• USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45

«Старий Луцьк» - чемпіон Першої ліги ЧУ з баскетболу

6 Травня 2018 18:42
Обігравши на виїзді у другому матчі фінальної серії «Вінницьких зубрів» з рахунком 73:86, БК «Старий Луцьк» став чемпіоном Першої ліги чемпіонату України з баскетболу.

Матч відбувся 6 квітня у Вінниці.

Нагадаємо, раніше баскетбольний клуб «Старий Луцьк-Університет » впевнено переміг «Вінницьких зубрів» у першому фінальному поєдинку - 89:66.

Першу десятихвилинку лучани зіграли не так впевнено, як хотілося б, адже поступилися 4 очками – 21:17. Однак у другій чверті баскетболісти з Луцька зібралися і зуміли наздогнати вінничан і навіть вийти вперед - 37:41. Очевидно, під час перерви тренер лучан Володимир Журжій вніс деякі корективи у гру своїх підопічних, тож у третій чверті вони розгромили «Зубрів» - 17:29. На останню десятихвилинку команди виходили за рахунку 54:70. Незважаючи на те, що четверту десятихвилинку лучани програли, наші хлопці святкували підсумкову перемогу – 73:86.

Тож чемпіоном Першої ліги чемпіонату України з баскетболу став «Старий Луцьк-Університет».

Зазначимо, що найрезультативнішим у лучан став Олег Салтовець, який закинув 30 очок, також вагомий внесок у перемогу команди вніс Володимир Коцько, забивши 4 з 5 трьохочкових. Крім того, 21 очко закинув Едуард Федчук, який реалізував 6 дальніх кидків.