родоначальників сумо - японців. Як буде зараз - побачимо», - зауважував Коробко.

Президент федерації запевнив що сумо подобається всім глядачам, адже правила тут дуже прості, і зрозуміти їх можна за декілька хвилин.

«Всі види боротьби дуже суб’єктивні, а у сумо просто. Тут є лише два основні правила, а суддя фактично зовсім не втручається», - пояснює Сергій Вікторович.

Згідно з результатами змагнь сформують збірну України на Чемпіонат Європи, а по віку U-18 - на Чемпіонат світу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Степан Бандера Показати IP 9 Березня 2015 09:26
срамота :)
Фу-фу-фу Показати IP 9 Березня 2015 09:39
О , ужас , що срамота то срамота.
Sieger Показати IP 9 Березня 2015 10:04
Як говорив пан Азіров - хватит скиглить. Це ще не срамота. Наші взагалі стройняшки у порівнянні з япошками, які важать по 200-250 кг!
1223 до Sieger Показати IP 9 Березня 2015 10:16
у японії боротьба сумо культова, а у нас - фарсова.)
Ляшко Показати IP 9 Березня 2015 10:14
О, я теж брав...... участь
Олександр Показати IP 9 Березня 2015 10:18
Пародія. Як шавки якісь - о, в японців це дуже популярно, давайте й ми! Мало у нас видів боротьби? Голими яйцями теліпають...
2 до Олександр Показати IP 9 Березня 2015 10:39
Видів боротьби - багато. А ось фінансування цих видів мізерне. Держава ніяк не заохочує спортменів. А сумо України фінансується за рахунок іноземних інвестицій (японських). І заробітня плата збірника по сумо є досить великою відносно інших видів спорту. Тому спортсмени з інших видів спорту (самбо, дзюдо) пробують свої сили у сумо. І проблема вся полягає у тому, що немає програми підтримки наших спортсменів. Тому багатьох переманюють інші країни та інші види спорту..\
3 до Олександр Показати IP 9 Березня 2015 10:42
Люди які все життя присвячуюють спорту, прославляють Україну, виборюють медалі є не потрібними нашій державі.
читач Показати IP 9 Березня 2015 19:13
Підтримую Олександра. Що тут красивого? Мошонками світять, пердять, як коні. З животами, тіло без мязів. Бридоття! І це ж треба виставляти напоказ!
ахахаха Показати IP 9 Березня 2015 20:49
Чесно, не думав навіть, що такі дрищі можуть приймати участь в боротьбі сумо! Відкриваючи новину, сподівався побачити чуваків по 200 кг, а тут таке... сміх.
Таканояма до ахахаха Показати IP 10 Березня 2015 10:23
Подивись: https://www.youtube.com/watch?v=2Gp_mhW6yLk