USD 27.5 27.9
  • USD 27.5 27.9
  • EUR 31.15 31.6
  • PLN 7.1 7.33

ФК «Волинь» готові віддати Клімчуку за 1 гривню. ДОКУМЕНТ

ФК «Волинь» сьогодні звернувся із листом до голови Волинської обласної державної адміністрації Бориса Клімчука, аби він не втручався у футбольне життя Волині. Офіційний сайт клубу оприлюднив текст цього звернення.
«Шановний Борисе Петровичу!
ТзОВ «Футбольний клуб «Волинь» звертається до Вас з наполегливим проханням не втручатися у проведення чергової звітно-виборної конференції спортивної громадської організації «Федерація футболу Волині», що має відбутися 14 листопада 2013 року в місті Луцьку. Це дасть можливість провести її в умовах демократичного волевиявлення усіх без винятку колективних членів регіональної футбольної організації. ФК «Волинь» володіє інформацією про те, що на певні районні осередки футбольної федерації і колективних членів, здійснюється тиск з боку високопосадовців області та районів, що є неприйнятним та грубим потуранням демократичних засад діяльності громадських організацій.
Хочемо нагадати, що попередня, позачергова конференція Федерації футболу Волині, яка мала відбутися 1 лютого 2013 року та проведення якої було визначено законним і легітимним шляхом 15 листопада 2012 року через прийняття відповідного рішення виконавчим комітетом ФФВ, була зірвана у протизаконний спосіб з допомогою безпосередньо керівництва ОДА та голови футбольної федерації – Столяра В.А.. Причому рішення про відміну позачергової звітно-виборної Конференції базувалось на явно незаконних та неправових рішеннях чиновників з Федерації футболу Волині, про що Вам, напевне, було достеменно відомо. Ця ситуація із незаконною відміною проведення позачергової конференції не дозволила вчасно розпочати роботу по належному фінансуванню як самої федерації, так і дитячо-юнацького футболу в області. Як наслідок, багато талановитої молоді так і не потрапило у команди, які мали створюватися разом із належним фінансуванням усього футболу області з боку новообраного керівництва та після ухвалення цілісної програми розвитку цього виду спорту в області. При цьому зазнала значних ресурсних втрат і ДЮФШ ФК «Волинь», яка мала розвиватися в комплексі із обласною програмою. Однак внаслідок свідомо неправових рішень керівництва області та ФФВ значного розширення контингенту дітей футбольної школи так і не відбулося, а це торкнулося десятків дитячих доль. На превеликий жаль, у той час, коли керівники нашої області, районів та ФФВ займалися і продовжують займаються відкритою війною із футбольним клубом, інші регіональні федерації та футбольні клуби не стояли на місці і активно розвивалися і продовжують розвиватися при підтримці органів місцевого самоврядування.
Сьогодні, коли відбувається підготовча робота до проведення чергової звітно-виборної конференції, ситуація із грубим втручанням у роботу об’єднання громадян з боку керівництва області та підтасування і фальсифікація понять з боку Федерації знову має місце, та може вплинути на кінцевий результат вибрів голови ФФВ.
Отже, зазначаємо, що за сприяння чиновницького апарату найвищої виконавчої влади в області, нинішній голова Федерації футболу Волині приймає протизаконні рішення щодо членства та перебування в складі колективних членів даної організації. Так, всупереч правовій і дійсній позиції, яка була не раз задекларована самим Головою ФФВ Столяром В.А. щодо членства ТзОВ «Футбольний клуб «Волинь» в цій організації, зараз порушується питання про нібито нелегітимність такого перебування у складі регіональної федерації. Делегати від професійного футбольного клубу відверто і нахабно не включаються до загальних списків осіб, що будуть мати право голосування на конференції. В той же час, право вирішувати долю майбутнього розвитку футболу в області надається ВАТ «СК ФК «Волинь», яке з 2010 року не здійснює будь-якої спортивної діяльності, у тому числі і в сфері футболу. Списки та протоколи районних та міських футбольних федерацій перебувають в руках лише однієї людини та знаходяться в повній залежності від керівника ФФВ. Хочемо зауважити, що така нахабна і свавільна поведінка нинішнього голови ФФВ Столяра В.А., могла б присіктися у правовому полі можновладцями області у будь-який момент, чого одначе не було зроблено.
З усією відповідальністю заявляємо, що чинний колективний член Спортивної громадської організації «Федерація футболу Волині» ТзОВ «Футбольний клуб «Волинь», легітимність якого неодноразово підтверджувалась Федерацією футболу України шляхом видачі відповідного атестату на право участі у змаганнях, підтримує кандидатуру заслуженого тренера України, народного депутата України Савчука Юрія Петровича на посаду голови ФФВ. У зв’язку із цим, ФК «Волинь» буде продовжувати правовими методами захищати інтереси футбольної громадськості області, які зараз ігноруються та не приймаються до уваги головою ФФВ та керівництвом ОДА.
Тож, враховуючи усе вище викладене, звертаємося до Вас, як до особи, небайдужої до проблем спорту та зацікавленої у подальшому розвитку футболу в області. Цей вид спорту багато в чому тримається в області завдяки ФК «Волинь». Вимагаємо не допустити у даній ситуації фальсифікації списків делегатів звітно-виборної конференції ФФВ та забезпечити вільний перебіг волевиявлення делегатів на конференції. В іншому випадку клуб, як і багато інших представників футбольної громадськості, буде позбавлений можливості представляти та захищати свої інтереси в СГО «Федерація футболу Волині», а відтак, може виникнути ситуація, при якій ФК «Волинь» протиправними діями позбавлять права приймати участь у змаганнях під егідою ФФУ серед клубів ОПФКУ «Прем'єр-ліга». В такій ситуації інвестори ФК «Волинь» втратять можливість і підстави фінансувати клуб Прем’єр-ліги. Понад 300 дітей футбольної школи і 200 працівників клубу, опиняться без роботи та улюбленої справи.
У випадку продовження фальшування рішень і документів з боку керівництва регіональної федерації при повній підтримці чиновників різного рівня, а також при подальшому тиску на делегатів конференції з боку керівництва області, Учасники Товариства готові передати клуб ФК «Волинь» разом із стадіоном Вам в управління за символічну плату в 1 (одну) гривню.
Щиро віримо і сподіваємося на Вашу об’єктивну оцінку ситуації, недопущення фальсифікації та тиску під час виборчого процесу та обрання нового керівництва ФФВ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФК «ВОЛИНЬ» ЗМУШУЮТЬ ПРИПИНИТИ ІСНУВАННЯ ТА ВИСТУПИ У ПРЕМ'ЄР-ЛІЗІ
Загрузка...
Коментарів: 13
Факт Показати IP 28 Жовтня 2013 17:25
Щось не зрозуміло, то писаки люблять Бориса Петровича чи посилають: то просять то вимагають то виконавча влада має не втручатись, то губернатор має втрутитись. Савчук, соромно за таку братію. А взагалі не забагато спорту, як на 1 (одного) спортсмена? При Столярі Волинь грала і бази створювала і ми це пам'ятаємо.
ф Показати IP 28 Жовтня 2013 19:43
а Боратин грає_і виграє
Jack Показати IP 28 Жовтня 2013 20:35
Кварц краще б уму-розуму команду вчив, а не маразматичні звернення розсилав!!! ганьба такому тренеру!!! Навіть при Дем'яненку команда краще грала!!! А свою профпригідність Кварцяний у Кривбасі та МетаЗапі показав!:)
Фан до Jack Показати IP 29 Жовтня 2013 09:07
Ти певно справжній дибілоїд, щоб сказати, що при Демяну краще грали. І де такі спеціалісти беруться. Клоун не лізь у футбол. Він без тебе обійдеться
Володимир Показати IP 28 Жовтня 2013 22:12
Коли вже Клімчук із дружком Столяром наїдяться. Ніяк Волинь не можуть розвалити. От дивуюся, навіщо цим людям футбол? Вони ніколи в нього не грали, ніколи особливо не уболівали, а от управляти хочуть, а ще - усе тримати на пульсі.
ВолодимирУ до Володимир Показати IP 28 Жовтня 2013 23:15
Шановний! Навчиться відділяти мух від котлет! Клімчуку і Ко. та "Волинь" і даром не потрібна!!! А Кварц хоче на 3-стільцях і відразу сидіти, але дупа замала!:)
Баннед до Володимир Показати IP 29 Жовтня 2013 10:04
Почему-то 10 лет Столяра хвалили за поддержку клуба, а сейчас вдруг начали хаять :))
Гедонист до Баннед Показати IP 29 Жовтня 2013 10:34
Значит есть за что хаять. Чувак хочет убить клуб за то, что ему зарплату не платять. А не платять - он ведь на роботу и в клуб, и в федерацию не ходил. Вася даже в Батькивщину перешел - опозиционером заделался...
BBC до Баннед Показати IP 29 Жовтня 2013 14:25
А Кварц підленька людинка!!!:(
ч Показати IP 29 Жовтня 2013 07:52
не протянуть чернуху на голову?
Баннед Показати IP 29 Жовтня 2013 10:05
Заслуженого тренера Украины ПО БОКСУ допишите пожалуйста, а то вы вводите людей в "оману", говоря что Савчук в футболе понимает :)
Андрій Показати IP 29 Жовтня 2013 12:57
Савчук голова ФФВ???Чи в свому ви шановні розумі?В боксі чувак дійсно шарить,а про футбол я мовчу,бо знаю Юру особисто.І радив би йому не лізти в оте лайно,що розвели Кварцяний с Жуматійом.Після того,як Жуматій,Кохановський та ще парочка пацанят з ФФВ перестали отримувати гроші від Столяра(гадили як могли людині що їх фінансувала) тут же вирішили Столяра зкинути.Але самі ж голожопі,от і шукають зараз багатого папіка,щоб під нього лягти:)Кому вже тільки не лизали руку,і Б.Клімчуку і Чорнусі і.......зараз лижуть Юрі Савчуку.А знаєте чому,бо Юра в футболі по-перше нічого не тямить(буде весільний генерал і той же Жуматій і Ко будуть керувати федерацією),а по друге він депутат і як вони думають буде їх утримувати(а це 20 рил-дармоїдів).Так що Юра думай,чи потрібен тобі цей геморой,бо якщо ти їм не вгодиш то і тебе як Столяра брудом обіллють...
Баннед до Андрій Показати IP 29 Жовтня 2013 15:22
Согласен с предыдущим оратором :)

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.